X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Grzechotka u nas w tym roku tak jest,ze przyjmuja dzieci do rocznika 2015. Dzieci mlodsze ze stycznia np. 2016 juz musza poczekac i dowiadywac sie po rekrutacjach czy sa miejsca jak sa to juz osobiscie musza cokolwiek skladac. Mysle,ze nie bedziesz miala problemu,bo dziecko masz z 2016 czyli od nastepnego roku dzieci do grudnia 2016 beda przyjmowane;) Musisz normalnie przystapic po nowym roku do rekrutacji przez neta. W moim akurat wojewodztwie byla w dniach 1.03-9.03. Teraz jest uzupelniajaca.
    Ja mam dziecko z 2017 :)

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test owu przedwczoraj pozytywny. A temperatura ani myśli rosnąć :/

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Gaudianna Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny :-/ czuje w kościach że @ będzie dzisiaj.

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja mam dziecko z 2017 :)
    ooo nawet nie spojrzałam na Twoja stopke hehe To najprawdopodobniej bedziesz musiala czekac z rekrutacja bo pierwszeństwo beda miały dzieci z rocznikiem do 2016 ;) bedziesz musiala isc osobiscie i podpytać dzien przed rekrutacja najlepiej do przedszkola.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaudianna wrote:
    Test negatywny :-/ czuje w kościach że @ będzie dzisiaj.

    W dzień dziecka wszyscy powinni mieć pozytywy :/

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    W dzień dziecka wszyscy powinni mieć pozytywy :/

    Z takiego założenia wyszłam, ale u mnie dopiero 9-10 dpo, a testy te "gratis" do tych LH z allegro o niewiadomą czułością, więc oczywiście negatyw :( ale wykres mam wciąż obiecujący, więc może czerwiec mnie nie zawiedzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2018, 08:28

    MałaMała, iNso87 lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madalena89 wrote:
    Z takiego założenia wyszłam, ale u mnie dopiero 9-10 dpo, a testy te "gratis" do tych LH z allegro o niewiadomą czułością, więc oczywiście negatyw :( ale wykres mam wciąż obiecujący, więc może czerwiec mnie nie zawiedzie :)

    To trzymamy kciuki :) może rzeczywiście wina testu ;D

  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    To trzymamy kciuki :) może rzeczywiście wina testu ;D
    Trzymajcie, trzymajcie, chociaż znając życie niepotrzebnie sobie robię nadzieje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! No trafiłam w końcu na odpowiedni wątek bo byłam zapisana do czerecowegojuz ale jak sie okazało nikt znajomy, i był to zupełnie inny wątek czerwcowy.
    Ja dzisiaj byłam na kontrolnym USG wszytsko sie złuszcza jak trzeba, upuściłam krwi do 7 fiołek także sporo badań i moja gin wysłała mnie do immunologa ale on po wywiadzie i obejrzeniu mojego ciała powiedział ze nie widzi przyczyn immunologicznych poronienia i ze tak wczesna ciąża to najpewniej wady zarodka.
    Cieszę sie ze moja ginekolog podchodzi rzetelnie do wszytskiego, bo ja rozumiem ze 3 sc ze pierwsza biochemiczna ale gdybym usłyszała od ginekologa tylko to normalne czy cos w tym stylu to bym go pobiła !

    Katti, Grzechotka2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha No to ze ja poprosze o wpisanie mnie na testowanie 28.06 - nasza 4 rocznica ślubu co prawda nie wiem jak bedzie wyglądał mój cykl po biochemie ale data jest szczególe wiec sobie wtedy siknr albo nawet betkę strzelę a co :p

    Katti, iNso87, agniecha2101 lubią tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upragniona niunia wrote:
    No to sobie potestowalam.... 1 czerwiec, piątek, dzień dziecka i okres.


    Poproszę o przepisanie na 29go.
    Przybijam piątkę - u mnie to samo.
    Mordeczka wpiszesz mnie na 30.06?

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Aha No to ze ja poprosze o wpisanie mnie na testowanie 28.06 - nasza 4 rocznica ślubu co prawda nie wiem jak bedzie wyglądał mój cykl po biochemie ale data jest szczególe wiec sobie wtedy siknr albo nawet betkę strzelę a co :p
    nie boisz sie po biochemicznej od razu starac sie w kolejnym cyklu ?
    Nie wiem ja sie boje strasznie po poronieniu i nie wiem czy się przełamie :(

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    nie boisz sie po biochemicznej od razu starac sie w kolejnym cyklu ?
    Nie wiem ja sie boje strasznie po poronieniu i nie wiem czy się przełamie :(

    Mi po biochemicznej lekarz zalecił od raz się starać, podobno często się udaje w pierwszym cyklu (nie nam). Ale ja od razu byłam całkiem oczyszczona.

    Katti lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bo muszę brać dupka ze względu na niedomoge brałam teraz 1cykl w tym miesiącu akurat na płodne dni wyjeżdżam wiec szans nie ma i teraz pytanie czy brać wogole dupka w tym miesiącu czy to bez sensu ?

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Mi po biochemicznej lekarz zalecił od raz się starać, podobno często się udaje w pierwszym cyklu (nie nam). Ale ja od razu byłam całkiem oczyszczona.
    aha rozumiem... nie wiem jak po tych biochemicznych jest tak szczerze mówiąć ale to wyglada chyba zupełnie inaczej niż to moje poronienie....

  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko wrote:
    Przybijam piątkę - u mnie to samo.
    Mordeczka wpiszesz mnie na 30.06?

    Łącze się w bólu :( :*

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo nie znam sie ale moze nie przerywaj. Jak masz wykupiony dupek to lykaj.

    Ja zlozylam juz papier do przedszkola i przezyc nie moge czemu w marcu nie skladalam jednak ;) no ale coz..czekam do 21.06 na wyniki, cud jakis bedzie chyba jak ustrzeli Lena jedno wolne miejsce z 2..

    U mnie pierwsza normalna @ i leje sie jak z prosiaka normalnie;/ oczywiscie przypomnialam sobie co to za bol brzucha,w moim przypadku promieniujacy na uda.. masakra. Jak ta antykoncepcja jedak pomaga przy takich bolach :P

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dzieczyny
    Jestem po badaniach bety i moj wynik to 10,97
    Czy to ok???
    Czy sie udalo???
    Dzwonilam do mojego gin -bo ma dzis wolne, i mi powiedzial ze ponizej 20-tu to wynik ujemny :'( ale przy pobieraniu krwi powiedzieli ze musi byc powyzej 5 ! (W tamtym miesiacu mialam 1.2)
    Prosze doradzcie jak to jest ...??

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • Madalena89 Koleżanka
    Postów: 58 20

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMała wrote:
    Hej Dzieczyny
    Jestem po badaniach bety i moj wynik to 10,97
    Czy to ok???
    Czy sie udalo???
    Dzwonilam do mojego gin -bo ma dzis wolne, i mi powiedzial ze ponizej 20-tu to wynik ujemny :'( ale przy pobieraniu krwi powiedzieli ze musi byc powyzej 5 ! (W tamtym miesiacu mialam 1.2)
    Prosze doradzcie jak to jest ...??

    Z tego co się orientuję to jest już dodatni (przeciez są nawet testy o czulosci 10!) ale bardzo wczesna ciąża

    MałaMała, Kitkat lubią tę wiadomość

  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMała wrote:
    Hej Dzieczyny
    Jestem po badaniach bety i moj wynik to 10,97
    Czy to ok???
    Czy sie udalo???
    Dzwonilam do mojego gin -bo ma dzis wolne, i mi powiedzial ze ponizej 20-tu to wynik ujemny :'( ale przy pobieraniu krwi powiedzieli ze musi byc powyzej 5 ! (W tamtym miesiacu mialam 1.2)
    Prosze doradzcie jak to jest ...??


    Powinnaś mieć przy wynikach widełki zazwyczaj od 5 oznacza 3 tydz zrób po 48h powtórkę i zobacz jaki jest przyrost.
    A kiedy termin @?

    MałaMała lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ