Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 października 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) u mnie mdłości i senność ustąpiły na rzecz ciągłego głodu i tylko patrzę na wagę jak mi przybywa ciałka ;) a że jestem szczupła to już widać u mnie brzuszek :) czekam na badania prenatalne 30.10. mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 14 października 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka na pewno będzie 😉

    A jak tatusiowie ? Ewka ty chyba nie pisalas jak mąż zareagowal ?

    Mój widzę,że jest przejęty. Zaczyna gadać do brzucha 😛 dotyka mnie po nim i patrzy się z radością jak rośnie hehe nie myślałam w sumie,że aż tak będzie reagował 😛

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 października 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też bardzo się cieszy, ciągle mówi o dziecku, planuje remonty itp. ;) początkowo jak oboje się dowiedzieliśmy to było szczęście i strach czy tym razem się uda. Ale z każdym kolejnym tygodniem ciąży jesteśmy spokojniejsi że tym razem będzie dobrze :) czekamy teraz na te badania prenatalne i koniec tego pierwszego trymestru :)
    A jak zareagował Twój synek? Chce bardziej siostrę czy brata? :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 14 października 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już prawie na połówce 🙂 leci ten czas hehe nie mogę się doczekać wizyty chce się uspokoić,że wszystko jest dobrze.

    A syn chce bardzo siostrę ☺️ no ale raczej będzie chłopak

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 października 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też się nastawił na córkę ;) mi szczerze to kompletnie bez różnicy aby tylko zdrowe było dzieciątko :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 14 października 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście najważniejsze zdrowie 😉 mi się marzyła dziewczynka ale już się nastawiałam na tego chłopaka w sumie

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 października 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jeszcze może się wszystko zmienić :) koleżance przez prawie całą ciążę ginekolog mówił że będzie chłopak a na 2 miesiące przed porodem okazało się że dziewczynka ;) dobrze że jeszcze nie mieli całej wyprawki niebieskiej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2019, 21:49

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 15 października 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem czy mi teraz w czw coś powie o płci 😛 choć ten gin jest taki,że jak nie ma 100% pewności to nic nie powie i w sumie dobrze..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 października 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczę że na prenatalnych może coś się dowiem choć wiadomo pewności jeszcze nie będzie ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 15 października 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi na prenatlanych powiedział,że nie jest pewien ale chyba chłopak więc ciekawa jestem czy się sprawdzi

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 15 października 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po pierwszych prenatalnych wiedziałam że na 70 % dziewusia <3

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 15 października 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    ja juz po pierwszych prenatalnych wiedziałam że na 70 % dziewusia <3

    Nie pocieszasz hahaha 😉😝

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 15 października 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Nie pocieszasz hahaha 😉😝

    hehe, ale mój mąż do potwierdzenia na 100% wierzył że to będzie chłopiec! Chociaż wiadomo i dla niego i dla mnie ważne było żeby było zdrowe, płeć nie miała znaczenia :) Chociaż to ja dobrze obstawiałam :D

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 16 października 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też obstawia dziewczynkę, bo z reguły mężczyźni ze słabszym nadzieniem mają córeczki i wszystkie dziewczyny z którymi mam kontakt z kliniki z ręki tego samego lekarza prowadzącego przychodzą na świat same dziewczynki tak gdzieś od dwóch lat więc mąż mówi że nie możemy być gorsi ;) jeszcze trochę i sami się przekonamy ile w tej teorii prawdy :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 17 października 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dziś mam wizytę na 14.15 już się nie mogę doczekać i stresuje jednoczesnie 😛

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 17 października 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Hej ja dziś mam wizytę na 14.15 już się nie mogę doczekać i stresuje jednoczesnie 😛

    Ja mam też zawsze takie same odczucia co do wizyty z jednej strony niecierpliwie się kiedy wreszcie kontrola u ginekologa a potem stres czy wszystko dobrze, chyba już tak my kobiety mamy ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 17 października 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy kiedy macie wizyty dziewczyny ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 17 października 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po lekarzu. Jakaś taka szybka dziś ta wizyta. Ogólnie wszystko dobrze. Widziałam maluszka na USG 🥰 lekarz nie jest pewien co do płci. Może faktycznie chłopak ale jeszcze nie na 100%

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 17 października 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze że wszystko w porządku! Ja wizytę mam jutro, a 31 października usg 3 trymestru. Ostatnio wgl jakoś słabiej się czuje, mam mniej siły i wgl jakoś tak kiepsko..

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 17 października 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No 3 trymestr nie oszczedza kobiety 😉

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ