Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Ja dzisiaj zrobiłam betę jednak 11/12 dpo i oczywiście negatywna <0,1 mino ze czuje sie serio inaczej. Piersi nabrzmiały bolą jeszcze bardziej znowu problem z bezsennością jestem głodna co rzadko mi soe zdarzało i jak czegoś nie zjem mdli mnie zaraz a jak zjem utrzymuje sie jakbym miała zwrócić. Co prawda w zeszłym miesiącu beta w 12 dc tez była negatywna ale sama nie wiem co mam robic. Moze mam późne zagnieżdżenie ale mój progesteron pozniej juz spada. Nie wiem jak to działa jestem załamana

Szybki spadek progesteronu z wysokich wartości może powodować takie objawy. Nie musi ale może. To mnie najbardziej denerwuje, że objawy jak najbardziej ciążowe a tu dupa.

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nikt się chętny nie znajdzie do założenia wątku lipcowego to ja zrobię ;-). Ale chętnie bym to powierzyła komuś innemu .

kuzmoni1 lubi tę wiadomość

HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • OlivkowaMama Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2018, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na lipcowy czekam.

33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2018, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przykrością informuję że lipcowy wątek U mnie odpada do założenia :/

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2018, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Zależy co chcesz poprawić.
    Tylko od 1 dnia cyklu. Max 3 miesiące i potem robimy przerwe. Najlepiej poczytać na jakiś stronach zielarskich albo w zakładce o ziolach istaraniu się z pomocą medyczna (tutaj na forum).
    No to w tym cyklu niestety juz tego nie bede mogla stosowac.

10.09.2019 Marcel
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 28 czerwca 2018, 23:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekonałam się do założenia lipcowego. I tak jak poprzednio, na czerwcowym siedzimy do ostatniego testowania żeby dziewczynom nie było smutno samym.

Mordeczka lubi tę wiadomość

HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka przykro mi. Ale jak mówisz, że już miałas tak, że beta była później to trzymam kciuki!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 07:19

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • kuzmoni1 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka na na kiedy masz termin @?

KQNOp1.png

Starania od czerwca 2016,
    3x iui :(
    Ciaza naturalna
  • trzydziecha Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis spadek tempki niestety :( raczej nie dotrzymam do 30go

Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

n59y9vvj275r1f8v.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Karmelka na na kiedy masz termin @?
    2 lipca. Dzisiaj przespałam caluska noc obudziłam sie przed 6 zmierzyłam pierwszy raz temp jak trzeba i było 36,66 wiec wydaje mi sie ze to sa niskie temp jak na ciaze

• kuzmoni1 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    2 lipca. Dzisiaj przespałam caluska noc obudziłam sie przed 6 zmierzyłam pierwszy raz temp jak trzeba i było 36,66 wiec wydaje mi sie ze to sa niskie temp jak na ciaze
    Czy ja wiem? Kazdy ma inny organizm i inne temperatury. Tym bym się nie kierowała tyn bardziej że nie mierzysz temperatur codziennie o tej samej porze. Gorzej z ta beta. Po co robiłaś w 12dc skoro już raz miałaś negatywną jak byłaś w ciąży tak wcześnie. Niue potrzebnie dodajesz sobie stresu. Trzymam kciuki !!

KQNOp1.png

Ciaza naturalna
  • kuzmoni1 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 07:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    U mnie dzis spadek tempki niestety :( raczej nie dotrzymam do 30go
    Przykro mi ;( Ala dopóki @ nie ma jest nadzieja :)

KQNOp1.png

Ciaza naturalna
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się właśnie zastanawiam nad calkosztaltem starań ..... I mam pytanie.

Tak dużo mówi się o właściwym śluzie, jak to plemniki są wrażliwe namwszelkiego rodzaju lubrykanty itp.. że stosowanie żeli może całkowicie je wyeliminować. No i ok. A jak się to ma do monitoringów i wpychania tam głowicy z toną żelu który ewidentnie nie jest przyjazny. Czy on nie zaburza środowiska pochwy i nie zmniejsza szans ?

HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • kuzmoni1 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 08:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Good question.
    Nigdy się nad tym zastanawiałam. A może jednak to nie zaburza środowiska?

KQNOp1.png

Ciaza naturalna
  • Isaura81 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale dlaczego miałoby nie zaburzać? Skoro sami lekarze mówią żeby nie stosować żeli (pomijam te które są stworzone do tego) ;-).
    Tak pomyślałam, bo kurde tu monitoring wieczorem, a potem sexix z innym żelem. To tam się musi prawdziwa wojna chemiczna prowadzić ;-)

HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 czerwca 2018, 08:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Czy ja wiem? Kazdy ma inny organizm i inne temperatury. Tym bym się nie kierowała tyn bardziej że nie mierzysz temperatur codziennie o tej samej porze. Gorzej z ta beta. Po co robiłaś w 12dc skoro już raz miałaś negatywną jak byłaś w ciąży tak wcześnie. Niue potrzebnie dodajesz sobie stresu. Trzymam kciuki !!
    Miałam nie robic ale wczoraj ta rocznica ślubu i ta nadzieja na prezent dla męża. Ta bezsenność ten piękny bol piersi :( strasznie jestem załamana. Jeszcze moja ginekolog mowi ze gdyby sie nie udało to w przyszłym cyklu po owulacji włączamy progesteron tylko, ze ja juz nie robię monitoringów nic z tych rzeczy juz mam dość wiec nie wiem jak to bedzie

• Straciatellaa Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    No ale dlaczego miałoby nie zaburzać? Skoro sami lekarze mówią żeby nie stosować żeli (pomijam te które są stworzone do tego) ;-).
    Tak pomyślałam, bo kurde tu monitoring wieczorem, a potem sexix z innym żelem. To tam się musi prawdziwa wojna chemiczna prowadzić ;-)
    Wydaje mi się, że ten żel do usg ma taki odczyn ph, że nie zaburzy "pracy" i żywotności plemników.

editL W sumie jak tak czytam składy tych żeli, to zależy jaki gin używa. Bo niektóre to tablica mendelejewa.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 09:02

oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • serena1989 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 09:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, robiłam betę wczoraj (23 dc, 13 dpo) i… 43,62! :) Tak więc już chyba oficjalnie mogę - jestem w ciąży :) Przy okazji zrobiłam też TSH i ładnie mi spadło z 2,7 na 1,5 Jutro będę powtarzać betę i jeszcze zrobię sobie progesteron. Naprawdę jestem zaszokowana tym cyklem, owu w 10 dc to jakiś ewenement, gdzie ja zwykle miałam późną owu 15-18 dc… i w ogóle, że beta wyszła tak wysoka w 23 dc i 13 dpo… moje pierwsze bety w poprzednich ciążach to było 14-20 dużo później i nie kończyły się dobrze… może to jakiś znak? Że tym razem już będzie ok? Wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży...

Magda - mbc, OlivkowaMama, kuzmoni1, KAL, ams, MałaMi90, Straciatellaa, SylwiaLu, iNso87, Isaura81, agniecha2101 lubią tę wiadomość

f2w3yx8dpvozw3pf.png
    I c - 2 cs - <3 Aleks ur. 03.07.2015 <3
    II c - 1 cs - Aniołek [*] 25.09.2017 (8 tc)
    III c - 4 cs - Danielek [*] 17.02.2018 (10 tc)
  • OlivkowaMama Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serena gratulacje :)

33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

l22ncwa1gr7xibs9.png
  • kuzmoni1 Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2018, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    serena1989 wrote:
    Dziewczyny, robiłam betę wczoraj (23 dc, 13 dpo) i… 43,62! :) Tak więc już chyba oficjalnie mogę - jestem w ciąży :) Przy okazji zrobiłam też TSH i ładnie mi spadło z 2,7 na 1,5 Jutro będę powtarzać betę i jeszcze zrobię sobie progesteron. Naprawdę jestem zaszokowana tym cyklem, owu w 10 dc to jakiś ewenement, gdzie ja zwykle miałam późną owu 15-18 dc… i w ogóle, że beta wyszła tak wysoka w 23 dc i 13 dpo… moje pierwsze bety w poprzednich ciążach to było 14-20 dużo później i nie kończyły się dobrze… może to jakiś znak? Że tym razem już będzie ok? Wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem w ciąży...
    Cudne wiesci. Gratulacje !! :):)

KQNOp1.png

Ciaza naturalna
‹‹ 125 126 127 128 129
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego