X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Hej dziewczyny co tam ?

    Magdalenka dziś masz wizytę ?

    Ja dziś po wizycie u dr z Gdańska.

    Dostałam nowa stymulacje. Lamette, Ovi i dupka. Do tego na obniżenie PRL diostineks. Czy cos takiego. Chciała bym mnie widzieć podczas tej stymulacji ale wiadomo,że daleko mieszkam więc nie wiem czy to ogarniemy 😲😲😱😱

    Kolejna rzecz cały pakiet badań do zrobienia na NFZ. Niektórych nawet nie robiłam nigdy ale też muszę jechać je zrobić do Gdańska...

    I ost sprawa na USG zobaczyla ognisko endometriozy ! Małe ale jest. Narazie je zostawiamy
    Hejj tak, ja juz po wizycie.. Mamy serduszko ♥️♥️ za dwa tygodnie wizyta kolejna..
    Adele super ze zlecila ci komplet badań, przynajmniej cos sie zaczęło dziac w dobrym kierunku a to najwazniejsze!!! A ile km macie do gdańska? My do Poznania jezdziny ponad 200km.. Wiec domyslam sie o czym mowisz.

    Ewka90, Adele27 lubią tę wiadomość

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele super że badania na NFZ :) my wszystko w klinice robimy prywatnie i już wydaliśmy tylko na same badania krocie. A co do endometriozy to żaden lekarz wcześniej nie widział tej zmiany na usg?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 21 maja 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Adele super że badania na NFZ :) my wszystko w klinice robimy prywatnie i już wydaliśmy tylko na same badania krocie. A co do endometriozy to żaden lekarz wcześniej nie widział tej zmiany na usg?

    Nie zaden lekarz nic nie widział... Fajnie właśnie,że na NFZ bo zapisała mnie do programu z dofinansowania jakiegoś. Szkoda tylko,że ta cała stymulacja na miesiąc dosc droga.. 😐

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 22 maja 2019, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te całe koszty leczenia niepłodności są ogromne i dziwi mnie to że nie są refundowane w pełni albo chociaż w większej części. Za każdym wyjściem do apteki kwota za rachunek zwala z nóg.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 22 maja 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz przestalam liczyć.. Ale kazda wizyta w aptece e konczy sie rachunkiem kolo 1000zl 🙈

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 22 maja 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    Ja juz przestalam liczyć.. Ale kazda wizyta w aptece e konczy sie rachunkiem kolo 1000zl 🙈

    Niestety właśnie tak to wygląda. A powiedz jak długo będziesz jeszcze brać leki zalecone z kliniki? Jeździsz tam jeszcze na wizyty czy już u swojego gin prowadzić będziesz ciążę?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 22 maja 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Niestety właśnie tak to wygląda. A powiedz jak długo będziesz jeszcze brać leki zalecone z kliniki? Jeździsz tam jeszcze na wizyty czy już u swojego gin prowadzić będziesz ciążę?

    jeżdże, cały czas.. ZResztą nie wiem czy nie będę jeździła już do końca jeśli się wszystko ładnie rozwinie 🤞 🤞✊✊
    a leki, póki co biore cały czas te same w tych samych dawkach.. te stałe leki czyli clexane, prolutex, lutinus i estrofem kosztują mnie 900 zł na dwa tygodnie stosowania... nie wliczam innych leków i suplementów jakie biore.. są to kosmiczne kwoty.. Ale czego się nie robi dla tego żeby mieć przy sobie to maleństwo 🤞 🤞✊✊

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 22 maja 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda dla dziecka można oddać wszystko :) trzymam kciuki za Was obie dziewczyny :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 22 maja 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    To prawda dla dziecka można oddać wszystko :) trzymam kciuki za Was obie dziewczyny :)
    Ja trzymam kciuki za nas wszystkie 🤞🤞✊✊

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 28 maja 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) co słychać? Adele zaczęłaś nową stymulację? Magdalenka jak się czujesz?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 28 maja 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Cześć dziewczyny :) co słychać? Adele zaczęłaś nową stymulację? Magdalenka jak się czujesz?
    Hejj ja czasem lepiej czasem gorzej.. Caly czas mysle o kolejnej wizycie..

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 28 maja 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    Hejj ja czasem lepiej czasem gorzej.. Caly czas mysle o kolejnej wizycie..

    A kiedy następna wizyta? Nie stresuj się kochana bo stres w ciąży jest niedopuszczalny. Będzie dobrze :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 29 maja 2019, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    A kiedy następna wizyta? Nie stresuj się kochana bo stres w ciąży jest niedopuszczalny. Będzie dobrze :)

    Nastepna wizyta 4 czerwca :) w sumie już niedługo..
    wierze, że bedzie ok 🤞 🤞✊✊

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 29 maja 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Cześć dziewczyny :) co słychać? Adele zaczęłaś nową stymulację? Magdalenka jak się czujesz?

    Hej niestety muszę czekać że stymulacja do sierpnia .. nie dam rady w czw 2 razy jechać do lekarki do Gdańska.. bo najpierw muszę jechać
    2-4dc zrobić badania a później ok 12dc na monitoring... Ciężko to pogodzić.
    Lipiec odpada bo akurat będziemy wtedy na wakacjach więc zostaje sierpien..

    A co u Ciebie ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 maja 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie do sierpnia szybko zleci ani się obejrzysz :) ja jadę w przyszłym tyg do kliniki i jak będzie wszystko ok zaczynam kolejną stymulację do in vitro ;) oby tym razem już to był ostatni raz.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    Nastepna wizyta 4 czerwca :) w sumie już niedługo..
    wierze, że bedzie ok 🤞 🤞✊✊

    Hej kochana, jak wizyta? Jak się czujesz?
    Ja jestem po wizycie w klinice, mam rozpisaną stymulację i czekam na okres żeby jak najszybciej zacząć procedurę :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Hej kochana, jak wizyta? Jak się czujesz?
    Ja jestem po wizycie w klinice, mam rozpisaną stymulację i czekam na okres żeby jak najszybciej zacząć procedurę :)

    hej :) po wizycie ok, maluch ma 1,6cm wychodzi, że to 8 tydz. od 9tc lekarz kazał mi odstawić część progesteronu, który biorę ( brałam lutinus i prolutex) prolutex odstawiam od 10 czerwca a zostaje na lutinusie 3x1. W sumie pozwolił mi wybrać który progesteron chce odstawić, wybrałam prolutex bo to zastrzyki a ja już mam tak pokłuty brzuch od heparyny i tego progesternu ze dwa razy dziennie siedze i szukam miejsca gdzie mogę się wkłuć. Cały czas się boję od wizyty do wizyty.. kolejna 18 czerwca, ale wierze że musi być dobrze 🤞 🤞✊✊

    Super, czyli niedługo i Ty zaczynasz !! będę trzymała mocno kciuki, teraz musi być już dobrze!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2019, 12:19

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest dobrze i tak też będzie aż do samego rozwiązania :) wzięłaś zwolnienie czy jeszcze pracujesz? Jak znosisz początki ciąży?
    Mnie już zaczyna boleć brzuch na okres i cieszę się że niedługo zacznę stymulację : D

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Jest dobrze i tak też będzie aż do samego rozwiązania :) wzięłaś zwolnienie czy jeszcze pracujesz? Jak znosisz początki ciąży?
    Mnie już zaczyna boleć brzuch na okres i cieszę się że niedługo zacznę stymulację : D

    Jestem na l4. Poczatki mialam kiepskie, bóle brzucha, ciagniecie w pachwinach i zbieranie na wymioty... Ogólnie mam beznadziejna kierowniczke podnosila mi ciśnienie przed transferem (za wszelka cene chciala robic ze mnie glupka) a do tego byla wredna. Dlatego nie chcialam siedziec dluzej w pracy, bo nie chce ryzykowac... A juz mialam jedno krwawienie (niby byl maly krwiaczek, na szczescie juz go nie ma) ehh. Musi byc wszystko dobrze 🤞🤞✊✊

    A jakie leki masz na stymulację?

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 5 czerwca 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze zrobiłaś z tym zwolnieniem. Nie ma co się narażać na stresy a potem przeżywać jakby cokolwiek się działo i mieć wyrzuty sumienia.
    Mam puregon i orgalutran w zastrzykach i do tego nowość u mnie czyli lemetta w tabletkach co 12 godzin

    3i49gu1r7dpjlown.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ