X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jutro mój 9 dzień po zastrzyku ovitrelle robiłam test dwa dni temu mocna druga kreska. Poprzednio w 6 dniu już było czysto. Robię jutro bo mnie nosi już czy blada kreska czy jest nadal mocno. Wiem Ze mój termin dopiero na weekend ale z ciekawości nawet co do zastrzyku :-)

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 30 maja 2018, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej. Widzę że już długa droga za Wami... Jakie macie problemy ze tyle lat ale nie udaje?
    Hej Kal
    Po ilus badaniach okazalo sie ze mam endometrioze prawego jajnika (wczesniej nie bylo jej widac) zmiane na lewym jajniku, niedroznosc I inne paskudztwa :( byla operacja, pelno lekow... ehhh
    To nie fer Dziewczyny ze slyszy sie takie przykrosci w wiadomosciach o dzieciach ktorym matka / ojciec zrobili krzywde, sorry ale tacy ludzie nie zasluguja na bycie rodzicem... :'(
    Dziewczyny... raz mam euforie w czasie staran a raz znow placze ze sie nie uda I mam dola I nie spie po nocach I tak dalej...
    Niech,NAM WSZYSTKIM Kobietki sie uda!!!!!!!!!! :) :*

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Tempka odbiła i oby tak została na długo :)
    Dzisiaj usg, jak była owu to luteina od jutra.
    Denerwuje się.

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 maja 2018, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis tempka zamiast spasc..utrzymala sie:| teraz bede na @ czekala pare dni bo bedzie tak sie ze mna tempka bawic.. jutro dzien @ moze przyjdzie punktualnie.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 30 maja 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy owu coraz mocniejsze. Dzisiaj albo jutro myślę, że będzie pozytyw. Oby, oby.

    MałaMała, Klamka82 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po usg. Na prawym ciałko żółte które dzisiaj wspomoge luteiną. To dobra wiadomość, owu była.
    Endometrium 11,7mm więc spoko, nie?
    Na prawym torbiel 16mm...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 08:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wysłałam Ci zaproszenie

    Katti lubi tę wiadomość

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 30 maja 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie temperatura już całkiem w dół idzie nawet nie wiem czy dotrzymam do soboty bez @... podbrzusze boli i w ogóle do dupy.....

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy brak płynu w zatoce ale widoczne ciałko żółte świadczą o owulacji?
    Może ten płyn się wchłonąć?

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie popatrzeć na moj wykres chyba juz nie ma na nic szans??!!

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkaaxx90 wrote:
    Możecie popatrzeć na moj wykres chyba juz nie ma na nic szans??!!
    Jeszcze nic straconego, jak jutro nie odbije to możesz czekać na @ ale dzisiaj się jeszcze nie martw :)
    Zajrzę jutro do Ciebie.

    P.s. dziewczyny to ja Klamka82, pisze z nowego konta bo tu mam wykres aktualny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 10:37

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to witac sie bede w 2cs. Zobaczymy co to bedzie. 2 poprzednie ciaze byly owocne za drugim razem. :) czekam z niecierpliwoscia na ta cholerna @... mam nadzieje,ze obudzi mnie chocby w nocy aby jutro byla;d Test oczywiscie i dzis Negatyw.

    Klamka ja Tobie nie.pomoge bo monitoring to dla mnie czarna magia..nie mam zielonego pojecia o co kaman..

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz rycze po kątach... sny o ciazy i II kreskach , nie mam sil... jutro pojde na bete (10dni po owu) zobaczymy, trzymajcie kciuki, bo juz nie daje rady psychicznie i nie mam czym plakac... jednego dnia nadzieja bo czuje lekkie klocia w podbrzuszu i jajniku, drugiego dnia jakos trace nadzieje i jak na karuzeli... Maz ma eolne a ja nie potrafie cieszyc sie tym dniem wolnym razem z nim, wspiera mnie oczywiscie ale czuje sie juz jak taka wariatka bo tylko dolki itd... rodzice moi w tym nie pomagaja... o tylko mnie strofuja a ze to to a to tamto ... takie nastolatki jedna z deuga - ciach bach... i dziecko ma dziecko... a my dorosle ktore NAPRAWDE jestesmy swiadome TEJ DECYZJI nie mozemy... to NIE FER!!! :'(

    Katti lubi tę wiadomość

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMała wrote:
    Dziewczyny ja juz rycze po kątach... sny o ciazy i II kreskach , nie mam sil... jutro pojde na bete (10dni po owu) zobaczymy, trzymajcie kciuki, bo juz nie daje rady psychicznie i nie mam czym plakac... jednego dnia nadzieja bo czuje lekkie klocia w podbrzuszu i jajniku, drugiego dnia jakos trace nadzieje i jak na karuzeli... Maz ma eolne a ja nie potrafie cieszyc sie tym dniem wolnym razem z nim, wspiera mnie oczywiscie ale czuje sie juz jak taka wariatka bo tylko dolki itd... rodzice moi w tym nie pomagaja... o tylko mnie strofuja a ze to to a to tamto ... takie nastolatki jedna z deuga - ciach bach... i dziecko ma dziecko... a my dorosle ktore NAPRAWDE jestesmy swiadome TEJ DECYZJI nie mozemy... to NIE FER!!! :'(
    Życie niestety nie jest sprawiedliwe...to prawda że małolaty latają po kątach i pyk zachodzą potem płacza że nie chca byc w ciazy itp inni zas robią wszystko aby tylko ciąże stracic a jeszcze inni zabijaj noworodki... przykre to jest że kobiety które pragną miec dzieci nie mogą zajsc lub tracą ciąze i dlaczego tak jest tego nikt nie wie....jest to przykre ale tak to wygląda :(

    MałaMała lubi tę wiadomość

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Życie niestety nie jest sprawiedliwe...to prawda że małolaty latają po kątach i pyk zachodzą potem płacza że nie chca byc w ciazy itp inni zas robią wszystko aby tylko ciąże stracic a jeszcze inni zabijaj noworodki... przykre to jest że kobiety które pragną miec dzieci nie mogą zajsc lub tracą ciąze i dlaczego tak jest tego nikt nie wie....jest to przykre ale tak to wygląda :(

    No wlasnie...
    Juz nawet jak widze dzieci to rycze, przepraszam ze smęce :'(
    ...

    Katti lubi tę wiadomość

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMała wrote:
    No wlasnie...
    Juz nawet jak widze dzieci to rycze, przepraszam ze smęce :'(
    ...
    nie przepraszaj za swoje uczucia... każda z nas cierpi w jakis sposób

    MałaMała lubi tę wiadomość

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Życie niestety nie jest sprawiedliwe...to prawda że małolaty latają po kątach i pyk zachodzą potem płacza że nie chca byc w ciazy itp inni zas robią wszystko aby tylko ciąże stracic a jeszcze inni zabijaj noworodki... przykre to jest że kobiety które pragną miec dzieci nie mogą zajsc lub tracą ciąze i dlaczego tak jest tego nikt nie wie....jest to przykre ale tak to wygląda :(

    Wiem ze zycie nie jest sprawiedliwe... ale ja nie wymagam z mezem zlotych gor, kasy full i zlotego palacu... chcemy dziecka... a jak ostatnio uslyszalam o trj matce i 4latce ... to sama golymi rekoma ta matke bym zatlukla... jak tak mozna... brak slow... z reszta daleko nie szukac... moja siostra glosno mowi ze ona dzieci nie chce z mezem ... a sa mlodsi od nas... ja jej zawsze mowie...zeby kiedys tego nie zalowala czego ci nie zycze... a ona z pogarda ze bachorow nie chce... (płacze...)

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jestes Katti :*
    Dziekuje za te pare slow

    Katti lubi tę wiadomość

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMała wrote:
    Wiem ze zycie nie jest sprawiedliwe... ale ja nie wymagam z mezem zlotych gor, kasy full i zlotego palacu... chcemy dziecka... a jak ostatnio uslyszalam o trj matce i 4latce ... to sama golymi rekoma ta matke bym zatlukla... jak tak mozna... brak slow... z reszta daleko nie szukac... moja siostra glosno mowi ze ona dzieci nie chce z mezem ... a sa mlodsi od nas... ja jej zawsze mowie...zeby kiedys tego nie zalowala czego ci nie zycze... a ona z pogarda ze bachorow nie chce... (płacze...)
    Wiesz nie którzy dzieci nie chcą miec i nie zmusi się ich do tego aby chcieli miec ale jesli mówisz że jest młodsza od ciebie to może nie jest jeszcze gotowa na bycie mamą, może nie czuje tego... ja też kiedyś tak gadałam... ale miałam 21 lat i mówiłam że dzieci nie chcę miec jednakże z wiekiem kiedy dojrzałam obudziło się we mnie pragnienie posiadania dzieci i pierwszą ciaże zaszłam majac 26l chociaż u mnie też wczesniejszy zwiazek nie był taki jaki bym chciała i mimo wszystko dobrze że tam wpadki nie było i dopiero z moim obecnym - już mezem mamy dzieci. Chociaż moja pierwsza ciąża była mega zaskoczeniem to cieszyłam się z niej jak nigdy z niczego i mam wspaniałego synka a potem doszła córeczka moje najwieksze skarby. Teraz dopiero wiem że moje życie byłoby puste bez dzieci ... mysle że do takich spraw trzeba dojrzeć. Niestety nasz trzeci skarb się nie narodził i nie było nam dane go wziac w ramona i strasznie tęsknie za nim ale wiem że jest mu dobrze bo wiem że on wie jak bardzo go kochamy mimo że nie ma go już wsród nas. Wierze głęboko że kiedyś do nas wróci jesli tylko bedziemy chcieli spróbować jeszcze raz.
    Płacz ,... łzy dają ulgę

    MałaMała lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 31 maja 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie @ przyszla,zaczynam 2cs. Jak nie jestem gdzies jeszcze wpisana to poprosze na 26.06 testowanie. :) Tesciory owu sa to niedlugo ruszamy z testowaniem 3xdziennie na owu;d

    Katti lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ