X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 08:02

    Sung lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorwalam ten żel conceive tubka 75 ml a jeszcze zamówiłam w jednej aptece na jutro w aplikatorach... śluzu mam nadprodukcje ale to jeszcze nie jest TEN śluz... jutro mam monitoring i pojutrze tez haha :P i o dziwo zakupiłam dzisiaj testy owalacyjne tak na sprobe

    Nona, Grzechotka2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 08:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 08:02

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Zdrowi na oko ;) czy przebadani?: partner żołnierzyki ;), Ty hormony, tarczyca, cukier itp?
    Tak. Przebadani jestesmy i wszystko ok. Dlatego nie rozumiem. Jakbym miala jakas chorobe utrudniajaca zajscie albo maz by mial kiepskie wyniki spermy... moglabym zrozumiec... a tak to nie rozumiem. Porazka jakas.

    Co do niepasujacych partnerow- mam nadzieje, ze to nie tak. To juz wole nie miec dzieci niz zostawic meza ;)

    A wy? Jakbyscie musialy wybrac to wybralybyscie partnera czy posiadanie dziecka? (tak czysto teoretycznie).

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 08:02

    ksiazka lubi tę wiadomość

  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Natala u mnie też cały dzień ból owu-jajników, a jestem pewna że owu była wczoraj. Śluz wczoraj ok i dziś też ciągnący. Sama już nie wiem. Nie mierzę temp, nie mam jeszcze testów owu. jedyne co to w piątek miałam pęcherzyk 16mm więc może do niedzieli urósł i pękł, nie wiem sama/

    Mnie się zgubił coś ten śluz... Mimo białych plam na bieliźnie... Dziwnie tak... Piersi mnie nie bolą co też mnie dziwi...

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    No moim zdaniem nie, ale lekarzem nie jestem. Najważniejsze jest wiedzieć jaki wysoki progesteron jest (mniej więcej) w dniu zagnieżdżenia.
    Ahaa :-( no ale sa chyba jakies 'normy' w danych dniach cyklu 'od - do' jesli chodzi o wyniki hormonow..? Kurczeee... do kitu z tym :-( bede tylko na chwile doslownie w Pl i nie mam jak tego ogarnac :-(

    A co do kwasu foliowego dziewczyny.. to chyba nie zaszkodzi go brac dluzej niz 3msc? Bo u mnie to juz trochu dluzej od kad zaczrlam sie starac i brac kwas..

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Tak. Przebadani jestesmy i wszystko ok. Dlatego nie rozumiem. Jakbym miala jakas chorobe utrudniajaca zajscie albo maz by mial kiepskie wyniki spermy... moglabym zrozumiec... a tak to nie rozumiem. Porazka jakas.

    Co do niepasujacych partnerow- mam nadzieje, ze to nie tak. To juz wole nie miec dzieci niz zostawic meza ;)

    A wy? Jakbyscie musialy wybrac to wybralybyscie partnera czy posiadanie dziecka? (tak czysto teoretycznie).
    Ojjj powiem ci trudne pytanie odnosnie dziecko czy maz...
    Pragnienie dziecka jest tak samo mocne jak milosc do drugiej polowki, ale jak bys zadalabys sobie to pytanie gdybys sie dowiedziala ze nigdy nie bedziesz miala dziecka z twoim mezem? :-) a z innym tak.?

    10.09.2019 Marcel
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest tak, że "organizmy do siebie nie pasują" to się nazywa niepłodność idiopatyczna. I jest ona na nieznanym podłożu, aczkolwiek najprawdopodobniej może to być np niewielka niewydolność szyjki macicy czy inne problemy np z ukrwieniem u kobiety itp. Często kończy się in vitro czy inseminacją. Wszystko ma swój powód ;)

    Nona pierwszą córkę urodziłam latem- sierpień i never ever z wyboru bym nie rodziła w wakacje :P Byłam tak spuchnięta, że myśleli że mam zatrucie i w szpitalu mnie zarzymali. Wszystko wina upałów. Drugą rodziłam w kwietniu i było wspaniale :D



    Nona lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 08:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Tak. Przebadani jestesmy i wszystko ok. Dlatego nie rozumiem. Jakbym miala jakas chorobe utrudniajaca zajscie albo maz by mial kiepskie wyniki spermy... moglabym zrozumiec... a tak to nie rozumiem. Porazka jakas.

    Co do niepasujacych partnerow- mam nadzieje, ze to nie tak. To juz wole nie miec dzieci niz zostawic meza ;)

    A wy? Jakbyscie musialy wybrac to wybralybyscie partnera czy posiadanie dziecka? (tak czysto teoretycznie).
    Faktycznie ciężkie pytanie. I myślę ze mogłabym zrezygnować z dzieci i wiedzialabym ze tak po prostu musi byc. Teraz jak już mam dziecko to wiem ze na pewno nie będę się starać jakoś bardzo. Na pewno nie dojdzie do invitro czy adopcji. Ale teraz to łatwo mowic bo mam już dziecko.

  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kwas biorę od 2 lat takze tego..

    A odnosnie dziecka czy męża, to wybieram męża oczywiście. Najważniejsza jest miłość do partnera jeśli wybrałbym dziecko z kimś innym roi chyba złączyloby ze związek jest słaby i lepiej nie mieć dzieci..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2018, 22:06

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuzmoni1 wrote:
    Czy ten zel powoduje pozne owulacje??
    Czy ma to ew negatywny jakis wpływ??
    My tez stosujemy i w tym cyklu rzeczywiscie pozniej owulacja sie pojawiła. I zestresowalam sie teraz...
    Nie żel nie ma ma na to wpływu Jego zadaniem jest nawilżenie jak również szybsze przedostanie się plemników do komórki jajowej -plemnik jest silniejszy.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam córkę z wakacji z połowy lipca i widzę że jej przykro że nie obchodzi dnia urodzin w p-kolu. Drugie chciałam na wiosnę 2018 no ale już 10 Msc za nami... A ciszy brak więc mi już wszystko jedno czy środek krakowskiego syfu czy też brak dnia urodzin w p-kolu... Jak teraz zaskoczy to będzie na koniec lutego... Zobaczymy... Już mi coraz mniej zależy i często doceniam posiadanie samodzielnego jedynaka :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Akceptacja!
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jest juz miec takiego malego czlowieczka :-)
    Tez bym juz chciala :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Fajnie jest juz miec takiego malego czlowieczka :-)
    Tez bym juz chciala :-)

    Okropnie fajnie... Widzę jak jeżdżę do przyjaciółki i jej synka, który ma dwa miesiące. Jejku jak ostatnio na mnie patrzył i mnie za palec złapał to, aż ciepło mi w serce było... A tu takie problemy zajść :/
    Ale ten miesiąc musi być udany, bo narzeczony miałby piękny prezent urodzinowy ❤️

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj.maz ma dzisiaj urodziny. :-) niestety nie mialam.dla niego zadnych nowych wiesci... :-(

    Ale Ty juz przynajmniej jednego szkraba masz!:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Moj.maz ma dzisiaj urodziny. :-) niestety nie mialam.dla niego zadnych nowych wiesci... :-(

    Ale Ty juz przynajmniej jednego szkraba masz!:-)

    Mój ma urodziny 19 i bardzo bym chciała dać mu taki prezent❤️

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ