Forum Starając się - ogólne CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE ;-)

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Wiedzona złymi przeczuciami zrobiłam test (tak, wiem, nie powinnam, ale nie umiem się powstrzymać). Bladzioch. I przerażenie. Wygonilam męża do apteki. Przyszedł. I kamień z serca. Różnica między nimi to 30 minut. Oba czułe na 10.

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aa95f01a6e44.jpg
    O kurde Grzechotka to co to za test ten z lewej??? :| sama by mnie zmrozilo:o

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Grzechotka2 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    O kurde Grzechotka to co to za test ten z lewej??? :| sama by mnie zmrozilo:o

Taki z tesco za 3.99. Ale pisze na nim, że czułość 10...

l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insoi87 tak o ciebie ;P

Grzechotka nie rob juz testów, wszytsko bedzie dobrze nie potrzebnie stresujesz sie bo właśnie z tymi testami to tak jest ze o zawał mogą przyprawić! Moja przyjaciółka jest w 17 tyg i miała zaległy test siknela bo chciała zobaczyć jak szybko kreska wyjdzie zero nic nie pokazało biel... i to ten quixx czy jakoś tak ja sama nie znoszę tych testów!

Anet jestem przed owulacja bo mam tez monitoring i gin mówił ze ovu powinnna być na weekendzie jutro mam monitoring przed weekendem i w poniedziałek po weekendzie wiec zobaczymy czy bedzie cos z tej owulacji w tym miesiącu czy nie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 18:33

iNso87, Grzechotka2 lubią tę wiadomość

• Madalena89 Koleżanka

Wysłany: 14 czerwca 2018, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natala1906 wrote:
    Ja mam na jutro termin @... A jajnik to boli tak, że dramat... Chyba jakaś @ stulecia będzie :/

Mnie też tak jajnik bolał przed ostatnią @, że myślałam, że wyrwę go sobie i niestety skończyło się @ nawet nie stulecia a tysiąclecia. Masakra. Ale trzymam kciuki, żeby u Ciebie było inaczej :)

• Straciatellaa Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka2 wrote:
    Taki z tesco za 3.99. Ale pisze na nim, że czułość 10...
    grzechotka test, testowi nierówny. Dlatego ja kupiłam 5 testów tych samych co mi dziś bladziocha pokazały ;)

Ja w tym cyklu miałam 2 rzeczy przez które z tyłu głowy może coś mi mówiło - może sie uda/udało?.
    1. zupełnie inny śluz po owu, cały czas lepiący i dużo
    2. zamiast jak zawsze wieczorami nadrabiać seriale/filmy o 21 już jestem zombie i idę spać, śpię jak dzidzia ;)
    Mam nadzieje, że beta podrośnie. Wszędzie czytam, że wynik 5 to już ciąża. Ehhhhhhhh ;)
    codziennie teraz z rana sikacz będzie.

oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Natala1906 Ekspertka

Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale się uśmiałam! Oglądałam mecz z narzeczonym na rozpoczęcie Mistrzostw. Jak było już 3 do 0 dla Rosji to mówię do niego jak będzie 5 do 0 to okresu nie dostanę i będzie dzidzi :) No i skończyło się 5 do 0 hahaha :)
    Ale się uśmiałam i jakie było moje zdziwienie :D

Pati88, Straciatellaa, iNso87, MałaMi90, agniecha2101, pumka1990 lubią tę wiadomość

• Pati88 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczy spisalam notatki z apki owu z 10cykli. Na 10cykli aż 7 razy ból owulacyjny miałam z prawego jajnika (prawdopodobna niedroznośc ktoŕą będe sprawdzac). Tylko 3 cykle z lewego byly czyli tego zdrowego potencjalnie. Natomiast monitoringu jeszcze nie miałam ani raz i teraz pytanko. Czy jak napierdziela jajnik po danej stronie to napewno pecherzyk jest na tym jajniku co bol? Pytam osob ktore mają to potwierdzone usg;) bo sie zastanawiam. Jesli tak to by hipotetycznie tlumaczyło niepowodzenia:)

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Marilen Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEWCZYNY!!!!!!

3 dpo maleńkie różowe plamienie jednorazowe ( zabarwiony na różowo śluz).
    Co to może być? Zdarzają mi się plamienia przed @, ale 4 dpo to jeszcze nigdy nie miałam. Czy to może być jakaś torbiel? albo jakiś stan zapalny?
    Nie miałam w tym cyklu monitoringu, i nie wiem co tam we mnie siedzi ;P

Do @ jeszcze 10-11 dni.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 20:12

7u229jcgzsq578gy.png

Wysłany: 14 czerwca 2018, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam teraz drugi test i jest wyrazniejsza kreska :D boszzzz, zaczynam wierzyc ze nam sie udalo!

Madalena89, iNso87, Mordeczka, MałaMi90, Pati88, agniecha2101, pumka1990 lubią tę wiadomość

oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Natala1906 Ekspertka

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Zrobilam teraz drugi test i jest wyrazniejsza kreska :D boszzzz, zaczynam wierzyc ze nam sie udalo!

Kochana dawaj no zdjęcie! Bo, aż się podekscytowałam ♥️

• Grzechotka2 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chcę focie!

l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa jeju aż sama już znalazłam objawy ciąży jak Ciebie czytam hahaha aż mdłości już dostałam:p pokazuj fotkę.

Marilen plamienie hmmm implantacja tak wcześnie?

Karmelllka była pewna ;d hehehe mój wykres przecież super extra jest i juz ciąże widać od poczatku:d hehhee

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 20:16

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    grzechotka test, testowi nierówny. Dlatego ja kupiłam 5 testów tych samych co mi dziś bladziocha pokazały ;)

Ja w tym cyklu miałam 2 rzeczy przez które z tyłu głowy może coś mi mówiło - może sie uda/udało?.
    1. zupełnie inny śluz po owu, cały czas lepiący i dużo
    2. zamiast jak zawsze wieczorami nadrabiać seriale/filmy o 21 już jestem zombie i idę spać, śpię jak dzidzia ;)
    Mam nadzieje, że beta podrośnie. Wszędzie czytam, że wynik 5 to już ciąża. Ehhhhhhhh ;)
    codziennie teraz z rana sikacz będzie.
    No to u mnie spanie od 2-3dni..z kurami:p idę dzieci klasc i do lozka prosto a rano wstać nie dam rady:d możesz mi przewidzieć też ciaze:p

BDMdp1.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Natala1906 Ekspertka

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro dzień sądu haha :) Zobaczymy co to będzie, ale szczerze to boję się powodzi z rana :/

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/096b0a2fbb87f.jpg.html

edit: nie wiem czy coś widać bo jakość zdjęcia masakra, ale na żywo jest piękna kreska. Nawet mrużyć oczu nie trzeba. Ale się cieszę! ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 20:33

Isaura81, MałaMi90, agniecha2101, iNso877, pumka1990 lubią tę wiadomość

oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • Natala1906 Ekspertka

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    https://zapodaj.net/096b0a2fbb87f.jpg.html

edit: nie wiem czy coś widać bo jakość zdjęcia masakra, ale na żywo jest piękna kreska. Nawet mrużyć oczu nie trzeba. Ale się cieszę! ;)

PEWNIE, ŻE WIDAĆ! ❤️
    Po cichu gratuluję, cudowna kreska :) ślij wirusy! :)

• Isaura81 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    Dziewczy spisalam notatki z apki owu z 10cykli. Na 10cykli aż 7 razy ból owulacyjny miałam z prawego jajnika (prawdopodobna niedroznośc ktoŕą będe sprawdzac). Tylko 3 cykle z lewego byly czyli tego zdrowego potencjalnie. Natomiast monitoringu jeszcze nie miałam ani raz i teraz pytanko. Czy jak napierdziela jajnik po danej stronie to napewno pecherzyk jest na tym jajniku co bol? Pytam osob ktore mają to potwierdzone usg;) bo sie zastanawiam. Jesli tak to by hipotetycznie tlumaczyło niepowodzenia:)
    Na 100% mam potwierdzone monitoringiem ovulacje. Zawsze boli mnie lewy. Zaczynam go czuć 3-4 dni przed ovulką a nawet potem kilka dni pobolewanie, czasami się odzywa do okresu.
    Dzisiaj mam mieć ovulke z prawego ma już 20 mm, lewy 12 mm. A boli tak że czasami mam ochotę po ścianach chodzić.
    Też mam mieć kontrolę drożności i boje się że ten wiecznie bolący wyjdzie jako niedrożny.

Pati88 lubi tę wiadomość

Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Anet85 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka90 wrote:

Anet jestem przed owulacja bo mam tez monitoring i gin mówił ze ovu powinnna być na weekendzie jutro mam monitoring przed weekendem i w poniedziałek po weekendzie wiec zobaczymy czy bedzie cos z tej owulacji w tym miesiącu czy nie.
    Więc test owulacyjny jest dość miarodajny, pewnie na weekend będą 2 piękne kreski - powodzenia ;-)

Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

• Grzechotka2 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widać, widać. Gratki!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2018, 20:52

l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Anet85 Autorytet

Wysłany: 14 czerwca 2018, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jakimś cudem uda mi się dołączyć do Twojej grupy w fb - choć bardziej byłby to początek marca lub koniec lutego ;-))

Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego