X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Grzechotka tak, ale na mnie kolej jeszcze nie przyszla :):)
    Faktycznie to KIKI wstawila link. Widzisz to może dobry znak, że już zaczelam Ci gratulować ;-)

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi ten zen na poprawę śluzu jak sie nazywał może i my go z mezem spróbujemy.. no jakoś ze służbę u mnie kiepsko ostatnio... chyba ze Wy coś polecacie innego

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przez jakiś czas stosowaliśmy żel conceive plus, ale gdy pozniej okazalo sie ze faktycznie mam poznijesza owulację, to przestaliśmy na siłe nawilżać, czekamy na dni płodne ;-). Żel ponoć pomaga przy zapłodnieniu bo ma jeszcze w składzie kilka witamin z tego co pamiętam

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowalam i negatyw. wrrr byc moze za wczesnie, byc moze nie. Nic z tego nie rozumiem. Oboje jestesmy zdrowi, wyniki ok a tu 4 miesiac i nic. Wiem, ze moze to potrwac i rok ale ja tego nie rozumieeeeeeem.

    Katiiii lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Zatestowalam i negatyw. wrrr byc moze za wczesnie, byc moze nie. Nic z tego nie rozumiem. Oboje jestesmy zdrowi, wyniki ok a tu 4 miesiac i nic. Wiem, ze moze to potrwac i rok ale ja tego nie rozumieeeeeeem.

    U nas zaraz będzie pół roku :/

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Zatestowalam i negatyw. wrrr byc moze za wczesnie, byc moze nie. Nic z tego nie rozumiem. Oboje jestesmy zdrowi, wyniki ok a tu 4 miesiac i nic. Wiem, ze moze to potrwac i rok ale ja tego nie rozumieeeeeeem.
    Nie wiem czy cie to pocieszy czy nie... ja z moim ex 4 lata bez zabezpieczeń itp staralismy się o dziecko i nic... u lekarza byłam i stwierdził że wszystko jest ok i że bede miec dzieci... ale efektów nie było... obecnie mam innego partnera obecnie juz meza i z nim 1.5 miesiaca zaszłam w ciąże a w drugą zaszłam w 2 miesiace zas w trzecia w pierszym cyklu [*] mimo że dosięgła nas strata.
    Mój ex ma nową partnerkę i z nią szybko udało mu się zostać tatusiem wiec wychodzi że też u niego jest ok...
    Mówi się że czasami organizmy do siebie nie pasują i się kłocą stad dwoje zdrowyh ludzi nie może doczekać się potomstwa w naszym przypadku wychodzi na to że tak było lub byc może los nie chciał abyśmy mieli dzieci bo zwyczajnie do siebie nie pasowaliśmy. Tego już się nie dowiemy ale dziękuje losowi za to że z mężem nie mam problemów aby zajsc.

    Życzę jednak tobie cierpliwosci... do roku czasu macie czas potem trzeba latać po lekarzach z tego co wiem. Mam jednak nadzieje że uda wam się wkrótce.

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny hej! Mam szybkie pytanko... czy bedzie to mialo sens jak zbadam progesteron tylko raz w cyklu? Obojetne w jakiej fazie cyklu? Nie mam mozliwosci zbadania go dwa czy nawet trzy razy... plus oczywuscie inne hormony...

    10.09.2019 Marcel
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron najlepiej w 6-7 dniu cyklu.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My o drugie dziecko staraliśmy się ponad 2,5 roku i zakończyło się to poronieniem.... o pierwsze pół roku i to mieszkając na odległość....też coraz mniej z tego rozumiem, ale walczymy dalej

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Wybacz, ale to bzdura. Moze ze swoim ex mieliscie pecha.
    Idac tym tokiem rozumowania. Jesteśmy zdrowi, a nam nie wychodzi -musimy sie rozstać. Pod wzgledem medycznym jeśli nie wychodzi zajscie w ciaze. To jest jakis problem. Albo u kobiety, albo u mężczyzny. Nie ma czegoś takiego jak "jestesmy plodni i superzdrowi, ale dzieci miec nie mozemy- bo nie" :)
    To nie jest bzdura... jak bylam w szpitalu z lekarzem rozmawialam i tez mi to powiedział że organizmy sie klóciły to jakos sie fachowo nazywa ale nie pamietam jak dlatego sie nam nie udawało i nie zna sie przyczyny dlaczego tak sie dzieje mimo że dwie strony są zdrowe. Ale skoro wiesz lepiej to ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2018, 20:04

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet85 wrote:
    My przez jakiś czas stosowaliśmy żel conceive plus, ale gdy pozniej okazalo sie ze faktycznie mam poznijesza owulację, to przestaliśmy na siłe nawilżać, czekamy na dni płodne ;-). Żel ponoć pomaga przy zapłodnieniu bo ma jeszcze w składzie kilka witamin z tego co pamiętam
    Czy ten zel powoduje pozne owulacje??
    Czy ma to ew negatywny jakis wpływ??
    My tez stosujemy i w tym cyklu rzeczywiscie pozniej owulacja sie pojawiła. I zestresowalam sie teraz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zgadzam z Katii. Psychika, podświadomość może odgryważ ogromną rolę.
    xgirl wrote:
    Zatestowalam i negatyw. wrrr byc moze za wczesnie, byc moze nie. Nic z tego nie rozumiem. Oboje jestesmy zdrowi, wyniki ok a tu 4 miesiac i nic. Wiem, ze moze to potrwac i rok ale ja tego nie rozumieeeeeeem.


    Zdrowi na oko ;) czy przebadani?: partner żołnierzyki ;), Ty hormony, tarczyca, cukier itp?

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do dziewczyn które miały monitoring: zauwazacie jakas regułę ze np jajnik boli to wtedy owulacja czy np dzień po tym? A moze po sluzie ze to już albo na dniach?
    Mnie zawsze boli jajnik Ale nie wiem czy tego samego dnia mam owulacje czy dzień po. Przy tym towarzyszy mi super plodny śluz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mysle tak jak Kati. Ale to wcale nie oznacza że trzeba się rozstawać.Może tak być ale nie musi przecież.

    Katiiii, Nona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zapytam kiedy się chodzi na monitoring? Jak sie chce czy są jakieś zalecenia? Kiedy Wy poszlyscie?

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Progesteron najlepiej w 6-7 dniu cyklu.
    A czy jesli zrobie wszystkie hormony pod koniec cyklu (jesli w koncu pojawi sie @ to na poczatku) to da.mi to jaki kolwiek obraz ze wszystko ok, badz nie,?

    10.09.2019 Marcel
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Ja tez mysle tak jak Kati. Ale to wcale nie oznacza że trzeba się rozstawać.Może tak być ale nie musi przecież.
    Ja nie pisałam że trzeba się rozstawać... pisałam tylko że z moimm ex się nie ułożyło i przyczyna rozstania nie była taka że nie mieliśmy dzieci....
    Jeśli dwie osoby bardzo się kochają to mimo trudnosci będą walczyć tak długo aż uda się i bedą kiedyś te dziecko mieć bo to że organizmy się kłócą nie oznacza że nigdy się nie uda zajsc w ciąże wystarczy jakaś chwila kiedy to ustąpi i pyk akurat się moze udać...
    Ja tylko pisałam o tym co mi lekarz powiedział jak mu opowiedziałam .

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiiii wrote:
    Ja nie pisałam że trzeba się rozstawać... pisałam tylko że z moimm ex się nie ułożyło i przyczyna rozstania nie była taka że nie mieliśmy dzieci....
    Jeśli dwie osoby bardzo się kochają to mimo trudnosci będą walczyć tak długo aż uda się i bedą kiedyś te dziecko mieć bo to że organizmy się kłócą nie oznacza że nigdy się nie uda zajsc w ciąże wystarczy jakaś chwila kiedy to ustąpi i pyk akurat się moze udać...
    Ja tylko pisałam o tym co mi lekarz powiedział jak mu opowiedziałam .
    Tak, dokładnie tak myślę. Może źle napisałam. Nie uważam że trzeba się roztawac bo starania o dziecko nie wychodzą.

    Katiiii lubi tę wiadomość

  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ksiazka wrote:
    Tak, dokładnie tak myślę. Może źle napisałam. Nie uważam że trzeba się roztawac bo starania o dziecko nie wychodzą.
    Ale to nie ty o tym napisałas tylko Straciatellaa... po moim poscie napisała że można wychodzić własnie z założenia że trzeba sie rozstać a ja nic takiego nie napisałam ;)

    Mojej macochy siostra też z mężem mieli taki problem i aż 11 lat starali się o dziecko... a mieli wszystkie badania zrobione i wszystko było ok... im lekarz też tak powiedział o tym że ich organizmy się kłocą stą są te niepowodzenia ale mimo to się nie poddali i walczyli dalej.
    Udało się po 11 latach starań zajsc w ciąże z czego się bardzo cieszyli. Urodziła zdrowego synka i długo nie mineło bo jakies 4 lata pózniej urodziła kolejnego synka i lekarz który ją prowadził powiedział im że najgorzej przy takich zakłoceniach organizmu zajsc w pierwszą ciąże potem jakby się te organizmy przestają kłócic i zaczynają ze sobą współpracować dlatego drugie dziecko udało im się w miare szybko w porównaniu do pierwszego dziecka .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2018, 21:05

    ksiazka lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A czy jesli zrobie wszystkie hormony pod koniec cyklu (jesli w koncu pojawi sie @ to na poczatku) to da.mi to jaki kolwiek obraz ze wszystko ok, badz nie,?

    No moim zdaniem nie, ale lekarzem nie jestem. Najważniejsze jest wiedzieć jaki wysoki progesteron jest (mniej więcej) w dniu zagnieżdżenia.

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ