X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przed chwilą zbadalam sobie bo mam ten sprzet do mierzenia cukru i bylo 6.5 a po za kawą i herbatą gorzką nic jeszcze nie jadłam...
    ogolnie norme mam miedzy 4.0 a 7.5 wiec te 6.5 jest w normie tyle ze cukier moze sie jeszcze utrzymywać póki poziom bety nie spadnie po poronieniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 10:11

  • Gaudianna Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :-) ja testuje 1 czerwca o ile @ nie pojawi się przed tym terminem.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaudianna wrote:
    Hej kobietki :-) ja testuje 1 czerwca o ile @ nie pojawi się przed tym terminem.

    Witam :)
    Tez testuje 1czerwca ;) zycze zeby sie nam udalo :)))

    agniecha2101, Gaudianna lubią tę wiadomość

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Magdzia Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dołączam do wątku. Proszę o dopisanie. Testować będę 18 czerwca. To mój pierwszy cykl starań :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMała wrote:
    Witam :)
    Tez testuje 1czerwca ;) zycze zeby sie nam udalo :)))
    Rozumiem że mam Cie wpisać na listę?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Amave Nowa
    Postów: 5 18

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Również dołączam do wątku i proszę o wpisanie mnie na 6 czerwca :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Rozumiem że mam Cie wpisać na listę?
    Tak prosze !!! :)

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    co to Mthfr ?
    Nie moge się zbadać GP nie da mi skierowań na badania ponieważ oni wysylają dopiero po 3 stratach na badania jako że to moja pierwsza + 2 zdrowe ciaże nie kwalifikuje się na tego typu badania i nie dostanę skierowań.
    Cukry nie wiem to była moja druga ciaza z cukrem .

    Nie rozumiem ostatniego zdania. Co to znaczy druga ciąża z cukrem? Masz cukrzycę?
    A nie bywasz w Polsce? Zrobiłabyś badania.
    Trombofile i mthfr mozesz sobie zamówic z Polski, u Was na pewno też. mthfr.uk robi, ale pełne panele. Ale nie potrzebne od razu.
    Z Polski na testdna.pl

    A ja Was zostawię na jakiś czas.
    Starania zaczniemy w sierpniu, może wrześniu. Zależy od tego kiedy uda mi się zrobić histeroskopię i kiedy fizjo-gin da zielone światło.
    Zresztą cały czas sie zastanawiam czy nie dać sobie już spokoju... ile można...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nie rozumiem ostatniego zdania. Co to znaczy druga ciąża z cukrem? Masz cukrzycę?
    A nie bywasz w Polsce? Zrobiłabyś badania.
    Trombofile i mthfr mozesz sobie zamówic z Polski, u Was na pewno też. mthfr.uk robi, ale pełne panele. Ale nie potrzebne od razu.
    Z Polski na testdna.pl

    A ja Was zostawię na jakiś czas.
    Starania zaczniemy w sierpniu, może wrześniu. Zależy od tego kiedy uda mi się zrobić histeroskopię i kiedy fizjo-gin da zielone światło.
    Zresztą cały czas sie zastanawiam czy nie dać sobie już spokoju... ile można...
    Możesz do mnie na priv napisac ... w sensie ze rozumiem iż u nich to zamawiam oni wysylaja mi to do domu a ja im odsyłam itp ?

    Cukrzyce mam na mysli ciążowe to byla moja druga ciaża z cukrzycą chociaż nie mam pewnosci czy przypadkiem w ogole cukrzycy nie mam.

    Karmelllka90 lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 29 maja 2018, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U mnie dzis spadek tempki takze pewnie dzis lub jutro przyjdzie @.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 29 maja 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ja mogę poprosić o wpisanie na 16.06?

    Wracamy do starań po zaśniadzie w listopadzie - beta spadła praktycznie natychmiast po zabiegu i dostaliśmy zielone światło :) :) :)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 maja 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj patunek jak miło Cię widzieć. Pamiętam cię z testowania... Ja dalej walczę...

    Akceptacja!
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 29 maja 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć KAL-cieszę się, że widzę znajomy nick:-)
    Możesz mi wierzyć, że doskonale rozumiem określenie "dalej walczę". Trzymam za Ciebie mocno kciuki :-)

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 00:05


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po usg i są dwa jaja jedno na prawym (w końcu księciunio się obudził) 12mm i na lewym 13mm tylko endo cienkie ehhh tylko 5.6mm gin mówi że nie jest źle że do wielkosci jaj może być... Owu przewidziana na poniedziałek i w tedy na kolejny monit dzisiaj miałam pobierane posiew na czystość pochwa i MUCHę i za wizytę prawie 400 zł ehhh... No i mam przez 8 dni plastry z estrogenem.

    Akceptacja!
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej rowniez poprosze o wpisanie na liste, o ile @ sie nie pojawi to bede testowac 17.06 :-) to moj czwarty cykl staran :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Śledzę ovufriend już od kilku miesięcy i wreszcie doczekałam się momentu, kiedy mogę rozpocząć swój pierwszy cykl starań :) Niedawno dowiedziałam się, że mam Hashi. Na szczęście, nie zapeszając, dość szybko udało mi się unormować tarczycę więc biegiem bierzemy się do roboty. Zapisuję się na testowanie 22.06! :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • zonaboba* Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja poprosze o wpisanie mnie na 9 czerwca. pewnie ni z tego nie bedzie ale mam zamiar testowac :P

    Powrót po 1,5roku
    72 cs
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba* wrote:
    Hej :) ja poprosze o wpisanie mnie na 9 czerwca. pewnie ni z tego nie bedzie ale mam zamiar testowac :P

    Hej. Widzę że już długa droga za Wami... Jakie macie problemy ze tyle lat ale nie udaje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 20:44

    Akceptacja!
  • zonaboba* Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 maja 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testosteron 72 norma na 43 :( poza tym ok. zrobilismy sobie 1.5roku spokoju od lekarzy ale jako tako robilam obserwacje ale tak bez spiny. teraz mamy zamiar zabrać sie na poważnie na lipca jestesmy umówieni u gin i chcemy znow podejsc do IUI ale tez chce z nia pogadac o in vitro

    Powrót po 1,5roku
    72 cs
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ