X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okresu brak ale teoretycznie 2 lipca powinnam mieć. Dzisiaj jestem wzięta na maksa

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 1 lipca 2018, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Ostatni dzień Czerwca. Która jeszcze ma tesciora:) na zamknięcie tego miesiąca?

    Marilen a u Ciebie jak sytuacja bo już się pogubiłem.

    U mnie jak zwykle...wrrr... Ten cykl to już jakiś kosmos. Robił ze mną co chciał. Pewnie skończy się u mnie na IUI bo już cierpliwość tracę. Ja już dla świętego spokoju bym chciała zajść, żeby wszystko przestało się kręcić wokół owulacji etc...

    A Ty jak tam kochana? Jak się czujesz?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja sie chciałam pożegnać. Okresu nie mam, ale myśle ze w ciągu 3 dni sie pojawi. Dzisiaj temperatura rano po przebudzeniu 36,51 wiec moje Marzenia upadły. Niestety po ciazy biochemicznej bardzo liczyłam na ten cykl była radzi ładna owulacja teraz przyszedł czas na badania mojego męża bo ja juz pomysłów nie mam co mam sobie jeszcze zbadać. Ale tez nie mam juz na to siły. Jestem na prawde zmęczona psychicznie dlatego odpuszczam jesli bedzie nam dane być rodzicami to kiedyś nimi zostaniemy. Ale psychicznie nie jestem w stanie poradzić sobie z tym ze moje cykl wygladaja idealnie ciążowo tli sie tak mocna nadzieja i przekonanie a ciazy brak. Życzę wam wszystkimi szczęśliwych ciąż zdrowych dzieciaczków i życia w pełni szczęścia. Miło było was poznać wirtualnie !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny ja sie chciałam pożegnać. Okresu nie mam, ale myśle ze w ciągu 3 dni sie pojawi. Dzisiaj temperatura rano po przebudzeniu 36,51 wiec moje Marzenia upadły. Niestety po ciazy biochemicznej bardzo liczyłam na ten cykl była radzi ładna owulacja teraz przyszedł czas na badania mojego męża bo ja juz pomysłów nie mam co mam sobie jeszcze zbadać. Ale tez nie mam juz na to siły. Jestem na prawde zmęczona psychicznie dlatego odpuszczam jesli bedzie nam dane być rodzicami to kiedyś nimi zostaniemy. Ale psychicznie nie jestem w stanie poradzić sobie z tym ze moje cykl wygladaja idealnie ciążowo tli sie tak mocna nadzieja i przekonanie a ciazy brak. Życzę wam wszystkimi szczęśliwych ciąż zdrowych dzieciaczków i życia w pełni szczęścia. Miło było was poznać wirtualnie !
    Przeciez starasz sie dopiero 3-4 cykle tak czy ile ? i juz odpuszczasz ?

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 1 lipca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 za bardzo się nakręcasz. Daj troszeczkę na luz. Ja też chciałam od raz w 1 cs zaciążyć i się nie udało a teraz sam 11 cs i coś tam dalej próbuje. Jeżeli teraz się podasz to kiedy chcesz stanąć do walki? Nigdy? Wiesz ile jest kobiety co latami walczą i się nie podają a po 10 latach zostają mamami? Badajcie się i staranie. Wyrzuć termometr bo ewidentnie współpraca z nim zle na ciebie działa.

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 1 lipca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    U mnie jak zwykle...wrrr... Ten cykl to już jakiś kosmos. Robił ze mną co chciał. Pewnie skończy się u mnie na IUI bo już cierpliwość tracę. Ja już dla świętego spokoju bym chciała zajść, żeby wszystko przestało się kręcić wokół owulacji etc...

    A Ty jak tam kochana? Jak się czujesz?
    U mnie narazie ok. Zero objawów ciazy. W środę robię betę i proga w 22dpo a w piątek na wizytę.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 1 lipca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny ja sie chciałam pożegnać. Okresu nie mam, ale myśle ze w ciągu 3 dni sie pojawi. Dzisiaj temperatura rano po przebudzeniu 36,51 wiec moje Marzenia upadły. Niestety po ciazy biochemicznej bardzo liczyłam na ten cykl była radzi ładna owulacja teraz przyszedł czas na badania mojego męża bo ja juz pomysłów nie mam co mam sobie jeszcze zbadać. Ale tez nie mam juz na to siły. Jestem na prawde zmęczona psychicznie dlatego odpuszczam jesli bedzie nam dane być rodzicami to kiedyś nimi zostaniemy. Ale psychicznie nie jestem w stanie poradzić sobie z tym ze moje cykl wygladaja idealnie ciążowo tli sie tak mocna nadzieja i przekonanie a ciazy brak. Życzę wam wszystkimi szczęśliwych ciąż zdrowych dzieciaczków i życia w pełni szczęścia. Miło było was poznać wirtualnie !

    Wyrzucili termometr, nie wchodz na konto ovu i odpocznij. Nic tak nie nakreca jak to forum. Sama się o tym przekonalam.
    Ale się nie poddawaj. Naprawdę dopiero zaczęłaś a w życiu nie wszystko przychodzi tak łatwo.
    Kilka cyklu starań to jeszcze nie koniec świata. Zdarzają się w życiu gorsze rzeczy , ale nie możemy się tak nakręcać.
    Życzę spokoju i powodzenia. Może nas odwiedzisz jak będzie ci lepiej. :-*

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 1 lipca 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny ja sie chciałam pożegnać. Okresu nie mam, ale myśle ze w ciągu 3 dni sie pojawi. Dzisiaj temperatura rano po przebudzeniu 36,51 wiec moje Marzenia upadły. Niestety po ciazy biochemicznej bardzo liczyłam na ten cykl była radzi ładna owulacja teraz przyszedł czas na badania mojego męża bo ja juz pomysłów nie mam co mam sobie jeszcze zbadać. Ale tez nie mam juz na to siły. Jestem na prawde zmęczona psychicznie dlatego odpuszczam jesli bedzie nam dane być rodzicami to kiedyś nimi zostaniemy. Ale psychicznie nie jestem w stanie poradzić sobie z tym ze moje cykl wygladaja idealnie ciążowo tli sie tak mocna nadzieja i przekonanie a ciazy brak. Życzę wam wszystkimi szczęśliwych ciąż zdrowych dzieciaczków i życia w pełni szczęścia. Miło było was poznać wirtualnie !

    Nie poddawaj się. Ja staram się już 18 miesięcy. Ale wciąż mam nadzieję oczywiście mam dni zalamki Ale dalej walczę. Więc głowa do góry.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 1 lipca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, u mnie @ od wczoraj wiecziorem :( smuteczek ale coz... dzialamy dalej!

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelka, serio? Trochę grzeszysz, wiesz? Popatrz na dziewczyny, które się po 10 lat starają. A ty wymiękasz po 3 cyklach? No sorry...

    Kattti lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 1 lipca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chodźcie już na Lipiec:))

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 120 121 122 123 124
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ