X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :) ja dzis zajeta bede, wiec zagladam teraz na chwilke zyczyc milego dnia:)

    Ilona dobrze mowisz przerwa w nauce dobrze Ci zrobi, co za duzo to niezdrowo hihi :P mi tez tutaj lepiej niz z moim D. ja w ogole z nim nie rozmawiam na temat staran, bo on mowi, ze ja sie tylko nakrecam tym calym wykresem itd. i tylko awantury z tego byly. a ja poprostu poznaje swoje cialo :)

    Asia jutro sie wszystkiego dowiesz, moze nie ma sie co martwic na zapas :) daj jutro znac co tam sie dowiedzialas :)

    no to zmykam, bede was podczytywac w pracy :)

    Ilona lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 marca 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny :) Już prawie weekend :) U mnie dziś ciąg dalszy sprzątania.... mycie okien, pranie firanek itd... Wczoraj zaczęłam i byłam wykończona, ale mimo to musiałam znaleźć czas na ovu :) hehehehe
    A mój M z kolei lekkiego focha ma. Powiedziałam mu już dawno, że chciałabym odpocząć trochę od starań, stresu i mierzenia tempki, i co? Oczywiście źle zrozumiał. Powiedział, że mieliśmy przecież starać się o dzidzię i że ja to już chyba nie chcę! No ludzie! Ja??? Nie chcę??? Chcę, jak niczego na świecie! No, ale to tylko facet w końcu...
    No ale na rozładowanie napięcia zaproponowałam po kieliszeczku żurawinówki :) No i rozładowaliśmy hehehehe... w łóżku :):) ;):) milosc.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2013, 11:43

    agula, Ilona, martula, Libra lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 22 marca 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam i wysnuwam wnioski ;). No, bo jak facet się nie interesuje - tak jest u niektórych - to źle, a jak się zbytnio interesuje - takie przypadki też są - to jeszcze gorzej. HMM... chłopcy muszą zwyczajnie wyczuć, która czego potrzebuje i w którym momencie, czy my tak duuuużo wymagamy ? :D

    Meginka, Asia87, Ilona lubią tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 22 marca 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo Wam wszystkim :) Strasznie się boję, że będzie coś nie tak, bo temp. coś mi dzisiaj spadła a może niepotrzebnie mierzę i niepotrzebnie się steruję, ale to mierzenie temp. zaraz po otworzeniu oka weszło mi w nawyk ;) Dzisiaj betę obieram i tu też cykorzę.

    Myślałam, że tylko ja mam taki problem ze zwracaniem się do teściów.... jak na razie tak jakoś bezosobowo, mimo prawie 3 lat po ślubie;) Ale może dlatego, że mieszkają daleko i rzadko się widujemy i nie ma takiej więzi większej.

    pozdrawiam Was serdecznie i miłego dzionka :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 marca 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Dziękuję bardzo Wam wszystkim :) Strasznie się boję, że będzie coś nie tak, bo temp. coś mi dzisiaj spadła a może niepotrzebnie mierzę i niepotrzebnie się steruję, ale to mierzenie temp. zaraz po otworzeniu oka weszło mi w nawyk ;) Dzisiaj betę obieram i tu też cykorzę.

    Myślałam, że tylko ja mam taki problem ze zwracaniem się do teściów.... jak na razie tak jakoś bezosobowo, mimo prawie 3 lat po ślubie;) Ale może dlatego, że mieszkają daleko i rzadko się widujemy i nie ma takiej więzi większej.

    pozdrawiam Was serdecznie i miłego dzionka :)

    no no Moni, jak tylko odbierzesz betę, to chwal się, jak Ci ładnie urosła :)
    a co do teściów to ja też mieszkam daleko i widujemy się raz w miesiącu albo rzadziej. No a mój M się widzi ze swoimi teściami codziennie i się jeszcze nie przełamał. Przeważnie mnie wysyła, żebym z nimi pogadała :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 22 marca 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    gocha04 wrote:
    Libra u mnie też już nie może się zdecydować czy ma być wysoko czy nisko, twarda czy miękka. Czekam na @ w sobotę to sobie wypiję cin cin, a dziś karmi pękło z M na pół hehe.:)

    ciągle masz zamkniętą... a to chyba dobry objaw?

    to tak naprawdę, żaden objaw, bo może się otworzyć niespodziewanie po sprawdzeniu i @ przylezie nad ranem.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 22 marca 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    gocha i libra ja nie wiem co wy chcecie od tych waszych tempek bo są bardzo obiecujące :)

    Tempki nigdy niczego niestety nie obiecują... ;)

    Libra lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 22 marca 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z innej beczki..
    Chciałabym kupić mojemu jakieś witaminki. Najlepiej jakiś zestaw (patrzyłam na androvit i salfazin). Może jakieś inne?

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 marca 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    A ja z innej beczki..
    Chciałabym kupić mojemu jakieś witaminki. Najlepiej jakiś zestaw (patrzyłam na androvit i salfazin). Może jakieś inne?

    Dużo dziewczyn z forum polecało ten salfazin , może ja też spróbuję mu podać :)

    Kfjatus, aisa, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 22 marca 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj kupiłam mojemu M salfazin i wczoraj wziął też pierwszą tabl. Zobaczymy czy zadziała.

    Meginka, aisa lubią tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 22 marca 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :p no mój sie raczej mało interesuje, tzn jak mi kiedys powiedział on nie chce mi robić przykrości częstymi pytaniami i za często o tym gadać, bo widzi,że ja to przeżywam. Ale jak mu mówie teraz o tych plamieniach to jakby go to w ogóle nie obchodziło, ja wiem,że nie jest lekarzem i w sumie mi nic nie pomoże,ale może jakoś się zainteresować :p że będzie dobrze itd, że jutro się dowiemy, a tu nic :/ sie zamkne w sobie i nic mu już nie powiem :P test w końcu zrobie sama i mu powiem jak w koncu zapyta :P

    Co do tabletek, to mojemu kupiłam salfazin, bierze już hmm z 5 mieś, ale on tak bierze jak mu przypomne bardziej :P a czy jest poprawa to nie wiem, bo nie powtarzał badań, narazie to u mnie jest problem :/

    Ilona, samira lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 22 marca 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i już po szkole Uffff, no to zaczynam słodkie 2 tygodniowe lenistwo, w przenosni oczywiście, bo przecież trzeba cały dom posprzątać, okna, firanki i te inne moje ulubione zajęcia, hehe. Na święta trzeba coś przygotować, w sumie niezbyt wiele, bo w tym roku nie wybieramy sie na święta do Polski, a dla naszej 3 to niezbyt wiele trzeba, ale jednak coś tam trzeba w garach namieszac. Hehe lenistwo???? W sensie od szkoły to tak.
    Meginko dziewczyny, tak naprawdę kto zrozumie faceta i nas babki rownież :D
    Z facetami zle,ale bez nich gorzej ;D
    Co do witamin to ja biorę Femibion i to samo daje mojemu M.

    aisa, samira lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 marca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No :) prawda jest taka, że czego by nie robili to nam- kobietom za cholerę się nie dogodzi :) Jak w tym dowcipie:

    W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro nie mogla zejść niżej. Chyba, że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu. Wchodzi pewna kobieta poważnie zainteresowana kupnem męża.
    Na pierwszym piętrze wisi tabliczka:
    "Mężczyźni tutaj mają pracę"
    -To już coś, mój były nawet roboty nie miał- pomyślała kobieta- ale zobaczę, co jest wyżej.
    Na drugim piętrze był napis:
    "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci"
    -Miło, ale zobaczymy co jest wyżej.
    Na trzecim piętrze była tabliczka:
    "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni"
    -No coraz lepiej- pomyślała - ale wyżej to musi być już w ogóle extra w takim razie.
    Na czwartym piętrze można było przeczytać:
    "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych"
    -Słodko, słodko... ale chyba wejdę piętro wyżej.
    Na piątym piętrze informacja:
    "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku"
    -No niesamowite, wręcz cudownie - pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?!
    Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała:
    "Tu nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że wam, babom za cholerę nie można dogodzić..."

    gocha04, Kfjatus, samira, liloe, Asia87, moni_c, Ilona, Monka, Libra lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 22 marca 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady :)
    Mój jak ma nastrój to można pogadać, ale najlepiej jakby za dużo o tym nie gadać. Do tej pory było bez wspomagania. Teraz drugi cykl z ovu, no i jakieś witaminki. Z badaniami poczekamy pewnie jakoś do czerwca/lipca żeby zrobić je w Polsce.
    Zaraz luknę w necie na Femibion.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2013, 13:46

    Ilona lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 22 marca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żebyś wiedziała haha. Fajny kawał ;D Ja uciekam na zakupy, zajrze do was pózniej. Miłego popołudnia Kobitki ;D

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 22 marca 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. Chociaż ja pewnie już na 5 piętrze bym została, hehe :D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 22 marca 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam betę i 18,33 czyli 3 tydzień :D to nie za mało? Strasznie duże przedziały!

    a990c03ef09f6e73c18792290df8f13f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2013, 16:30

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 22 marca 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni no to serdeczne gratulacje :) I nie zamartwiaj się, tylko ciesz :) Wynik jest w porządku :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo jest tu ktoś?
    Ja właśnie usiadlam sobie przed TV i szukam coś ciekawego na czym można by oko dzisiaj zawiesić. Jakieś propozycje na ciekawy seans dzisiejszego wieczoru? Popijam delikatnie czerwone winno, które uwielbiam, tylko mała lampeczke, wiem, ze nie powinnam kiedy sie staram, ale tak troszkę chyba nie zaszkodzi, co myślicie?
    Moni Serdecznie Gratuluje ;D ale ja Ci zazdroszczę, ale bardzo pozytywnie ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!!! Ja jestem z grudniowych, styczniowych,lutowych i marcowych staraczek ;) moni_c- gratulacje!!! Prześlij fluidki! :D

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ