Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Assunta wrote:
    Hej
    Miałam dać znać w piątek, proszę o wpisanie mnie na testowanie 20 czerwca :)

    2 ciałka żółtego - celujemy w bliźniaki :)
    wspaniale! :D
    trzymam kciuki!

    Assunta lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enka90 wrote:
    My właśnie w zeszłym tygodniu kupiliśmy. Polecam zamówić na doz.pl z odbiorem w wybranej aptece. Wychodzi najtaniej :) Swoją drogą bardzo fajny ten żel :)
    nie ma go już w doz ;)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja conceive mam z allegro :)

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    nie ma go już w doz ;)

    No właśnie widzę, że wyprzedany ale trzeba co chwilę sprawdzać bo na bieżąco uzupełniają braki :)

    Straciatellaa lubi tę wiadomość

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam bardzo dobry żel, stosowaliśmy do kilka razy w poprzednich cyklach;-)

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten zel to dziala?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja conceive mam z allegro :)

    Ja tez z allegro.

    Podobno dziala, mnie zachecil do zakupu watek o zelu a u mnie z tym sluzem raczej kiepsko wiec stwierdzilam ze moze sie przydac. Poki co stosuje go 3 cykl i czekam na efekty ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2018, 00:36

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, mnie w 8dpo powitały dwa bladziochy (dwa różne testy). Aparat tego nie umie złapać.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ac782a5545d4.jpg

    iNso877, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/006004dda54f.jpg

    Może lepiej widać?

    iNso877, Mordeczka lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wspaniale:d gratuluję!

    Ja poczytałem wczoraj o tym żelu jak piszecie i tak pomyslalam, ze sama go kupię.. Dzis się budzę i ide siku a tu na papierze ciągnący się sluz w ilości xxl:p haha mam nadzieję, że jest go tam sporo.. Ciekawe kiedy owulka :|

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem, może to przypadek, ale to był pierwszy w życiu cykl z żelem conceive, użyty dwa razy w okolicach owulacji, i bladziochy są.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/006004dda54f.jpg

    Może lepiej widać?
    Gratulacje :))

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Ja nie wiem, może to przypadek, ale to był pierwszy w życiu cykl z żelem conceive, użyty dwa razy w okolicach owulacji, i bladziochy są.
    Może rzeczywiście pomaga szybciej się przedostac;) to teraz czekamy za parę dni na grube krechy. Idziesz na betę teraz czy czekasz do dnia @?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 cudownie!!! Widać bardzo widać!!! Ale super nam sie czerwiec rozkręcił !

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka super :) widać :) powodzenia :)

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Idziesz na betę teraz czy czekasz do dnia @?

    w poniedziałek ide na betę i proga.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, u mnie można odznaczyc ze w tym cyklu nic z tego :-( co prawda @ nie ma ale to kwestia 1-2 dni odstawilam. Wczoraj dupka. Dzisiaj jadę do gin ale tylko formalność bo 16 dpo beta 1.
    Trzymam kciukasy żeby ten czerwiec okazał się dla was szczęśliwy! <3

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Hania8 Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka, jak cudownie. Gratuluję :-)

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka super!!!! Bardzo sie cieszę! Mam nadzieje, ze za kilka dni tez zobacze choiciaz bladziochy :p <3


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka, druga kreska jest.

    Gratulacje :)

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ