X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 marca 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny i ja się witam :D Też zaczynałam z wami w styczniu, no i jestem dalej ;D ale mam nadzieję,że może już niedługo nie będę jako staraczka, mam nadzieję. Czego sobie i wam również życzę ;D Dzisiaj Pierwszy dzień wiosny i zarazem moja 4 rocznica ślubu ;D
    Lubię tę porę roku wszystko się budzi do życia, ach jestem pełna optymizmu ;D Pozdrawiam was gorąco ;D

    A u nas dokładnie za równiuśki miesiąc rocznica :) Dopiero pierwsza;) (chyba papierowa). I tak długo już ze mną- złośnicą wytrzymał ;) heheheh

    samira, Libra, Ilona, Kfjatus lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny i ja się witam :D Też zaczynałam z wami w styczniu, no i jestem dalej ;D ale mam nadzieję,że może już niedługo nie będę jako staraczka, mam nadzieję. Czego sobie i wam również życzę ;D Dzisiaj Pierwszy dzień wiosny i zarazem moja 4 rocznica ślubu ;D
    Lubię tę porę roku wszystko się budzi do życia, ach jestem pełna optymizmu ;D Pozdrawiam was gorąco ;D

    A u nas dokładnie za równiuśki miesiąc rocznica :) Dopiero pierwsza;) (chyba papierowa). I tak długo już ze mną- złośnicą wytrzymał ;) heheheh

    tak tak pierwsza jest PAPIEROWA :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W supermarkecie mąż z żoną przechodzą obok stoiska z bielizną.
    Żona do męża widząc "stringi":
    - Kochanie, może kupiłbyś mi taką bieliznę?
    - Ależ skąd! d*pę masz jak kombajn i nie będzie to ładnie wyglądać!
    Wieczorem leżą razem w łóżku i mąż delikatnie sugeruje żonie, o co mu chodzi:
    - Może się troszkę popieścimy? No wiesz...?
    Żona:
    - Dla takiego jednego, małego kłosika nie będę kombajnu uruchamiać!

    Kfjatus, AGA 30, aisa, Libra, Ilona, aniczka, olaola, Asia87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co mówi blondynka, która urodziła dziecko?
    "Ojej, to naprawdę moje?"
    Mężczyźni to świetni kucharze!
    Dwa jajka, parówka i śmietanka.
    Potrafią zapełnić brzuch kobiety na dziewięć miesięcy.
    Były sobie 3 kobiety, które mówiły o swoich mężach jak o samochodach:
    - Mój mąż jest jak Ferrari: Szybki i Ostry.
    - Mój jest jak Mercedes: Porusza się z gracją i jest dobry na długich dystansach.
    - A mój mąż jest jak Polonez: Bez ssania nie ruszy.

    Libra, Ilona, AGA 30, aniczka, gocha04, olaola lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzi mąż do domu z pracy, a głodny był jak diabli, więc mówi do żony:
    - Daj mi obiad!
    - Czy otworzyć ci puszkę?
    - Cipuszkę później, teraz daj mi jeść.

    Żona wróciła do domu z kliniki chirurgi plastycznej.
    - Jak ci się podobam?
    Mąż przygląda sie jej uważnie i mówi:
    - Zrobili co mogli.

    Libra, Ilona, aisa, gocha04, olaola lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny i ja się witam :D Też zaczynałam z wami w styczniu, no i jestem dalej ;D ale mam nadzieję,że może już niedługo nie będę jako staraczka, mam nadzieję. Czego sobie i wam również życzę ;D Dzisiaj Pierwszy dzień wiosny i zarazem moja 4 rocznica ślubu ;D
    Lubię tę porę roku wszystko się budzi do życia, ach jestem pełna optymizmu ;D Pozdrawiam was gorąco ;D

    A u nas dokładnie za równiuśki miesiąc rocznica :) Dopiero pierwsza;) (chyba papierowa). I tak długo już ze mną- złośnicą wytrzymał ;) heheheh

    Miałaś ślub 2 tygodnie przede mną ;)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 marca 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny i ja się witam :D Też zaczynałam z wami w styczniu, no i jestem dalej ;D ale mam nadzieję,że może już niedługo nie będę jako staraczka, mam nadzieję. Czego sobie i wam również życzę ;D Dzisiaj Pierwszy dzień wiosny i zarazem moja 4 rocznica ślubu ;D
    Lubię tę porę roku wszystko się budzi do życia, ach jestem pełna optymizmu ;D Pozdrawiam was gorąco ;D

    A u nas dokładnie za równiuśki miesiąc rocznica :) Dopiero pierwsza;) (chyba papierowa). I tak długo już ze mną- złośnicą wytrzymał ;) heheheh

    Miałaś ślub 2 tygodnie przede mną ;)

    no to niedługo świętujemy :) Planujesz coś specjalnego dla swojego mena :) ? ja się zastanawiam... Może zaprosimy rodziców i teściów na obiad, a może nie :) nie wiemy, jeszcze to ustalamy :)
    Wiecie co dziewczyny, głupio mi trochę, ale już rok jesteśmy po ślubie a ja się jeszcze nie przełamałam i nie powiedziałam "mamo" ani "tato" do teściów... Mój M też nie :) zwracamy się raczej bezosobowo i z humorem. Na szczęście się o to mówienie nie dopominają :) Wmawiam sobie, że jak będą dzieci, to może wtedy mi to przejdzie przez gardło...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Cześć Was :) ja też zaczynałam w styczniówkach i marzec okazał się szczęśliwy bo 4 dni temu zobaczyłam wreszcie II kreski :)Tak bardzo chciałam w lutym zajść w ciąże a przypadł mi marzec po 7 miesiącach starań ;) Dzisiaj robiłam betę i straaaasznie się boje jutra i odbioru wyników brrr. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę II kreseczek!

    Super:) gratuluję:* wszystko będzie dobrze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny i ja się witam :D Też zaczynałam z wami w styczniu, no i jestem dalej ;D ale mam nadzieję,że może już niedługo nie będę jako staraczka, mam nadzieję. Czego sobie i wam również życzę ;D Dzisiaj Pierwszy dzień wiosny i zarazem moja 4 rocznica ślubu ;D
    Lubię tę porę roku wszystko się budzi do życia, ach jestem pełna optymizmu ;D Pozdrawiam was gorąco ;D

    A u nas dokładnie za równiuśki miesiąc rocznica :) Dopiero pierwsza;) (chyba papierowa). I tak długo już ze mną- złośnicą wytrzymał ;) heheheh

    Ty? złośnica? nie wierzę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    liloe wrote:
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny i ja się witam :D Też zaczynałam z wami w styczniu, no i jestem dalej ;D ale mam nadzieję,że może już niedługo nie będę jako staraczka, mam nadzieję. Czego sobie i wam również życzę ;D Dzisiaj Pierwszy dzień wiosny i zarazem moja 4 rocznica ślubu ;D
    Lubię tę porę roku wszystko się budzi do życia, ach jestem pełna optymizmu ;D Pozdrawiam was gorąco ;D

    A u nas dokładnie za równiuśki miesiąc rocznica :) Dopiero pierwsza;) (chyba papierowa). I tak długo już ze mną- złośnicą wytrzymał ;) heheheh

    Miałaś ślub 2 tygodnie przede mną ;)

    no to niedługo świętujemy :) Planujesz coś specjalnego dla swojego mena :) ? ja się zastanawiam... Może zaprosimy rodziców i teściów na obiad, a może nie :) nie wiemy, jeszcze to ustalamy :)
    Wiecie co dziewczyny, głupio mi trochę, ale już rok jesteśmy po ślubie a ja się jeszcze nie przełamałam i nie powiedziałam "mamo" ani "tato" do teściów... Mój M też nie :) zwracamy się raczej bezosobowo i z humorem. Na szczęście się o to mówienie nie dopominają :) Wmawiam sobie, że jak będą dzieci, to może wtedy mi to przejdzie przez gardło...

    wtedy zaczniesz się zwracać "babciu" "dziadku"

    Meginka, olaola lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Hej dziewczyny i ja się witam :D Też zaczynałam z wami w styczniu, no i jestem dalej ;D ale mam nadzieję,że może już niedługo nie będę jako staraczka, mam nadzieję. Czego sobie i wam również życzę ;D Dzisiaj Pierwszy dzień wiosny i zarazem moja 4 rocznica ślubu ;D
    Lubię tę porę roku wszystko się budzi do życia, ach jestem pełna optymizmu ;D Pozdrawiam was gorąco ;D

    A u nas dokładnie za równiuśki miesiąc rocznica :) Dopiero pierwsza;) (chyba papierowa). I tak długo już ze mną- złośnicą wytrzymał ;) heheheh

    Ty? złośnica? nie wierzę:)

    ojjj zdziwiłabyś się :)potrafię świętego wyprowadzić z równowagi :) a poza tym straszny uparciuch ze mnie :) ale nie ujawniam swojego prawdziwego oblicza, tu na forum jestem aniołkiem hehehehe :)

    Libra, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko do teścia też nigdy nie powiedziałam, do teściowej chyba ze 2 razy, żeby nie powiedzieć "ej Ty" - sytuacja tego wymagała. Było coś w stylu "dla mamy też herbatę?". Zdarzyło się to ok. miesiąc temu. Mój K nie ma z tym problemu, rozmawia z moimi rodzicami często przez telefon.
    Niespodzianki nie planuję, w kwietniu wprowadzamy się do własnego domku, jesteśmy tym zaaferowani, to dla nas będzie największy prezent na rocznicę. Chciałabym zrobić nam wspólny prezent w postaci dzieciątka, ale może do końca maja się wyrobię ;) a może na dzień ojca, a jak nie to na imieniny - ma w wakacje :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co a mój M o rocznicy zapomniał :( a ja nie mam zamiaru mu o tym przypominać. No trudno. Idę pod prysznic i klade sie spać. Nie ma to jak męski romantyzm.
    Meginko Tobie życzę bardziej udanej ;D Miłego wieczoru dziewczyny.

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Meginko do teścia też nigdy nie powiedziałam, do teściowej chyba ze 2 razy, żeby nie powiedzieć "ej Ty" - sytuacja tego wymagała. Było coś w stylu "dla mamy też herbatę?". Zdarzyło się to ok. miesiąc temu. Mój K nie ma z tym problemu, rozmawia z moimi rodzicami często przez telefon.
    Niespodzianki nie planuję, w kwietniu wprowadzamy się do własnego domku, jesteśmy tym zaaferowani, to dla nas będzie największy prezent na rocznicę. Chciałabym zrobić nam wspólny prezent w postaci dzieciątka, ale może do końca maja się wyrobię ;) a może na dzień ojca, a jak nie to na imieniny - ma w wakacje :)

    ponoć jest taka zasada, że jak małżeństwo buduje lub rozbudowuje gniazdko, to na nawym szybko dzieciaka majstrują;)

    Meginka, samira, liloe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski powiedzcie mi skąd u mnie ten rozciągliwy śluz w bezowulacyjnym cyklu? Czy tak zwykle jest w bezowulacyjnych?

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Laski powiedzcie mi skąd u mnie ten rozciągliwy śluz w bezowulacyjnym cyklu? Czy tak zwykle jest w bezowulacyjnych?

    śluz jest wskaźnikiem tego, że organizm szykuje się do owulacji... nawet w bezowulacyjnym może być zajebisty śluz

    samira, Kfjatus lubią tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 21 marca 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    aniczka wrote:
    hej laseczki ja chyba tez polece do kwietniowych mialam nadzieje ze na marcowych sie skonczy ale cos czuje ze @przylezie bo mam sluz zabarwiony lekko krwia i to w 22dc cholera jasna

    OJ to coś krótki cykl ...

    no wlasnie szlag by to trafil 30 na karku a tu ni widu ni slychu ja juz sobie mysle ze chyba sie ciazy nie doczekam ciesze sie ze niektorym sie z nas udalo ale tez zazdroszcze jak diabli i wkurzona jestem ze to nie ja piepszona prolaktyna kurna chata ide obejrzec spartacusa ponapalam sie na ciacha

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 21 marca 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Przychodzi mąż do domu z pracy, a głodny był jak diabli, więc mówi do żony:
    - Daj mi obiad!
    - Czy otworzyć ci puszkę?
    - Cipuszkę później, teraz daj mi jeść.

    Żona wróciła do domu z kliniki chirurgi plastycznej.
    - Jak ci się podobam?
    Mąż przygląda sie jej uważnie i mówi:
    - Zrobili co mogli.

    Mój M się z tej cipuszki to z minutę śmiał :)

    Dobranoc wszystkim :)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja obejrzę hobbita albo Atlas Chmur

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ