X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 października 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to odstawienie diety i leków? Jak się czujesz?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2017, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No poki co nie ma tragedii ale to dopiero drugi dzien dzis.. bardzo martwią mnie wyniki ktore chce zrobic mi pani doktor, a dokladniej atpo to jest badanie przeciwcial tarczycowych na chorpbe hashimoto.. ehh jeszcze tylko tej choroby mi brakuje :(

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 1 listopada 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się na zapas. A miałaś badane tsh? Masz jakieś objawy chorej tarczycy? Ja miałam tsh 3,6 (norma do 4,2) więc niby mieści się w granicy i objawów takich jak tycie, wypadanie włosów, sucha skóra nie miałam ale kobiety planujące ciąże powinny mieć tsh do 2,5 więc po konsultacji u endokrynolog biorę pół tabletki Letroxu i mam tsh ok 1,4 teraz

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam badania tsh niby byly w normie. Suchej skóry czy wypadania wlosow nie ma. Tylko te moje nieregularne miesiączki...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 1 listopada 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzałaś progesteron? Bo może być za niski poziom i stąd może problem z nieregularnymi miesiączkami

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testosteron mam powyzej normy.. a tsh mam 1,18...ale czytalam ze np nie przestrzeganie diety w nietolerancji tez tak moze dzialac ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2017, 22:20

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 2 listopada 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda że zwłaszcza restrykcyjna dieta z dużymi wykluczeniami maże powodować zaburzenia miesiączkowania ale i tak warto sprawdzić jeszcze raz wszystkie hormony dla pewności.
    Mam pytanie odnośnie testów na gluten bo lekarz powiedział mężowi że jedno z przeciwciał ma wartości dodatnie co by wskazywało na nietolerancję, z drugiej strony być może to wynik przyjmowanych leków. Wyników nie dostaliśmy jeszcze więc jakbyś mogła mi powiedzieć jakie wartości były u Ciebie byłabym wdzięczna :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie wartosci moge podać Ci dopiero po tym badaniu na ktore czekam, bo poki co to te badania ktore robilam byly ogolnie na nietolerancje pokarmowe a nie tylko na gluten. Teraz 13go bede miala typowe badania w ktorych beda podane wartości dokladne apropo glutenu. Jak tylko dostane wyniki na pewno Ci podam :)

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) jesteś kochana :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się czuje maz?

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal szpital bo ma mocny stan zapalny jelit. Ale dostaje nowe leki więc mam nadzieję że będzie lepiej :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barzo mi przykro.. kurcze dlaczego tak sie dzieje to ja nie wiem.. na pewno wsZystko bedzie dobrze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do stycznia.. wtedy jedziemy na kolejne badania nasienia, umawiamy sie do urologa.. pojade na badania do szpitala, i planuje zmienic ginekologa... ale to wsZystko od stycznia

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 5 listopada 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze :) nowy rok to i nowe rozdanie :)
    My też planujemy kolejne badanie nasienia gdzieś w grudniu bo trzeba sprawdzić jakie szkody narobiła choroba i leczenie...

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki zeby wszystko bylo ok, i zeby te badania wyszly z korzyscia dla Was. Do kazdego z nas w koncu zawita szczęście..

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 6 listopada 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje i również tego samego życzę :)oby w końcu karta się odmieniła :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2017, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyzby Adele27 sie udalo? Dawno Cie tu nie bylo :)

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 10 listopada 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie coś ucichło nam forum :) Adele daj znać czy wszystko ok u Ciebie :)
    Ps. Macie jakieś godne polecenia strony z przepisami na potrawy bezlaktozowe czy bezglutenowe?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 10 listopada 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) sorki ze nic nie pisałam

    U mnie się nie udalo no co Wy.... Hehe gdyby sie udalo odrazu bym Wam napisala! :) ost dni miałam ciężkie psychicznie bo mija przyjaciolka zaszla w ciąże.. Cieszę sie ale strasznie zabolalo... Na dodatek jest juz prawie w 4miesiacu ! I nic mi nie mowila a widzialysmy sie wiele razy.. Ona wie ile sie staramy i jak to przezywam moze dlatego nie chciała mówić nie wiem ale poczułam sie strasznie..ciagle mowila,ze juz sie nie starają wiec tym bardziej byl to dla mnie szok.. Pewnie tez dlatego,ze to ich drugie dziecko to mnie zabolało.. Ehh dlatego mam wrażenie,ze nam się nigdy nie uda.. Przez 1,5 roku przezylam 3 ciąże i porody moich przyjaciółek czeka mnie kolejna...

    Trzymam kciuki żeby u Was bylo dobrze ! <3

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90, a co wyszlo u meza? Jednak noetolerancja glutenu i laktozy?

    Adele27 wierze ze kazdej z nas sie uda !!

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ