X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki!! :-)
    Oby wiecej 2 kresek!:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    Spokojnie, od 1 testu nawet 72h więc czekaj cierpliwie, obstawiam, że dzisiaj wieczorem lub jutro rano będzie owu i tempka ci skoczy.

    Prowadzisz wykres? Udostępnij.
    Udostepnilam ale za chiny ludowe nie wiem jak zrobic taka miniaturke jak niektore dziewczyny maja przy postach za kazdym razem, jakies porady? Proszee :-)

    10.09.2019 Marcel
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Skąd ja to znam :-P a gdzie konkretnie mieszkasz, w jakim kraju?
    Ja robiłam testy najpierw codziennie, później co drugi dzień, podziwiając jak kreseczka ładnie ciemnieje, aż do pierwszej wizyty :-)

    W Londynie :)
    Dziewczyny jestem mega szczesliwa i mam nadzieje ze ciaza sie utrzyma. Powiem wam ze duzo od niej zalezalo. Ustalilismy juz szybciej z mezem ze jesli zajde to wroce za jakis czas juz na stale do pl, maz jeszcze chwile zostanie a ja bede dogladac budowe naszego domku ;)

    Trzymam kciuki za kolejne testujace !

    Co najlepsze kilka dni temu pisalam ze nie wierze w ten cykl. A jednak :) dzisiaj mialam planowo dzien @ ale wiem ze owu sie przesunelo o jakies 3 dni. Mialam testowac dopiero w pt. Dzisiaj bedac w sklepie kupilam testy i podpaski. Powiedzialam sobie albo to albo to. Mialam poczekac no ale wyszlo jak zwykle ;)

    agniecha2101, ams lubią tę wiadomość

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nati1992 Autorytet
    Postów: 617 230

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie również czerwiec okazał się owocny :) Wczoraj testowałam, 2 piękne kreski, dzisiaj powtórzyłam i również są 2 :)

    Straciatellaa, kuzmoni1, Karmelkovaa, Pati88, agniecha2101, Grzechotka2, Karmelllka90, Paula83, Sung, patkaaxx90, gosia17, Iseko, ams, iNso87 lubią tę wiadomość

    felkdcimq0ye506j.png[/url]
    oar83e3k8h9orfzf.png[/url]
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Udostepnilam ale za chiny ludowe nie wiem jak zrobic taka miniaturke jak niektore dziewczyny maja przy postach za kazdym razem, jakies porady? Proszee :-)
    Oleczka musisz wejsc w ustawienia, potem belka społeczność i tak możesz wkleic link do swojego wykresu. A link możesz zdobyć w miejscu gdzie go udostępnialas. Czyli udostępnij wykres i tam w belka miniatura :)

  • Moncia28 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    W Londynie :)
    Dziewczyny jestem mega szczesliwa i mam nadzieje ze ciaza sie utrzyma. Powiem wam ze duzo od niej zalezalo. Ustalilismy juz szybciej z mezem ze jesli zajde to wroce za jakis czas juz na stale do pl, maz jeszcze chwile zostanie a ja bede dogladac budowe naszego domku ;)

    Trzymam kciuki za kolejne testujace !

    Co najlepsze kilka dni temu pisalam ze nie wierze w ten cykl. A jednak :) dzisiaj mialam planowo dzien @ ale wiem ze owu sie przesunelo o jakies 3 dni. Mialam testowac dopiero w pt. Dzisiaj bedac w sklepie kupilam testy i podpaski. Powiedzialam sobie albo to albo to. Mialam poczekac no ale wyszlo jak zwykle ;)


    Marika jakie mialas objawy?

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    W Londynie :)
    Dziewczyny jestem mega szczesliwa i mam nadzieje ze ciaza sie utrzyma. Powiem wam ze duzo od niej zalezalo. Ustalilismy juz szybciej z mezem ze jesli zajde to wroce za jakis czas juz na stale do pl, maz jeszcze chwile zostanie a ja bede dogladac budowe naszego domku ;)

    Trzymam kciuki za kolejne testujace !

    Co najlepsze kilka dni temu pisalam ze nie wierze w ten cykl. A jednak :) dzisiaj mialam planowo dzien @ ale wiem ze owu sie przesunelo o jakies 3 dni. Mialam testowac dopiero w pt. Dzisiaj bedac w sklepie kupilam testy i podpaski. Powiedzialam sobie albo to albo to. Mialam poczekac no ale wyszlo jak zwykle ;)


    Wiesz co zadzwoń na Ealing do pl przychodni oni moze tam bete Ci zrobia i przyrost :) zapytac mozesz , ja tam byłam na usg swojego czasu

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati1992 wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie również czerwiec okazał się owocny :) Wczoraj testowałam, 2 piękne kreski, dzisiaj powtórzyłam i również są 2 :)

    Gratulacje :) kreseczki na Dzień Dziecka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 19:36

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Dziewczyny gratulacje!!! Ja robilam bete w piatek 10dpo (10,97) i wczoraj tez robilam bete 14dpo (189) , okres mial byc dzis i oby nie przyszedl :)
    Goraco Was pozdrawiam!!!

    Straciatellaa, DKlamka82, agniecha2101, MałaMi90, Karmelllka90, Sung, Isaura81, gosia17, SylwiaLu, Iseko, ams, iNso87 lubią tę wiadomość

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Wiesz co zadzwoń na Ealing do pl przychodni oni moze tam bete Ci zrobia i przyrost :) zapytac mozesz , ja tam byłam na usg swojego czasu

    Wiem ze robia ale dla mnie za daleko :) nie mam jak bo pracuje :)

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Klamka, a Ty kiedy testujesz? ;)
    Ja w piątek, jutro mi apki pokazują okres ale myślę, że najwcześniej w 28dc będzie. W piątek muszę sikać żeby wiedzieć czy luteinę odstawić.

    Straciatellaa lubi tę wiadomość

  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moncia28 wrote:
    Marika jakie mialas objawy?

    Objawow prawie zadnych.
    W 1 ciazy mialam brunatne plamienie implantacyjne plus bol glowy wiec juz wiedzialam ze to fasolka.

    Teraz jedynie od 2 dni zaczelo mnie ciagnac w okolicy jajnika i taki bol jakby cos sie tam wbijalo.
    Wczoraj sprawdzalam nawet szyjke i jest raczej nisko temp tez nie super wysoka wiec myslalam ze nic z tego.

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    Ja w piątek, jutro mi apki pokazują okres ale myślę, że najwcześniej w 28dc będzie. W piątek muszę sikać żeby wiedzieć czy luteinę odstawić.
    Trzymam kciukasy! :D


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omamo, ależ owocny czerwiec :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Ella464 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu od niedawna, jak tam Wasze starania? My się staramy drugi miesiąc. W poprzednim miałam już takie objawyna ciążę że chłopak się że mnie śmiał.. potem przyszła miesiączka... załapałem się. I w tym miesiącu już tak nie przeżywam.. ale gdzieś tam na końcu w myślach to jednak mi siedzi. Słuchajcie..czy mogę brać estrofem (przypisany przez mojego gina) zarazem z clo ??. Ten estrofem nie będzie kolidowal z moimi staraniami?

    Ella464
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka, ja jakoś czuję, że ten cykl należy do Ciebie!

    Dziewczyny, gratuluję i marzę, żeby Wam tu też szybko zapodać fotkę testu +

    Ja dzisiaj po wizycie u endo. Wyniki lh, fsh itd stwierdził, że OK,
    Natomiast wymienił euthyrox na Letrox bo jest lepiej przyswajalny, a mnie ciut jeszcze urosło tsh mimo 1,5 przyjmowania euthyroxu, dostałam teraz 50, mam nadzieję szybko z tych 3 zejść do 1 :P

    MARIKA12, zosiak88 lubią tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARIKA12 wrote:
    Tu lepiej widac :)
    https://zapodaj.net/816e3e8bf88b6.jpg.html
    Cudowne kreseczki !!! Gratulacje!! Który dzien cyklu? Termin @ ??

  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Cudowne kreseczki !!! Gratulacje!! Który dzien cyklu? Termin @ ??

    Dzisiaj planowo powinna byc @. (Przy zalozeniu ze 28dc)
    Ale wiem ze ten cykl byl dluzszy. U mnie jest tak ze raz mam 26/27 dni raz 30/31 chyba zalezy z jakiego jajnika :)
    Ovu wystapilo u mnie jakos 17-18dc dopiero. Wiec to bedzie jakies 10/11 dpo
    Robilam popoludniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 22:30

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    W temacie tych nieprawidłowości przy genach...Czy jak ktoś już urodził jedno dziecko, to mogło mu się coś z tymi genami "popsuć", czy raczej geny to geny, albo się je miało i ma, albo nie?

    Ma się mutacje albo się nie ma, ale... mutacja może nie robić nic, a może robić coś. I to się może zmienić. Więc tak. Możesz urodzić i dwoje dzieci bez problemu a potem nie móc.


    A o co chodzi z późną owu? Przecież to nie ma znaczenia? O ile owu jest i odpowiednio długa faza po. Moje pierorodne jest gdzieś z 36 dc ;)
    A w ogóle zwykle mam 15-17 dc owu raczej.

    Marika, nati gratulacje :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie prawy jajnik. Może to znaczyc coś dobrego? :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ