X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    ja dziś przywitałam 37dc i dalej nic. Już mnie to przestało bawić. KAL, testujesz w czw., tak? Ja myślałam o piątku...
    37 dzień cyklu i testy nie wychodzą? Kurczę, dobrze, że masz niedługo gina, podejrzy co tam Ci się dzieje, że tak się rozwlekł w tym miesiącu.

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy sie wybieracie? I na jak dlugo?

    Ha juz mialam dwa wyjazdy w okresie plodnym (krótkie 3-4 dniowe) niestety nie wyszło :(

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    37 dzień cyklu i testy nie wychodzą? Kurczę, dobrze, że masz niedługo gina, podejrzy co tam Ci się dzieje, że tak się rozwlekł w tym miesiącu.

    Owu mi się przesunęła na baank, więc nie wiem ile jestem dpo. Mogę być 8 mogę być 10 nie więcej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 10:04

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski, witam się!
    Dawno mnie tu nie było, w zasadzie nie było mnie tu od momentu gdy udało się zajść w pierwszą ciążę :)Teraz staramy się o drugie dziecko. Nie wiem dlaczego nie mogę dodać nowego cyklu, nie chce teraz kupować pakietu, liczę na to, że może szybko się uda ;p
    To jest nasz pierwszy cs, moja aplikacja na telefonie wyznaczyła mi owulację na 17 dc, przy cyklach 30 dni. Przytulanko było 6,8,11, 14 dc, a w 16 dniu miałam plamienie, stąd moje przypuszczenia, że wtedy nastąpiła owulacja. Czy w ogóle są jakieś szanse? Wiem, to jest wróżenie z fusów, tym bardziej, że nie mierzyłam temp.. pozdrawiam Was wszystkie mooocno !
    Testuję 22.06 :)

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c67af4b6f990.jpg

    Ostatni, więcej nie mam. Jutro beta.

    To ja Ci tą ciążę wyśniłam, pamiętaj o mnie jak zarażać będziesz!!! Jestem pierwsza w kolejności! :D

    ams, Grzechotka2 lubią tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    My "zrobiliśmy" naszego bąbla prawdopodobnoe właśnie w męża urodziny ;-)
    Tez bym miala nadzieje ale owulacji ni widu nie slychu :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja nie wiem co mam zrobić, bardzo mnie męczy ta sytuacja, ale wiem też, że jak za wcześnie zatestuję lub zrobię betę, to to nie będzie miało sensu. 18.06 ma wizytę u gina, najwyżej da mi coś na wywołanie.
    To twoj pierwszy taki dlugi cykl? A kiedy mialas owulacje?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój dobry humor zwiastował dobre informacje ! Moje endometrium prawidłowe uff a tak mnie nastraszył jednak chyba te migdały dały radę ;P pęcherzyk dominujący na lewym jajniku prawdopodobnie owulacja w weekend, jutro mam jeszcze wizytę w piątek i w poniedzialek to zobaczymy jak sie sytuacja potoczy


    Powiedzcie mi skoro jest możliwość ze owulacja w weekend to kiedy najlepiej żebym zaczęła testy ovu robic? Chce spróbować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 11:36

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    To ja Ci tą ciążę wyśniłam, pamiętaj o mnie jak zarażać będziesz!!! Jestem pierwsza w kolejności! :D

    Wysyłam tych wiruskó tak dużo i tak szczerze, że szykuj się na pięcioraczki :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Grzechotka ja piję 3 x dziennie podwójne espresso. Muszę się ogarnąć.

    Ja piłam 5-6 kaw + 2 energetyki. Codziennie. Sama bym nie chciała zamieszkać w swoim brzuchu. Teraz zeszłam do 2 kaw, ale pierwsze tygodnie to byl non stop ból głowy.

    Nona lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:55

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no żel zamówiłam zobaczymy co u nas zadziała...eh u mnie dopiero 11 dc gdzie tam do 32 hehe :P

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny mój dobry humor zwiastował dobre informacje ! Moje endometrium prawidłowe uff a tak mnie nastraszył jednak chyba te migdały dały radę ;P pęcherzyk dominujący na lewym jajniku prawdopodobnie owulacja w weekend, jutro mam jeszcze wizytę w piątek i w poniedzialek to zobaczymy jak sie sytuacja potoczy


    Powiedzcie mi skoro jest możliwość ze owulacja w weekend to kiedy najlepiej żebym zaczęła testy ovu robic? Chce spróbować
    Ja bym zaczeła robic testy od piątku 3 razy dziennie ... rano,południe i wieczór i tak do samego poniedziałku... ale oczywiscie zrobisz jak uważasz ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm bede musiała sikać w pracy ;p na tajniaka. Ban ulotce jest napisane ze nie wolno robic z pierwszego siku... przestrzegać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:55

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Hmm bede musiała sikać w pracy ;p na tajniaka. Ban ulotce jest napisane ze nie wolno robic z pierwszego siku... przestrzegać?
    tak, rano mocz jest tak stężony, że może dać wynik fałszywie dodatni. Ja robiłam raz dziennie w pracy też na tajniaka ;) ok 11.00 codziennie.


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    jaki masz termin Grzechotka? :-)

    22 lutego wg Ovufriend

    iNso87, Iseko, Nona lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja nie wiem co mam zrobić, bardzo mnie męczy ta sytuacja, ale wiem też, że jak za wcześnie zatestuję lub zrobię betę, to to nie będzie miało sensu. 18.06 ma wizytę u gina, najwyżej da mi coś na wywołanie.

    Magda masz jakieś objawy owulacyjne? Ja mam mega rwanie w pachwinie i na monicie się potwierdziło cała niedzielę mnie mega bolała pachwina i w pon gin potwierdziła że owulacia około 24h temu może gdy byś miała jakieś objawy to można by ustalić ile dpo jesteś. Mógł też (czego nie życzę) cykl bezowulacyjny się zdarzyć i one się niestety często wydłużają.

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sikalam na testy i z pierwszego moczu i mialam wyniki ok tj. wczoraj poztyw dzis juz rano negatyw. Jak masz duzo testow to sikaj czesto :d hhehehe nie zaluj !:d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    tak, rano mocz jest tak stężony, że może dać wynik fałszywie dodatni. Ja robiłam raz dziennie w pracy też na tajniaka ;) ok 11.00 codziennie.
    To ja zebym sikala raz dziennie o tej godzinie to pierwszego dnia bym miala negatyw a drugiego kreske druga ciut jasniejsza pewnie niz ta druga i bym sie zastanawiala czy to owulka czy zaliczać do negatywu..a dzis to wogole negatyw o 11 by byl i bym minela sie ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ