X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co widze hormony robilas wszystko w normie tk chyba rzeczywiscie jeszcze tylko to hsg moze tu tkwi problem.. ja to jeszcze duzo czytalam o tej chorobie Hashimoto.. w sumie to moja Pani gadtroenterolog tak mnie do tego 'zmusiła' co prawda caly czas czekam ma wyniki.. ppdpbno nawet przy dobrym poziomie tsh moze wystepowac hashimoto

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 listopada 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin od początku twierdziła że najpierw trzeba przebadać faceta pod kątem nasienia i hormonów a dopiero "brać" się za diagnostykę kobiety i widzę że miała w tym słuszność. Ja przez rok latałam po lekarzach, laboratoriach i wszystko było w normie. W dodatku wszędzie tylko słyszałam że na zajście w ciążę trzeba tych kilku miesięcy więc spokojnie trzeba czekać. Gdybyśmy od razu wzięli się za męża może już byłabym w ciąży a może nawet byłabym mamą... płakać mi się chce... teraz kiedy wiemy że nasienie jest bardzo słabe i to tego wzjg w zaostrzeniu musimy mieć przerwę w staraniach a na jak długo? nie wiem, boję się myśleć :( leki które mąż przyjmuje dopiero po odstawieniu i odczekaniu min 3 m-cy dają możliwość wznowienia starań :( :( :( także dziewczyny moja rada jak najszybciej wysyłajcie partnerów na badania a jeśli były robione jakoś czas temu warto je powtórzyć bo mogło się coś pozmieniać

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 listopada 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moj byl badany w tym roku nasienie ma super.. Ewka a myśleliście o inseminacji ? U mnie kolejny cykl dziwny... Okres trwal 1-1,5 dnia i nie byl jakis obfity brzuch nic nie bolal a pozniej tylko plamienie..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie i moze ja sie w sumie troszke 'ciesze' ze wyszlo to u nas ' w miare szybko' bo od razu przed slubem chcemy zaczac walczyc, badac sie pod różnym katem no i w moedzy czasie poprawiac wyniki nasienia.. caly czas mysle o tym czy te witaminki, maca i orzechy brazylijskie oraz w moare mozliwosci inna dieta chociaz troche wplyna na wyniki nasienia. Co prawda z dieta bywa roznie bo narzeczony caly czas w delegacji, w domu tylko na weekendy, wiec chociaz w weekendy staralam sie robic mu zdrowe i pelnowartosciowe posiłki.. zobaczyny z jakim skutkiem koncowym.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 listopada 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczona a maż ma dużą ilość plemników?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    66,60 mln z tego co pamiętam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 12:31

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele decyzja o in vitro podjęta już jakiś czas temu ale te sterydy które mąż obecnie bierze nas wstrzymują i znów trzeba czekać...

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Adele decyzja o in vitro podjęta już jakiś czas temu ale te sterydy które mąż obecnie bierze nas wstrzymują i znów trzeba czekać...
    Orientowaliscie sie w cenach in vitro ?
    Slyszalam ze to bardzo duzo pieniedzy, aczkolwiek sama wiem ze jestem w stanie wiele poświęcić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 08:25

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na stronach klinik leczenia niepłodności masz podane ceny więc możesz sobie zerknąć ale z tego co się orientowaliśmy za badania i zabieg wyjdzie ok 10 tys. Dużo i nie dużo w perspektywie całego życia, bo kasę łatwo można odkuć i z wielu rzeczy zrezygnować żeby spełnić marzenie o rodzinie :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, szczera prawda. Jestem tego samego zdania i mimo to ze mozecie uwazac ze jestem mloda mam jeszcze czas. To co raz czesciej o tym mysle. Ze jesli bedzie trzeba to zrezygnuje z wielu rzeczy na rzecz tego by kiedys ktos powiedzial do mnie mamo !!

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile masz lat? Bo nie wiem czy mówiłaś czy mi gdzieś umknęło :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    A ile masz lat? Bo nie wiem czy mówiłaś czy mi gdzieś umknęło :)
    Ja mam 24 narzeczony 35

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 listopada 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 27 a mąż jest starszy o 5 lat :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Ja mam 27 a mąż jest starszy o 5 lat :)
    Wszyscy powtarzaja ze facet dluzej może...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 listopada 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda bo jednak u kobiety zegar biologiczny biegnie inaczej niestety i dla nas czas nie jest tak łaskawy jak dla męźczyzn

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    To prawda bo jednak u kobiety zegar biologiczny biegnie inaczej niestety i dla nas czas nie jest tak łaskawy jak dla męźczyzn
    Niestety jakos mnie to nie pociesza :(

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz ale wiem że w końcu będzie dobrze, musimy być dobrej myśli bo inaczej to chyba zwariujemy. Zobaczysz że nowy rok przyniesie nam upragnione maleństwo :) ja w to mocno wierzę :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Wiem co czujesz ale wiem że w końcu będzie dobrze, musimy być dobrej myśli bo inaczej to chyba zwariujemy. Zobaczysz że nowy rok przyniesie nam upragnione maleństwo :) ja w to mocno wierzę :)
    Ja tez bardzo mocno. Staram sie o tym nie myslec.. aczkolwiek od stycznia zaczynamy badania, no i jesli wzystko dobrze pojdzie to stymulacje i starania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze byłoby lzej gdyby wszystkie znajome w kolo nie zachodzily w ciążę.. a w tej sytuacji mimo iz cieszy ta wiadomosc to jednocześnie przynosi smutek..

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczonapragniedziecka wrote:
    Moze byłoby lzej gdyby wszystkie znajome w kolo nie zachodzily w ciążę.. a w tej sytuacji mimo iz cieszy ta wiadomosc to jednocześnie przynosi smutek..

    My staraczki dobrze znamy to uczucie, to że na nic nie mamy wpływu jest frustrujące

    3i49gu1r7dpjlown.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ