X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni_c gratuluję i czekamy na wynik bety, ale super temat się rozkręca już na 3 str fasolina!:)

    Libra fajnie by było gdybym była w ciąży, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć.

    Meginka ja po ślubie jestem już albo dopiero 2 lata, a do teściów nie mówie mamo tato, bo rodziców ma się tylko jednych. Już na ślubie była gadka, żeby mówić teściowa i teść. I do tych zwrotów tez niedawno się przełamałam, a do tej pory tylko bezosobowo. Najłatwiej będzie jak będą wnuki, bo tak jak Libra pisze będzie babcia i dziadek.

    AGA 30, Meginka, samira lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Moni_c gratuluję i czekamy na wynik bety, ale super temat się rozkręca już na 3 str fasolina!:)

    Libra fajnie by było gdybym była w ciąży, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć.

    Meginka ja po ślubie jestem już albo dopiero 2 lata, a do teściów nie mówie mamo tato, bo rodziców ma się tylko jednych. Już na ślubie była gadka, żeby mówić teściowa i teść. I do tych zwrotów tez niedawno się przełamałam, a do tej pory tylko bezosobowo. Najłatwiej będzie jak będą wnuki, bo tak jak Libra pisze będzie babcia i dziadek.

    ja tam bardzo liczę na Ciebie, bo u mnie @ będzie... badałam szyjkę... już się mój organizm do niej szykuje

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra u mnie też już nie może się zdecydować czy ma być wysoko czy nisko, twarda czy miękka. Czekam na @ w sobotę to sobie wypiję cin cin, a dziś karmi pękło z M na pół hehe.:)

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Wiecie co a mój M o rocznicy zapomniał :( a ja nie mam zamiaru mu o tym przypominać. No trudno. Idę pod prysznic i klade sie spać. Nie ma to jak męski romantyzm.
    Meginko Tobie życzę bardziej udanej ;D Miłego wieczoru dziewczyny.

    biedulko, ale jak M sobie przypomni to będzie podwójnie albo potrójnie romantyczny.
    Mój zawsze pamięta o różnych rocznicach itp, a ja mam raczej problem z pamiecią, bo nie przywiązuje wuagi do takich rzeczy i dlatego musiałam założyć suwaczki i od czasu do czasu sobie przypominam.:)

    Dobra uciekam, bo już miało mnie tu dawno nie być, a M już chrapoli i trzeba będzie budzić.

    Ilona lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Libra u mnie też już nie może się zdecydować czy ma być wysoko czy nisko, twarda czy miękka. Czekam na @ w sobotę to sobie wypiję cin cin, a dziś karmi pękło z M na pół hehe.:)

    ciągle masz zamkniętą... a to chyba dobry objaw?

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ja też czekam na @ w sobotę oby nie przyszla.Z ovu jestem pierwszy cykl,ale ogólnie staramy sie 7 miesięcy.Mogę sie wprosić?Pozdrawiam!!!

    samira, aniczka lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Witam dziewczyny ja też czekam na @ w sobotę oby nie przyszla.Z ovu jestem pierwszy cykl,ale ogólnie staramy sie 7 miesięcy.Mogę sie wprosić?Pozdrawiam!!!

    witaj i się "wpraszaj";)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha i libra ja nie wiem co wy chcecie od tych waszych tempek bo są bardzo obiecujące :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Witam dziewczyny ja też czekam na @ w sobotę oby nie przyszla.Z ovu jestem pierwszy cykl,ale ogólnie staramy sie 7 miesięcy.Mogę sie wprosić?Pozdrawiam!!!

    witaj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    gocha i libra ja nie wiem co wy chcecie od tych waszych tempek bo są bardzo obiecujące :)

    od tempek nic;) to szyjka daje mi znaki, że @ się zbliża...

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 21 marca 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona jak Mu się przypomni to zaraz bobo będzie z tego romantyzmu :-).
    śpicie dziewczynki? :-) Ja już w łóżku i sprawdzam tylko, co się dzieje :-)

    Libra, Ilona lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Moni_c gratuluję i czekamy na wynik bety, ale super temat się rozkręca już na 3 str fasolina!:)

    Libra fajnie by było gdybym była w ciąży, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć.

    Meginka ja po ślubie jestem już albo dopiero 2 lata, a do teściów nie mówie mamo tato, bo rodziców ma się tylko jednych. Już na ślubie była gadka, żeby mówić teściowa i teść. I do tych zwrotów tez niedawno się przełamałam, a do tej pory tylko bezosobowo. Najłatwiej będzie jak będą wnuki, bo tak jak Libra pisze będzie babcia i dziadek.

    ja tez twierdzę, że rodziców ma się jednych ale mój kazała mi się przełamać i nawet dość szybko mi to poszło ... ;)

    Fajnie Meginka, że założyłaś ten temat bo na marcowych się zrobiło kółko wzajemnej adoracji a poziom konwersacji dawał dużo do życzenia ;) A Was się miło czyta, ja jestem na ovu od pazdziernika ale na forum później zajrzałam, więc pozwolę sobie się przyłączyć i coś czasem napisać.

    Dobranoc :)

    Libra, Ilona, Meginka lubią tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 21 marca 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hejka dziewczyny :) Wiele z nas nie może się odnaleźć na marcowym "czacie" więc zakładam ten wątek dla "starych staraczek". Większość pochowała się w kąt i się nie udziela. Tęsknię za Wami babeczki :) Nasza styczniowa ekipa była taka fajna :) Można było o wszystkim pogadać. Mam nadzieję, że wrócicie :) :)

    Meginka ty mi chyba czytalas dzis rano w myslach zakladajac ten watek! :D
    cale rano nie mialam czasu zajrzec na forum i tak sobie myslalam o tych wczystkich kochanych kobitkach ze styczniowego watku i mysle jakby fajnie bylo zwolac cala bande :) takze Meguniu dziekuje :)

    Ilona, Meginka, samira lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poczytałam wasze posty i jedyne co to mogę i przesyłam wam te fluidy. Niech na wstrętna @ nie przychodzi! Pozytywne myślenie!:)

    Libra, Kfjatus, gocha04 lubią tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 21 marca 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Moni_c gratuluję i czekamy na wynik bety, ale super temat się rozkręca już na 3 str fasolina!:)

    Libra fajnie by było gdybym była w ciąży, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć.

    Meginka ja po ślubie jestem już albo dopiero 2 lata, a do teściów nie mówie mamo tato, bo rodziców ma się tylko jednych. Już na ślubie była gadka, żeby mówić teściowa i teść. I do tych zwrotów tez niedawno się przełamałam, a do tej pory tylko bezosobowo. Najłatwiej będzie jak będą wnuki, bo tak jak Libra pisze będzie babcia i dziadek.

    hejka, ja co prawda nie jestem jeszcze po slubie, ale tez mysle, ze rodzicow ma sie tylko jednych :) ja jestem w zwiazku z anglikiem i do jego rodzicow zwracam sie po imieniu i on do moich tez i nie ma zadnego problemu :)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 21 marca 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra widze, ze ostatnia tu dzis dobilam, wiec dobranoc Wam :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 22 marca 2013, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :).
    Z tym nazywaniem to wszystko zależy też od relacji i częstotliwości widywania. Łatwiej przełamać się jeśli stok jest nam bliski.
    Jeśli chodzi o mnie jakoś mam trudności, ale może rzadko się widuję i to dlatego :).

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 22 marca 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu dowcip o polskiej rzeczywistości :
    Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy, żeby synowi robotę jaką załatwić:
    - Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chłopak i pije....
    - A co Jasiu potrafi?
    - No murować umie, podstawówkę skończył...
    - A to mamy: murarz, 4000 na rękę...
    - Pani kochana! Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany, jak tyle pieniędzy zarobi... A za mniej coś nie ma?
    - No jest jeszcze - pomocnik murarza, 3000 na rękę ....
    - No ale 3000? To przecież będzie pił i pił... A tak za 600-700 złotych to coś by się nie znalazło?
    - 600-700... Hmmm... To by Jasio musiał studia skończyć..

    Ilona, Meginka, samira, gocha04, liloe, Libra lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 22 marca 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ostatni dzień kursu i 2 tygodnie przerwy. Jak dobrze ;D od tej nauki już mi mózg pasuje, musze sie trochę zregenerować ;D dzięki dziewczyny za słowa otuchy ;* z wami to jest naprawdę lepiej, czasem nawet nie wiem czy nie lepiej niż z M, hehe. Kurde naprawdę potraficie wszystko zrozumieć, a nieraz jak czytam wasze posty to tak jakby to było o mnie. Miłego dzionka wszystkim ;D

    Asia87, Meginka, samira, liloe, Libra lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dzięki bardzo za wsparcie i dobre słowa :)
    Dziś niestety plamień ciąg dalszy :/ nie wiem o co chodzi :( już sie martwie. Dzis 15dc :/ jutro gin, już bym chciała wiedzieć co tam sie dzieje.
    Tym którym zbliża się @ życze,aby nie przyszła :p

    I tez się ciesze,że można tu z Wami pogadać :)

    Meginka, samira, gocha04, Ilona lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ