Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    ja dziś przywitałam 37dc i dalej nic. Już mnie to przestało bawić. KAL, testujesz w czw., tak? Ja myślałam o piątku...
    37 dzień cyklu i testy nie wychodzą? Kurczę, dobrze, że masz niedługo gina, podejrzy co tam Ci się dzieje, że tak się rozwlekł w tym miesiącu.

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 646 279

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy sie wybieracie? I na jak dlugo?

    Ha juz mialam dwa wyjazdy w okresie plodnym (krótkie 3-4 dniowe) niestety nie wyszło :(

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    37 dzień cyklu i testy nie wychodzą? Kurczę, dobrze, że masz niedługo gina, podejrzy co tam Ci się dzieje, że tak się rozwlekł w tym miesiącu.

    Owu mi się przesunęła na baank, więc nie wiem ile jestem dpo. Mogę być 8 mogę być 10 nie więcej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 10:04

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • kasialora Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski, witam się!
    Dawno mnie tu nie było, w zasadzie nie było mnie tu od momentu gdy udało się zajść w pierwszą ciążę :)Teraz staramy się o drugie dziecko. Nie wiem dlaczego nie mogę dodać nowego cyklu, nie chce teraz kupować pakietu, liczę na to, że może szybko się uda ;p
    To jest nasz pierwszy cs, moja aplikacja na telefonie wyznaczyła mi owulację na 17 dc, przy cyklach 30 dni. Przytulanko było 6,8,11, 14 dc, a w 16 dniu miałam plamienie, stąd moje przypuszczenia, że wtedy nastąpiła owulacja. Czy w ogóle są jakieś szanse? Wiem, to jest wróżenie z fusów, tym bardziej, że nie mierzyłam temp.. pozdrawiam Was wszystkie mooocno !
    Testuję 22.06 :)

  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c67af4b6f990.jpg

    Ostatni, więcej nie mam. Jutro beta.

    To ja Ci tą ciążę wyśniłam, pamiętaj o mnie jak zarażać będziesz!!! Jestem pierwsza w kolejności! :D

    ams, Grzechotka2 lubią tę wiadomość

    7u229jcgzsq578gy.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    My "zrobiliśmy" naszego bąbla prawdopodobnoe właśnie w męża urodziny ;-)
    Tez bym miala nadzieje ale owulacji ni widu nie slychu :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 442

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja nie wiem co mam zrobić, bardzo mnie męczy ta sytuacja, ale wiem też, że jak za wcześnie zatestuję lub zrobię betę, to to nie będzie miało sensu. 18.06 ma wizytę u gina, najwyżej da mi coś na wywołanie.
    To twoj pierwszy taki dlugi cykl? A kiedy mialas owulacje?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój dobry humor zwiastował dobre informacje ! Moje endometrium prawidłowe uff a tak mnie nastraszył jednak chyba te migdały dały radę ;P pęcherzyk dominujący na lewym jajniku prawdopodobnie owulacja w weekend, jutro mam jeszcze wizytę w piątek i w poniedzialek to zobaczymy jak sie sytuacja potoczy


    Powiedzcie mi skoro jest możliwość ze owulacja w weekend to kiedy najlepiej żebym zaczęła testy ovu robic? Chce spróbować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 11:36

    iNso87 lubi tę wiadomość

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    To ja Ci tą ciążę wyśniłam, pamiętaj o mnie jak zarażać będziesz!!! Jestem pierwsza w kolejności! :D

    Wysyłam tych wiruskó tak dużo i tak szczerze, że szykuj się na pięcioraczki :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Grzechotka ja piję 3 x dziennie podwójne espresso. Muszę się ogarnąć.

    Ja piłam 5-6 kaw + 2 energetyki. Codziennie. Sama bym nie chciała zamieszkać w swoim brzuchu. Teraz zeszłam do 2 kaw, ale pierwsze tygodnie to byl non stop ból głowy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:55

  • patkaaxx90 Autorytet
    Postów: 834 668

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no żel zamówiłam zobaczymy co u nas zadziała...eh u mnie dopiero 11 dc gdzie tam do 32 hehe :P

    Miłosz
    bl9cpiqvy4ezsagr.png
    Honoratka
    gyxw8u695zbv7tdy.png
  • Katiiii Ekspertka
    Postów: 251 82

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Dziewczyny mój dobry humor zwiastował dobre informacje ! Moje endometrium prawidłowe uff a tak mnie nastraszył jednak chyba te migdały dały radę ;P pęcherzyk dominujący na lewym jajniku prawdopodobnie owulacja w weekend, jutro mam jeszcze wizytę w piątek i w poniedzialek to zobaczymy jak sie sytuacja potoczy


    Powiedzcie mi skoro jest możliwość ze owulacja w weekend to kiedy najlepiej żebym zaczęła testy ovu robic? Chce spróbować
    Ja bym zaczeła robic testy od piątku 3 razy dziennie ... rano,południe i wieczór i tak do samego poniedziałku... ale oczywiscie zrobisz jak uważasz ;)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    0d6540cdf938387553a1c29e28e3a71f.png
    Synek <3 13.08.2014
    Córeczka <3 27.06.2016
    Aniołek [*] :( 23.05.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm bede musiała sikać w pracy ;p na tajniaka. Ban ulotce jest napisane ze nie wolno robic z pierwszego siku... przestrzegać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 09:55

  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:
    Hmm bede musiała sikać w pracy ;p na tajniaka. Ban ulotce jest napisane ze nie wolno robic z pierwszego siku... przestrzegać?
    tak, rano mocz jest tak stężony, że może dać wynik fałszywie dodatni. Ja robiłam raz dziennie w pracy też na tajniaka ;) ok 11.00 codziennie.


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    jaki masz termin Grzechotka? :-)

    22 lutego wg Ovufriend

    iNso87, Iseko, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja nie wiem co mam zrobić, bardzo mnie męczy ta sytuacja, ale wiem też, że jak za wcześnie zatestuję lub zrobię betę, to to nie będzie miało sensu. 18.06 ma wizytę u gina, najwyżej da mi coś na wywołanie.

    Magda masz jakieś objawy owulacyjne? Ja mam mega rwanie w pachwinie i na monicie się potwierdziło cała niedzielę mnie mega bolała pachwina i w pon gin potwierdziła że owulacia około 24h temu może gdy byś miała jakieś objawy to można by ustalić ile dpo jesteś. Mógł też (czego nie życzę) cykl bezowulacyjny się zdarzyć i one się niestety często wydłużają.

    Akceptacja!
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sikalam na testy i z pierwszego moczu i mialam wyniki ok tj. wczoraj poztyw dzis juz rano negatyw. Jak masz duzo testow to sikaj czesto :d hhehehe nie zaluj !:d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    tak, rano mocz jest tak stężony, że może dać wynik fałszywie dodatni. Ja robiłam raz dziennie w pracy też na tajniaka ;) ok 11.00 codziennie.
    To ja zebym sikala raz dziennie o tej godzinie to pierwszego dnia bym miala negatyw a drugiego kreske druga ciut jasniejsza pewnie niz ta druga i bym sie zastanawiala czy to owulka czy zaliczać do negatywu..a dzis to wogole negatyw o 11 by byl i bym minela sie ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ