X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Dziewczyny! Nie był mnie raptem kilka godzin a tu jakieś dołujące klimaty.
    Wypłakać się i dalej działać!
    Któraś tu kiedyś mądrze napisała, że każdy kolejny cykl to bliżej maluszka jesteśmy ;-)
    No niestety nie wszystko w życiu przychodzi łatwo. Ale kiedyś się doczekamy.
    Ja akurat dzisiaj sie poplakalam... z roznych powodow. A tu w Uk nie mam zabardzo z kim o tym wszystkim pogadac ani chociazby sie wyzalic. :-(

    10.09.2019 Marcel
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Wiem co czujesz, ja się staram od stycznia 2017. Jakie macie problemy? o pierwsze dziecko? Ja też już powoli tracę nadzieję. :(

    U nas rok właśnie mija starań. Po pół roku udało się ale ciąża była pozamaciczna wtedy też dowiedziałam się o podwójnej macicy dwóch szyjkach.... Dlatego tez boje się o dziecię... Walczymy o pierwsze dzieciątko. Wydaje mi się ze mój progesteron nie daje rady. Zmieniłam lekarza ale nie jestem co do niego przekonana... W tym miesiącu próbowaliśmy z luteina... Zobaczymy co będzie później, ale każdy kolejny stracony miesiąc odejmuje mi sił.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • serena1989 Autorytet
    Postów: 497 532

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Dziś mi wyszedł pozytywny test ciążowy, wyraźna druga kreska :) Bety jeszcze nie robiłam. Udało się w 5 cyklu starań po 2 poronieniu. Bardzo proszę o trzymanie kciuków! :)

    Bonda, Anet85, MałaMi90, ams, iNso87, SylwiaLu, Magda - mbc, Sung, Pati88, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upragniona niunia wrote:
    U nas rok właśnie mija starań. Po pół roku udało się ale ciąża była pozamaciczna wtedy też dowiedziałam się o podwójnej macicy dwóch szyjkach.... Dlatego tez boje się o dziecię... Walczymy o pierwsze dzieciątko. Wydaje mi się ze mój progesteron nie daje rady. Zmieniłam lekarza ale nie jestem co do niego przekonana... W tym miesiącu próbowaliśmy z luteina... Zobaczymy co będzie później, ale każdy kolejny stracony miesiąc odejmuje mi sił.
    Jak to dwóch szyjkach i macicy? A po cp mialas robiona drożność jajowodów?

    Mam pytanie do dziewczyn które miały ciąże biochemiczna czy w kolejnej ciazy miałyście takie same objawy? Bo ja sie doszukuje ale przez ten spadek temperatury straciłam nadzieje

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bhcg 10 dni po owulacji 46.72... nie za mało ??? Boję się czy w piątek będzie przyrost... pobolewa mnie podbrzusze co jakiś czas jak na @ i to mnie wcale nie cieszy..

    iNso87, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Jak to dwóch szyjkach i macicy? A po cp mialas robiona drożność jajowodów?

    Mam pytanie do dziewczyn które miały ciąże biochemiczna czy w kolejnej ciazy miałyście takie same objawy? Bo ja sie doszukuje ale przez ten spadek temperatury straciłam nadzieje
    No tak mam 2 odrębne macice i każda ma szyjkę. Nikt mi nie zalecił. Kazali się starać...

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też również płakałam jest mi tak bardzo przykro myślę że mi się nigdy nie uda zajsc w ciaze niestety :-(

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serena bardzo się cieszę!!! Super - połączyła nas ogromna strata , a teraz będzie oczekiwanie na maluszka. Tak bardzo pragnę aby było dobrze;-)Powodzenia trzymam kciuki

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj miałam płaczliwy dzień. Tak jakoś tanpogodabtez na nas źle wpływa. I do tego PMS. Dobrze że łagodniejszy niż w ubiegłym miesiącu.
    Damy radę. ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja akurat dzisiaj sie poplakalam... z roznych powodow. A tu w Uk nie mam zabardzo z kim o tym wszystkim pogadac ani chociazby sie wyzalic. :-(
    Oleczka jak potrzebujesz się wygadać to zapraszam w każdej chwili na priv. Czasami ma się bliskich obok anczlowiek czuje się samotny. Co dopiero w takiej sytuacji jak twoja.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serena1989 wrote:
    Dziewczyny, mogę do Was dołączyć? Dziś mi wyszedł pozytywny test ciążowy, wyraźna druga kreska :) Bety jeszcze nie robiłam. Udało się w 5 cyklu starań po 2 poronieniu. Bardzo proszę o trzymanie kciuków! :)

    Grarulacje serena!! Oby beta wyszla piekniutka :) masz jakies objawy? W ktorym jestes dc?

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Bhcg 10 dni po owulacji 46.72... nie za mało ??? Boję się czy w piątek będzie przyrost... pobolewa mnie podbrzusze co jakiś czas jak na @ i to mnie wcale nie cieszy..
    Spokojnie jest dodatnia:))) zrób za 48h napewno urośnie gratuluję! :d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 02:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Jak to dwóch szyjkach i macicy? A po cp mialas robiona drożność jajowodów?

    Mam pytanie do dziewczyn które miały ciąże biochemiczna czy w kolejnej ciazy miałyście takie same objawy? Bo ja sie doszukuje ale przez ten spadek temperatury straciłam nadzieje
    Hej. Dokładnie ja jestem w tej sytuacji. Miałam tak, te 7 dni po owulacji, tak przy spadku temp że strasznie mnie bolał prawy jajnik, aż ciągnęło do pachwiny. Bolało w pachwinie. Mocno tak do dwóch dni. I wtedy nagle piersi zrobiły się duże, bolały tak od spodu jak w cb, żyłki na piersi. W pochwie zrobiło się mięciutku i kisiel. I myślę sobie.. Boże! Udało się. Ale ten ból pachwiny mnie nie pokoil.i jak pachwina przestała boleć to wszystkie objawy minęły. Piersi napełnione jak na okres, w pochwie lekko wilgotno (a w cb to mogłam kisiel wyjmowac rękoma), objawy na okres, pms. Więc boję się że u mnie jest ten problem., że zachodze ale się nie zagnieżdża, że znów się oderwal. Takie mam przeczucie. Ja mam temp wysokie jeszcze ale zawsze takie mam. Nie ma co się doszukiwać w tym czegoś. Po wakacjach pójdę do mojego gin i może już coś będziemy kombinować. To będzie wtedy 6cs.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego boję się i nie testuje tak jak w zeszłym cyklu. Msc temu już miałam test pozytywny i bety wynik. Ale objawy ciążowe trzymały się sporo. Teraz bum do góry i bach na dół, więc nie robię nawet testu żeby nie dolowac się. Czekam na @. Tym bardziej że gin mi powiedział że @moze być obfitsza i bolesna bo endometrium mi się nie zluszczylo po cb. To to było poronienie a nie miesiączka i teraz się dwie Nałoza na siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Dlatego boję się i nie testuje tak jak w zeszłym cyklu. Msc temu już miałam test pozytywny i bety wynik. Ale objawy ciążowe trzymały się sporo. Teraz bum do góry i bach na dół, więc nie robię nawet testu żeby nie dolowac się. Czekam na @. Tym bardziej że gin mi powiedział że @moze być obfitsza i bolesna bo endometrium mi się nie zluszczylo po cb. To to było poronienie a nie miesiączka i teraz się dwie Nałoza na siebie.

    U mnie sie endometrium złuszczyło mocno ale ładnie sie odbudowalo w trakcie cyklu pomogłam tez migdałami. Ja cierpię dzisiaj na bezsenność :/ nie śpię od 2:38 kręciłam sie kręciłam sie i poddałam sie chyba zara pójdę po kanapkę z masłem i pomidorem bo głodna jestem .nie normalne

    Gratulacje DziecZyny pozytywnych testów i bHCG !!! Patka uważam ze wynik jest Ok patrząc ze niektóre dziewczyny miały dużo niższe wartości sprawdź przyrost!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 04:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka ja też spać nie mogę, ale to y mnie też normalne.widzisz, co do Jedzenia to ja teraz jem normalnie jak przed okresem, a w cb zero apetytu, koniec. Mogło stać jedzenie, nie ruszalam. A teraz jak na okres.. Ciasteczko zjem, kolacje. Więc u mnie w tym cyklu na pewno nie. Trzymam strasznie za Ciebie kciuki.. Oby Tobie się udało, to mi prędzej czy później też :)

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura
    Niedosc ze z mezem sie poklocilam, ciazy brak , @ przyszla, nowy cykl to jeszcze te bole i pogoda. No tragedia jakas. Staram sie nie wkrecac ze to juz AZ 5 cykl ale nie wychodzi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 06:18

    10.09.2019 Marcel
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj dostałam @ i mega sie ciesze że już przyszła i w ogóle ze tak szybko przyszła :)


    a to moja kruszynka która wczoraj świetowała swoje urodzinki ! :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd9f85050880.jpg

    a tutaj ze swoim braciszkiem :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b2b65912202a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 07:06

    iNso87, patkaaxx90, ams, Mordeczka, OlivkowaMama lubią tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii sto lat dla Malej!!! :d fajnie rodzenstwo! :d

    Katiiii lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Katiiii sto lat dla Malej!!! :d fajnie rodzenstwo! :d
    Serdecznie Dziękuje ! <3 Tak wiem i łobuzy przy okazji hehe ^.^

    iNso87 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ