X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe testowanie :)
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w zeszłym cyklu codziennie, prócz jednego dnia, więc nie było opcji przegapienia dni płodnych, a jednak nic z tego nie było, teraz mam przerwę od ❤️ przez @, ale po to zaczynamy ostro i nie ze względu tylko starań, ale u nas ostatnio tak jest, taka zwiększona częstotliwość. Jakoś tak na wiosnę!
    Mi owulacja powinna wypaść 2/6, a 3 mam ginekolog. Niby zawsze przed wizytą dzień wcześniej nic, ale tym razem jednak nie odpuszczę, zwłaszcza, że nie będę mieć robionej cytologii, bo mam aktualną.
    Dziewczyny, czy Pani 3 czerwca przez usg będzie mi wstanie powiedzieć czy ta owulacja była?

  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam Wam tu trochę pokichać i pokaszleć wirusami ciążowymi :P Trzymam kciuki dziewczyny!

    Nona Przedszkolanka na fiolecie uprzejmie doniosła, że tu grasujesz! Haha nic się nie ukryje :P

    Nona, Samosiowa staraczka, Agafiga, Wik89, Shas91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 18:45

    Pestkaa, Wik89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2019, 18:46

  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 22 maja 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tymi testami owu..kiedy wiecie ze jest pozytywny to ta druga kreskę macie taka ciemna czy ciut jasniejsza od tej drugiej???jestem w 13 dc ciemnieje ale niejest jeszcze tak mega widoczna o.o

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 22 maja 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastina wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tymi testami owu..kiedy wiecie ze jest pozytywny to ta druga kreskę macie taka ciemna czy ciut jasniejsza od tej drugiej???jestem w 13 dc ciemnieje ale niejest jeszcze tak mega widoczna o.o


    Z tego co kiedyś czytałam, to jak kreska jest jaśniejsza niż ta druga to owu się zbliża a jak jest taka sama to chyba jest właśnie owulacja, przynajmniej ja jak kiedyś zrobiłam test to mi tak wyszło a w ten dzień na pewno miałam owulację i właśnie 2 grube kreski wyszły.

    Dzastina lubi tę wiadomość

  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 22 maja 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę mieć dni płodne w tym tygodniu co będzie teraz.
    Czy was też czasem po tym jak mąż skończy w was boli podbrzusze? Ja czasem tak właśnie mam, nie wiem dlaczego ale zauważyłam taką zależność.

    A co do tego <3 W dni płodne to też nie wiem kiedy najlepiej, bo codziennie to nie wiem czy by mi się chciało , takie to trochę by było wymuszone :)

  • Agafiga Autorytet
    Postów: 473 305

    Wysłany: 22 maja 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2020, 13:55

    Nona lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2018
    1cs - 8tydz [*] zaśniad groniasty częściowy
    1cs po poronieniu - cb

    Klinika Gyncentrum

    On:
    Parametry poniżej normy.
    Badania 04.20r. / 08.20r.
    Morfologia: 1% / 3%
    Fragmentacja DNA: 35 % /20%
    Hba: 78 %

    Kariotypy ok

    21 cs 💚
    18dpo - beta 989 mIU/ml
    21dpo - beta 3312 mIU/ml

    oar83e3ktsuhd7on.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jeszcze nie wiem, kiedy będę testowała, bo okresu na razie brak, ale dzisiaj temperatura tak padła na psychola, że już wiem. :)

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3783 5602

    Wysłany: 22 maja 2019, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda ja tez spodziewam sie owu 2/06 :)

    Pestkaa lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 23 maja 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastina wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tymi testami owu..kiedy wiecie ze jest pozytywny to ta druga kreskę macie taka ciemna czy ciut jasniejsza od tej drugiej???jestem w 13 dc ciemnieje ale niejest jeszcze tak mega widoczna o.o
    Ta kreska od strony gdzie masz siku musi być taka sama albo ciemniejsza i to znak że w ciagu 24-36h będzie owulka

    Dzastina, Ignissa lubią tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1977 3218

    Wysłany: 23 maja 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Ta kreska od strony gdzie masz siku musi być taka sama albo ciemniejsza i to znak że w ciagu 24-36h będzie owulka
    a u mnie nigdy nie wychodzi tak mega ciemna, zawsze odrobinę brakuje - a temperatura potweirdza owu, więc ja te testy traktuję raczej z przymrużeniem oka. Uważam, że jeśli druga kreska jest mocna i pojawia się prawie od razu z tą drugą to znaczy, ze jest skok LH.

    Kokoszka lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, tak Was sobie podczytuję i widzę, że akurat gadacie o testach owu...niech mi któraś z Was powie jak to jest.. Jest sobie owulacja, są więc jej objawy -temperatura, śluz, ból jajnika, test owu. I teraz bądź tu mądrym... u mnie w 13dc - ból jajnika, następny dzień skok temp. A tu nagle dzień 16-ty i śluz białko jajka + pozytyw test owu.
    To ten skok temperatury za wcześnie czy jak?...

    A co do testów, to mam dwa rodzaje z allegro. Jedne są granatowe drugie różowe. Wczoraj zrobiłam oba...na różowym dwie grube krechy, a na tym granatowym ledwie ta druga blada...

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1977 3218

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Witajcie dziewczyny, tak Was sobie podczytuję i widzę, że akurat gadacie o testach owu...niech mi któraś z Was powie jak to jest.. Jest sobie owulacja, są więc jej objawy -temperatura, śluz, ból jajnika, test owu. I teraz bądź tu mądrym... u mnie w 13dc - ból jajnika, następny dzień skok temp. A tu nagle dzień 16-ty i śluz białko jajka + pozytyw test owu.
    To ten skok temperatury za wcześnie czy jak?...

    A co do testów, to mam dwa rodzaje z allegro. Jedne są granatowe drugie różowe. Wczoraj zrobiłam oba...na różowym dwie grube krechy, a na tym granatowym ledwie ta druga blada...

    te różowe są czułości 10 a granatowe chyba 30 ;) także to normalne, że na różowym dwie grube krechy


    a w 13 dc robilas test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2019, 10:01

    Kittinka83 lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, w 13 był negatywny i w 14 też negatywny. Dzięki za odpowiedź LaBelle :)
    nie wiedziałam, że są różnej czułości, choć domysły były ;)
    Zastanawia mnie tylko moja temp. czemu już sobie poszła w górę..
    Dziś test negat( ten różowy)szyjka wysoko, miekka, ale już zamknięta więc raczej nic z tego nie będzie... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ruda, ja też dzień przed ginem normalnie bzyk bo przecież jak na monit idę to nie przeszkadza. Tak, gin zobaczy zapadniety pecherzyk /ciałko żółte zna bank będzie wiedział że po owu.
    Nie byłaś nigdy na monitoringu? Polecam tak 2-3usg w cyklu zrobić.


    no właśnie do tej pory nie miałam monitoringów, ale idę wtedy do Pani doktor i z nią podejmę ten temat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ruda, ja też dzień przed ginem normalnie bzyk bo przecież jak na monit idę to nie przeszkadza. Tak, gin zobaczy zapadniety pecherzyk /ciałko żółte zna bank będzie wiedział że po owu.
    Nie byłaś nigdy na monitoringu? Polecam tak 2-3usg w cyklu zrobić.
    Nona odczuwasz juz jakies zmiany? :p ja chyba 5 dpo i nic totalnie jak zawsze

  • dysiak Ekspertka
    Postów: 271 77

    Wysłany: 23 maja 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze owulacja taka, że nie da się jej przegapić.
    Kiedyś w ogóle nie wiedziałam kiedy mam, ani nic nie czułam, jak to po porodzie się wszystko zmienia ;p

    Ale i oprócz, że owulacja wyczuwalna PMS też, kiedyś nie pamiętam żebym coś miała oprócz rozdrażniania, a teraz PMSy mam takie, że można pomyśleć, że to objawy ciążowe, mdłości bóle piersi, ostatnio nawet i jajnik mnie pobolewał, senność, no chyba wszystko co można mieć :) . Także, za komfortowe to nie jest ;) zwłaszcza, że nie trwa 1 dnia tylko już nawet z tydzień przed @.

    LaBellePerle lubi tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1977 3218

    Wysłany: 23 maja 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dysiak wrote:
    U mnie zawsze owulacja taka, że nie da się jej przegapić.
    Kiedyś w ogóle nie wiedziałam kiedy mam, ani nic nie czułam, jak to po porodzie się wszystko zmienia ;p

    Ale i oprócz, że owulacja wyczuwalna PMS też, kiedyś nie pamiętam żebym coś miała oprócz rozdrażniania, a teraz PMSy mam takie, że można pomyśleć, że to objawy ciążowe, mdłości bóle piersi, ostatnio nawet i jajnik mnie pobolewał, senność, no chyba wszystko co można mieć :) . Także, za komfortowe to nie jest ;) zwłaszcza, że nie trwa 1 dnia tylko już nawet z tydzień przed @.

    ja po poronieniu mam DOKŁADNIE to samo :(((

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 23 maja 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie ja tez juz nieobczajam tych testow owu bo jesli w 13 dc test mozliwe ze byl pozytywny a niebylo jeszcze skoku temp ?to owulacja byla czy dopiero jest jak bedzie skok temp?kiedys cos czytalam ze owu moze wystapic 3 dni przed i 3 dni przed skokiem czy jakos tak ????to mozliwe?

    j36rxqpk8h26dyg9.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ