Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik bety : 297,1 !!!!! Dużo i nie wiem czy to czasem nie bliźniaki ;) jaki miałyście wynik bety?
    Aaaaa jeszcze nie wierzę :) w sobotę powtórka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 18:24

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Mam wynik bety : 271,1 !!!!! Dużo i nie wiem czy to czasem nie bliźniaki ;) jaki miałyście wynik bety?
    Aaaaa jeszcze nie wierzę :) w sobotę powtórka ;)

    ooo ale super!!! no bardzo możliwe że bliźniaki , ja 7dpt miałam bete 65,2

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 10 dpt więc może jednak ciąża pojedyncza. Nieważne byle tym razem było szczęśliwe zakończenie :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Mam wynik bety : 271,1 !!!!! Dużo i nie wiem czy to czasem nie bliźniaki ;) jaki miałyście wynik bety?
    Aaaaa jeszcze nie wierzę :) w sobotę powtórka ;)

    Jeeeeeee !!!!! Super 🥰🥰🥰 gratulacje kochana !!!!!! ❤️❤️❤️❤️ Ja nie mogę wszystkie 3 jesteśmy w ciąży !! 😁😁😁

    Moja beta ok 15dpo była 209

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie to jeszcze nie dociera.... Chyba dopiero jak zobaczę maleństwo na monitorze trochę odetchnę

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle wpisałam Wam z wrażenia wynik nie 271 a 297 ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka ja tez nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam swoje II kreski 😀 super ! Teraz tylko spokojnie aby wszystko było dobrze

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tylu przejściach wszystkie zasługujemy na szczęście ;)

    Magdaaaalenka lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka powtarzasz jutro betę ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jutro rano jadę na badania :)

    Adele27, Magdaaaalenka lubią tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kciuki trzymam ❤️❤️

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z dziś 509 :)

    Adele27 lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Beta z dziś 509 :)
    ale pięknie rośnie!!! strasznie się cieszę!

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Beta z dziś 509 :)

    Super ! Podobne masz wartości do moich 😉

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się bardzo cieszę :) poprzednim razem wartości rosły bardzo wolno więc mam nadzieję że teraz będzie ok :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka a jeszcze będziesz powtarzala betę czy już nie ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam powtórzyć betę za 4 dni czy prawidłowo przyrasta

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 2 września 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam samopoczucie dziewczyny ? Mnie coś zaczyna częściej mulic 😔😔 bo póki co nie miałam żadnych mdlosci czy wymiotów..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 3 września 2019, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie mega bolą cycki, czasem nawet dotknąć ich nie mogę. Co do mdłości to ja mam lekkie ale wieczorem i dwa razy w środku nocy mnie obudziły mdłości. A tak to też żadnych innych objawów :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 3 września 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj cycki to mnie od owulacji mocno bolą i tak aż do dziś i pewnie jeszcze długo. W ciąży z synem miałam to samo..

    Ewka dziś beta czy jutro ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ