X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Tak, 10 dni po owulacji był cień i poszłam na betę. Beta wskazująca ciążę i wieczorem już test też był coraz ciemniejszy.


    edit: chodzisz na nfz do gina?

    Ja robilam test w piątek i nawet nie bylo cienia cienia.. :/ tak tylko na nfz niestety..

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura pewnie ze możesz na priv. Niestety ja nie ogarniam tego więc pierwsza się nie odezwę :)

    f1d9680377.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Jeśli miałaś ostatni okres 19maja to juz powinno być widać co najmniej pęcherzyk. Ja miałam @ 20 maja. Jestem 22dni po owu i jutro idę na usg. To będzie 5t3d.
    W ostatniej ciąży byłam w 4t5d i było widać już pęcherzyk.

    Ja miałam ostatni okres 17 maja i w zeszły wtorek miałam już i pęcherzyk i zarodek.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja miałam ostatni okres 17 maja i w zeszły wtorek miałam już i pęcherzyk i zarodek.
    wszystko zależy od owulacji i zagnieżdżenia ;) Ale myślę, że w przypadku Angelisia 24dni po owulacji to na pewno COŚ by było widać :)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Tak wiec jestem mega szczesliwa bo wyszło że nie mam cukrzycy :) badanie tarczycy wyszło w normie, badanie nerek i wątroby także w normie jedyne co to mam jeszcze malutką anemie ponieważ ich norma wynosi 12 a ja mam 11.1 ale to może jeszcze dlatego że organizm po tym wszystkim jeszcze czasu potrzebuje aby to doszlo do siebie lub tez z natury mogę byc anemikiem. Mam brac do końca tabletki. Ogólnie planuję po tabletkach kupić sobie żelazo i sobie brac zwyczajnie bo w pl czesto anemie mialam wiec przypuszczam ze juz taka moja natura . Pani doktor powiedziała że moja anemia moze prowadzic własnie do tych cukrzyc w ciaży no i też na starosc moge przez to też miec cukrzyce potem normalną.Powiedziałam lekarzowi o problemie z piersiami bo od kilku dni sutki mnie bola są wrażliwe a jak nacisne wypływa z nich jakby mleko i sie zdziwiła bo mówi ze jak na 13 tydz ciazy który mialam nie powinnam tego miec i dala mnie na badanie krwi kolejne mówiła ze te badanie jest skomplikowane i bedzie dlugo trwało aby wyniki miec ale nie mam pojecia co to za badanie. Wiec tak 28 czerwca mam isc na pobranie krwi pod tym kontem tych piersi i 2 tyg pozniej mam kolejne spotkanie u lekarza wypada na 10 lipca w sprawie tych wyników spotkanie bedzie sie tyczyło z tej krwi na piersi. Po za tym mówila ze bede kontrolowana z cukrem i żelazem i co jakis czas bede dostwała do domu przypomienie aby owe badania zrobic Pani doktor planuje zrobic mi powtórke badan krwi na cukier i żelazo pod koniec sierpnia w razie jakbym chciała zaczac sie starac o dzidzie aby mieli swieze wyniki :)
    SOBIE SYROP FERRUM NA TO ZELAZO.PONOC BARDZO DOBRY KOLEZANKI Z PRACY SYN GO PIL I LADNIE ZELAZO MU PODBIŁ I POPRAWIŁ ZARAZEM APETYT

    Katiiii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    wszystko zależy od owulacji i zagnieżdżenia ;) Ale myślę, że w przypadku Angelisia 24dni po owulacji to na pewno COŚ by było widać :)

    Ja byłam na NFZ u takiego starego dziada, ale pierwsze co mnie wziął na USG. Ale najpierw założyl mi kartę ciąży :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL ja miałam co pół roku taki cykl, ze tylko same plamienia. Ale niestety Kochana ja bylam wtedy na tabsach anty także gin mi wyjaśnił, że tak może być bo to tylko sztuczna @ i różnie może byc:/ Również życzę owocnych staran:d

    Katii to chyba wszystko dobrze :) czekamy na badania cyckow Twoich:p pewnie dopóki do badania to wróci do normy wsio:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 21:34

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    SOBIE SYROP FERRUM NA TO ZELAZO.PONOC BARDZO DOBRY KOLEZANKI Z PRACY SYN GO PIL I LADNIE ZELAZO MU PODBIŁ I POPRAWIŁ ZARAZEM APETYT
    bez recepty dostane ? w UK mieszkam ogolnie i jedyna mozliwosc to zamowic na doz jesli jest bez recepty

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś pół dnia pali? Piecze? W klatce po lewej:| co za grom.. I nie wiem czy to cycka od środka czy to głębiej gdzieś cos..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja byłam na NFZ u takiego starego dziada, ale pierwsze co mnie wziął na USG. Ale najpierw założyl mi kartę ciąży :D

    Ja sie zastanwiam czemu gin powiedziała ze to moze byc za wczesnie i ciezko jej to okreslic mówiąc ze to dopiero 4 tydz moze byc.. skoro no na pierwszy rzut oka mija o tydzien wiecej.. ale chyba powinno widać jakies zasinienie czy cokolwiek, ale ona nie wykluczyła ciąży ale ani jej nie potwierdzila tylko odesłala..

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie możesz iść gdzies indziej?

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Ja sie zastanwiam czemu gin powiedziała ze to moze byc za wczesnie i ciezko jej to okreslic mówiąc ze to dopiero 4 tydz moze byc.. skoro no na pierwszy rzut oka mija o tydzien wiecej.. ale chyba powinno widać jakies zasinienie czy cokolwiek, ale ona nie wykluczyła ciąży ale ani jej nie potwierdzila tylko odesłala..
    Dziwna sytuacja. Może ma lipny sprzęt i wiedziała już, że nic nie zobaczy :p ja poszłam w dzień @ do Gina z młodsza i dał mi L4 na wymyślona chorobę do pracy bo na ciąże było za wcześnie :d i kazał przyjść za 2tygodnie i było już widać na usg pęcherzyk i ciałko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2018, 21:37

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Komu serduszko komu @???

    U mnie serduszko od wczoraj ;-)))

    iNso87, Nona, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Dziwna sytuacja. Może ma lipny sprzęt i wiedziała już, że nic nie zobaczy :p ja poszłam w dzień @ do Gina z młodsza i dał mi L4 na wymyślona chorobę do pracy bo na ciąże było za wcześnie :d i kazał przyjść za 2tygodnie i było już widać na usg pęcherzyk i ciałko.

    Zastanawiam sie nad pójściem na bete jutro rano, zapisalam sie też do innego gin.. moze wkoncu mi też ktos zrobi to usg i dowiem sie co tam się dzieje. Strasznie sie martwie tym wszystkim, wiem jak bardzo moj partner chce tego dziecka a ja sie załamuje bo za kazdym razem się nam nie udaje

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnosnie wiesiolka...
    Jezeli moja owulacja bedzie powiedzmy za 20,30dni to do tego czasu mam brac wiesiolek,czy jak? Wiem ze nie bierze sie go w owulacje, bo moze ja zaburzyc ale w takim razie kiedy przestac?

    10.09.2019 Marcel
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi przykro mi – myślałam , że się uda ….
    iNso87 , Bonda Super , że się udało Serdecznie Gratulacje !!
    KAL je też o czymś takim nie słyszałam , ale skoro możliwe jest zajście w ciąże, będąc już w ciązy- superfetacja, to myśle, że Twoja zbliżająca owulacja nie powinna Cię martwić ;-) Możesz , albo dla pewności pójść do drugiego ginekologa, albo działać, bo zbliżają się dni płodne;-)

    Oleczka – ja wiosełek brałam do owulacji – staram się na 2-3 dni przez spodziewaną owulacją odstawić.
    Ja mam wizytę u ginekologa w czwartek, jakimś fuksem mi się udało zapisać, muszę iść bo pewnie wdroży mi z powodu poronienia leki ….Wątpie żeby było coś wdać w usg….to będzie dopiero 15 dni po owulacji … Jutro idę powtórzyć bete i zrobię jeszcze progesteron

    iNso87 lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1472 949

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzmoni o, a ja myślałam, że to z moim mężem coś nie tak i że go leczyć muszę. A tu na to wychodzi, że to normalne. Mnie też to bardzo irytuje bo mam wyczulony nos. Myślę, że nikt inny oprócz Ciebie nie będzie tego czuł.


    U nas 2cs, byłam dziś u gin i powiedziała mi, że pęcherzyk duży chyba 2 cm ale ona nie jest w stanie stwierdzić czy pęknął/pęka czy dopiero pęknie

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    ❓️


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1472 949

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O co chodzi z tym, że post mi ucina? Tyle napisałam i po dodaniu połowa znika

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    ❓️


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieczyny wiem wiem, ze temperaturę mierzy sie rano ale ja mierze sobie wieczorem po godzinnym leżakowaniu tak orientacyjnie dla mnie i co... przez ostatnie dni temp w okolicach 37,2 a teraz 36,85 i miałam rano dreszcze, teraz leżę od godziny pod kołdra i mam dreszcze. A okres gdzieś za tydzień. Szyjka wysoko zamknięta, wiec na okres chyba za wcześnie spadek?? Martwię sie

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    O co chodzi z tym, że post mi ucina? Tyle napisałam i po dodaniu połowa znika

    nie możesz dodawać emotikonek z telefonu tzn gotowców tylko średnik i nawias manualnie :) jak się daje gotowe to właśnie ucina post

    Akceptacja!
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ