Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    Ile dni po owulacji jesteś ?

To pewnie za wcześnie, cierpliwości :)

Mordeczka co u Ciebie ??
    Pomalutku do przodu, dzisiaj odzywał się lewy jajnik więc może dzisiaj wezmę męża w obroty. :D

DKlamka82 lubi tę wiadomość

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Iga66 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pls o opinie. Dzisiaj mam 21dc, 6-7dpo. Przytulanie było od 12-16dc :)
    Robiłam wyniki tsh 2.169 i progesteron 8,69.
    Na betę jeszcze za wcześnie. Czy przy tych wynikach jest szansa na ciąże ?

40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Assunta Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66

Szanse są zawsze. Natomiast wartość progesteronu dość niska i może nie wystarczyc. Trzeba czekać.

TSH może być. Choć są tacy lekarze którzy zbijają do 2 albo 1,5 a inni mówią że do 2,5 też jest spoko.

Iga66 lubi tę wiadomość

Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

NK-15,2% po aktywacji 39,1%

Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    27 dc, prawdopodobnie 11dpo. Wydaje mi się, że chociaż cień cienia powinien być. Taki wiesz... Że na zdjęciu nie widać, ale ja i tak go wypatrzę :p a tu nic.

Sama napisałaś prawdopodobnie 11 dpo a tu każdy dzień robi dużą różnicę więc się nie poddawaj dopóki @ nie przyjdzie.
    Sikaj jutro ze mną rano.

Iga ja przy takim progu nie miałam szans na ciążę ale każdy organizm jest inny, teraz na luteinie jestem po owulacji i mam 18,99 ng/ml.

Iga66 lubi tę wiadomość

• Grzechotka2 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poprzedni cykl 45 dni :D

l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Iga66 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DKlamka82 wrote:
    Sama napisałaś prawdopodobnie 11 dpo a tu każdy dzień robi dużą różnicę więc się nie poddawaj dopóki @ nie przyjdzie.
    Sikaj jutro ze mną rano.

Iga ja przy takim progu nie miałam szans na ciążę ale każdy organizm jest inny, teraz na luteinie jestem po owulacji i mam 18,99 ng/ml.

Ja mam 39 lat i mam za sobą dwie ciąże /17 lat i 13lat bez żadnych problemów były za pierwszym strzałem ;)
    Teraz bardzo chcemy 3 dziecko i dopiero zaczynamy starania, 4.04 wyjęłam po 7 latach mirene wiec pewnie czasu trzeba

40 lat - 13cs 🥰
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Straciatellaa Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:
    Ja mam 39 lat i mam za sobą dwie ciąże /17 lat i 13lat bez żadnych problemów były za pierwszym strzałem ;)
    Teraz bardzo chcemy 3 dziecko i dopiero zaczynamy starania, 4.04 wyjęłam po 7 latach mirene wiec pewnie czasu trzeba
    Progesteron troche slaby. Ponoć powinien byc 7dpo ponad 10. Poszlabym do ginka po progesteron. Tsh moze byc do 2.5 dla staraczek ;)

Iga66 lubi tę wiadomość

oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga66 wrote:

Ja mam 36 lat i 12 latkę w domu i właśnie ten nasz wiek jest powodem niskiego proga... :(

Iga66 lubi tę wiadomość

• Iga66 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin powiedziała żebym sprawdziła w sobotę bo jesli owu była nawet dzien pózniej to moze robić różnice, No i że zobaczymy czy jest przyrost.

Mój partner ma 43lata i tez wiek nie pomaga :(
    Ale kilka moich koleżanek zaszło bez problemu w 2-3 cyklu po odstawieniu antykoncepcji wiec wierze że bedzie ok :)

40 lat - 13cs 🥰
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Grzechotka2 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mój ginekolog to porażka. Powiedział,że mam torbiel na jajniku. Co to znaczy? Utrudnia zachodzenie w ciąże? I że mam duże endometrium. Żadnych wymiarów ani nic :/

l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ten mój ginekolog to porażka. Powiedział,że mam torbiel na jajniku. Co to znaczy? Utrudnia zachodzenie w ciąże? I że mam duże endometrium. Żadnych wymiarów ani nic :/
    Przy drugiej ciąży w 1cs też miałam torbiel. Potem w 2cs zaszłam w ciążę i nie było... Potem zastanawiałam się czy rzeczywiście to była torbiel czy poprostu niepekniety pęcherzyk jak robił USG

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2018, 16:32

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Straciatellaa Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    też miałam torbiel. Zaszłam w ciążę i torbiel się wchłonęła w II trymestrze ;) A co do endometrium to jeśli jest grube tzn że może to być wczesna ciąża :) ogólnie to jeśli masz miesiączki w miare regularne to nie ma sie czym przejmować. Tak z mojej wiedzy :)

oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2018, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz po wszystkich lekarzach i dzisiaj testowałam nowego ginekologa ale mnie raczej zirytował i więzi miedzy nami nie bedzie.
    Mowię mu ze jestem po biochemicznej a ten do mnie ze moze owulacji nie było w zeszłym cyklu ze na to wyglada ... s ja sie go pytam w takim razie skąd pozytywne testy ciążowe i beta Hcg ? Otrząsnął sie zbadał mnie. Dzisiaj 9 dc mam na prawym jajniku pęcherzyk 9 mm a na lewym 9 mm i 8 mm i jakieś malutkie i niby cienkie endometrium i tym mnie zaniepokoił i zasmucił Bobe poprzednich cyklach jazdy lekarz jaki tylko mnie badał mówił ze endometrium idealne Zab każdym razem a teraz co? Zepsuło sie? Dziewczyny wiem ze wino sie pije czy orzechy ale od 9 dc to pomoże? We wtorek idę na kolejny monitoring. Glam u mojej ginki tez i wyniki badań mam wszytsko w normie i nawet dała mi usg piersi kolejny raz żebym teraz zrobiła bo ona czuje ze pózniej bede miała piersi nie badalne - kochana jest, potrafi tak dodać otuchy

No a moja endokrynolog zwiększyła mi dawkę letroxa 5x 75 i 2 x 100 bo mam TSH 2,12 a ona chce jeszcze troszkę zbić

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzydziecha wrote:
    Ooo jakbys dala rade to byloby cudownie :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2b5aa4d5ba92.jpg

atdcl6d8afs9zxzu.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest jakas aplikacja na telefon w której mozna prowadzić taki wykres jak tu na ovu? Kupiłam termometr owulacyjnych moze bed wymierzyć haha

• Katiiii Ekspertka

Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Jestem juz po wszystkich lekarzach i dzisiaj testowałam nowego ginekologa ale mnie raczej zirytował i więzi miedzy nami nie bedzie.
    Mowię mu ze jestem po biochemicznej a ten do mnie ze moze owulacji nie było w zeszłym cyklu ze na to wyglada ... s ja sie go pytam w takim razie skąd pozytywne testy ciążowe i beta Hcg ? Otrząsnął sie zbadał mnie. Dzisiaj 9 dc mam na prawym jajniku pęcherzyk 9 mm a na lewym 9 mm i 8 mm i jakieś malutkie i niby cienkie endometrium i tym mnie zaniepokoił i zasmucił Bobe poprzednich cyklach jazdy lekarz jaki tylko mnie badał mówił ze endometrium idealne Zab każdym razem a teraz co? Zepsuło sie? Dziewczyny wiem ze wino sie pije czy orzechy ale od 9 dc to pomoże? We wtorek idę na kolejny monitoring. Glam u mojej ginki tez i wyniki badań mam wszytsko w normie i nawet dała mi usg piersi kolejny raz żebym teraz zrobiła bo ona czuje ze pózniej bede miała piersi nie badalne - kochana jest, potrafi tak dodać otuchy

No a moja endokrynolog zwiększyła mi dawkę letroxa 5x 75 i 2 x 100 bo mam TSH 2,12 a ona chce jeszcze troszkę zbić
    Dziwne jak mogło owulacji nie być jak test pokazał ci ciąże...ah szkoda słow czasami ja bym zmieniła tego gina od razu na starcie.
    Ja dopiero wczoraj poznym wieczorem wrociłam do domu ... tak mnie załatwili:/

0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii ten u tego ginekologa byłam pierwszy raz znajoma go poleciła chciałam spróbować moze u kogoś innego ale tak jak mowię on chyba nie słuchał co do niego mowię, dałam mu wszytskie wyniki badań z dokładnie 5 dni temu a on mowi do mnie czy miałam kiedyś robione badani na toksoplazmozę cytomegalie różyczkę itd ja mowie mu ze No miałam w piątek i dałam mu wyniki ... No ale tak jak mowię zirytował mnie. A najgorsze jest to ze moja ginekolog idzie na urlop teraz do 25 i nie bede miała z kim monitoringu konsultować ehh

Katiiii lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny czy jest jakas aplikacja na telefon w której mozna prowadzić taki wykres jak tu na ovu? Kupiłam termometr owulacyjnych moze bed wymierzyć haha
    Ja mam Flo i Mój Kalendarzyk.

Isaura81 lubi tę wiadomość

• Katiiii Ekspertka

Wysłany: 7 czerwca 2018, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Katiii ten u tego ginekologa byłam pierwszy raz znajoma go poleciła chciałam spróbować moze u kogoś innego ale tak jak mowię on chyba nie słuchał co do niego mowię, dałam mu wszytskie wyniki badań z dokładnie 5 dni temu a on mowi do mnie czy miałam kiedyś robione badani na toksoplazmozę cytomegalie różyczkę itd ja mowie mu ze No miałam w piątek i dałam mu wyniki ... No ale tak jak mowię zirytował mnie. A najgorsze jest to ze moja ginekolog idzie na urlop teraz do 25 i nie bede miała z kim monitoringu konsultować ehh
    Rozumiem... widzisz mnie tak urządzili że wylądowałam w szpitalu z sepsą 2 dni walczyli z gorączką bo nie mogli mi zbic a kiedy w końcu się udało zrobili mi zabieg po zabiegu wbiła się jakaś kolejna infekcja i znowu gorączka wysoka i drgawki do tego dzień po zabiegu zrobili mi tranfuzje krwi bo miałam bardzo niską hemoglobine ale musieli najpierw zbic gorączke bo inaczej nie mogli zrobić. Ogólnie dużo by pisać co sie nacierpiałam tam bo nakuli mnie strasznie . Kiedy wyniki wyszły krwi dobre i hemoglobina poszła w górę wyslali mnie do domu z torbą lekow w tym antybiotyki... za miesiać do lekarza mam isc na kontrole i pobralnie krwi dla sprawdzenia jak hemoglobina moja wygląda... oczywiscie jesli bedze sie zle czula niz objawy ktore po tranfuzji są normalnymi to mam od razu jechać do szpitala... Dostałam zakaz wychodzenia mam lezec i duzo spac,pic wode poniewaz po tranfuzji bedzie bolec mnie glowa co w sumie boli mnie kazdego poranka i moge miec lekkie zawrot i oczywiscie zakaz nadwyrężania bo po zabiegu póki co wszystko jest ok krwawienei ustało ,krwotoku naszczescie nie miałam ale nigdy nic nie wiadomo.
    Lekarz zalecił najwczesniej ponowić starania o dziecko za 3 miesiące ale ja raczej już się na to nie piszę...

0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2018, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Katiii przykro mi. Maz ci pomoże teraz dzieciaczkami sie zająć?

Katiiii lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego