X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni mój mdleje po pobraniu krwi, także dla niego to mega wyczyn. Ale juz go uprzedziłam, że mąż też musi grupę krwi zbadać.:)

    Widzę, że sporo z nas "przyjaciółki" ogląda. Ja dałam się nabrać jak Zuza zwymiotowała, że jest w ciąży, no i niezłą teściówkę będzie miała Patrycja. brrr

    samira lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jeśli chodzi o aktorskie ciąże to Socha jest w 6 miesiącu :) chociaż przyjaciółek nie oglądam ale wiem ze tam gra za to Na Wspólnej cały czas :P

    aniczka lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dziewczyny jeśli chodzi o aktorskie ciąże to Socha jest w 6 miesiącu :) chociaż przyjaciółek nie oglądam ale wiem ze tam gra za to Na Wspólnej cały czas :P

    o kolezanka tez oglada Na Wspolnej ja tez namietnie sledze ten serial

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde laski zalamana jestem juz wiem ze ten cykl moge spisac na strate i na dodatek przed @ na kilka dni mam sluz lekko zabarwiony na brazowo i szyjka nisko od samej owulacji wiec wydaje mi sie ze na ciaze nie mam szans czytalam ze to moze byc niski poziom progesteronu nigdy tego hormonu nie badalam a w PL bede dopiero w lipcu a tutaj jak dzwonilam do gp to mi lekarka powiedziala ze ona nigdy takich badan nie robila wiec mi raczej nie pomoze wiec chyba odpuszcze jakiekolwiek starania dopolki nie sprawdze co jest grane czytalam tez na jakims forum ze podobno witamina B12 i B6 dobrze wplywa na progesteron mysle ze jak bym miala dostep do porzadnego gina tutaj to przy odpowiednim leczeniu wszystko by sie wyklarowalo a tak badz tu czlowieku madry i radz sobie sam eeh te zycie

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira na jakiej diecie jestes bo ja tez planuje zrzucic troche kilogramow dokladnie jakies 6 nie jem slodyczy ziemniakow slonych przekonsek ani fast foodow i jezdze na rowerku stacionarnym 5 dni w tygodniu i od jutra zapisalam sie na kickboxing 2 razy w tygodniu po 1,5godziny jak nie moge byc w ciazy to chociaz zgubie kilka kilo jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma hehe szukam pozytywow w tej popiepszonej rzeczywistosci

    samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    Ja tez oglądam "Przyjaciółki", wczoraj dwa odcinki na ipli oglądnęłam,bo miała zaległości :)
    U mnie słonecznie i ciepło, a dopiero 8, później to będzie dopiero ciepełko.
    Dziewczynki fasolkowe byście chuchały mocniej, bo jakoś słabo chuchacie - my też chcemy bobasy!!!:)
    Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2013, 06:12

    1221648qmrgggy559.gif
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Ja oglądam powtórki 'Na wspólnej', 'Przyjaciółki' no i jeszcze 'Dom'
    w weekend, ale codziennie Barwy Szczęścia męczę ;)
    Irytują mnie te seriale, bo akcje wyjęte z rzeczywistości, ale jakoś muszę obejrzeć ;) Choć ostatnio o 20 to już prawie zasypiam z czego mąż się cieszy bo nie musi słuchać cyt. ''tych głupot'' :).

    Dziewczyny jak się staracie o dzidziusia to nie forsujcie się za bardzo, podobno jak jest duża aktywność fizyczna to organizm sam wysyła sygnał, że jeszcze nie pora na dzidzie :)

    MiŁego dzionka :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój organizm w takim razie jest porypany, bo ja się nie forsuje i chyba wysyła sygnały, że nie czas na ciąże, bo słabe mięśnie albo ich brak i generalnie zero kondycji.

    Samira w "Przyjaciółkach" to akurat 3 z nich są niby w ciąży, ale jak nie oglądasz to i tak nie będziesz kojarzyć.:)
    Już na osiedlu widzę coraz więcej brzuszków, bo kurtki i płaszcze dziewczyny pozdejmowały, aż w szoku jestem ile ich jest.

    Ilona, a to d...a z tej @. To w tym cyklu nie mierzysz temp? A będziesz jakieś dane na wykresik wrzucać?

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu i my będziemy mieć brzuuuuchy , kiedyś ....

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziecie, będziecie :D I zrobimy zjazd ''styczniowych staraczek'' :D

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Gosiu i my będziemy mieć brzuuuuchy , kiedyś ....

    Maximka ja brzucha to już mam, ale spożywczego.;) Teraz trzeba zacząć się ruszać, żeby go zgubić i za chwile nabrać ciążowego.:)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus ja cały czas chucham i dmucham z całych sił :)

    A zjazd to fajna myśl takie spotkanie kobiet, które połączyło to samo pragnienie :)

    A ja jakaś zamulona dziś jestem może to przed zmianą pogody sama nie wiem bo się wyspałam - mimo kilkukrotnego wstawania do wc :)- to wstałam pełna energii a teraz jakaś wypompowana:)

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój organizm ostatnio też chciałby mieć drzemkę popołudniową. Teraz oczy nawet mi się kleją, ale jeszcze 1h w pracy.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, byłam dziś u lekarza rodzinnego bo się kiepsko czuję, szybko się męczę. Lekarz mówi chyba jakaś anemia bo blada jestem. Ciśnienie, EKG, badanie krwi, moczu OK, okaz zdrowia, a lekarz nadal się dziwił dlaczego taka blada jestem więc mówię, że może za mało słońca ;) Wszystko ok a ja nadal się źle czuję :/ Może za mało snu, stres...

    Idę robić marchwiową zupkę, karotka dobra na koloryt skóry ;)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, weszłam na chwile a tu proszę jakie pomysły- zjazd :) uważam, że to świetny pomysł i latem możemy się gdzieś spotkać np na mazurach :) albo gdziekolwiek, w jakimś fajnym miejscu :)

    maja2024 lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    hej dziewczynki :) ale jestem padnięta od wczoraj. No tylko bym spała i spała. Wczoraj pół dnia przeleżałam w piżamie, dzisiaj to samo, no masakra. Muszę się ogarnąć :)
    Mam do was takie pytanko, co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży?? Zapisałam się do fryzjerki za 2 tygodnie i kurczę nie wiem czy to bezpieczne, bo używamy rozjaśniacza. Mam już duży odrost, a niedługo komunia chrześniaka i chciałabym jakoś wyglądać, no i nie wiem co robić. W piątek mam wizytę u ginki, to jej zapytam, co o tym myśli.
    Może już zobaczę serduszko mojego maleństwa :)

    ja bym nie fabowała. Mi ginka kazała się powstrzymać od wszelkich takich zabiegów do 12 tc. Posłuchałam - nie będę w ogóle farbować, mimo że dotąd nie będąc w ciąży, robiłam to tylko szamponami koloryzującymi. Powstrzymuję się od wszelkiej chemii. W ciąży nawet nie wszystkie kremy można stosować....ja teraz przed latem zastanawiam się nad używaniem balsamu brązującego czy można? boję się nawet używać szamponu z henną do włosów.... o.O

    p.s. dziś mam wizytę - będziemy robić usg genetyczne...strasznie się boję....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2013, 09:42

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka podziwiam, że w ciąży wciąż jesteś aktywna w kuchni :). Ja nie jestem w stanie sobie nic ugotować :(. Jeżeli coś ugotuję , to już tego nie zjem. Jak mi ktoś ugotuje i podstawi to jeszcze jesem w stanie w siebie coś wmusić.

    Dziewczyny we wtorek miałam mega kryzys :(. Miałam przez 2 dni migrenę - bolała mnie lewa półkula mózgu - ten ból był tak uporczywy , że sprowokował mnie do wymiotów o.O. Masakra !!! Wymiotowałam nawet nosem!! :(. Masakra!! Nie życzę nikomu :)! Uroki :)!

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczęta :)
    no to się zaczęło. Moje poranne mdłości występują wieczorem :) Wczoraj było nieciekawie, musiałam w nocy na balkon wyjść na świeże powietrze, bo myślałam, że już będzie paw. No ale nie- męczyło mnie, ale jakoś zasnęłam. Dzisiaj mam jadłowstręt :( wiem, że muszę jeść, żeby dzidzia nie była głodna :) i się zmuszam, coś suchego czasem wcisnę, ale jem duuuuuużo mniej niż przed ciążą.
    Zaczęło się :)
    aha, jutro mam wizytę u ginki :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα - ja tez tak miałam, że jak ugotowałam to już nie zjadłam. Teraz nie wiem bo gotuje mi mama, sama nie mogę więc jem wszystko co ugotuje i mam ten luksus, że mogę sobie wybrać to na co mam ochotę:) Co do henny to wiem, że nie jest wskazana gdyż może spowodować uczulenie więc nic z henną nie będę robiła. Balsamy i inne takie kupuję tylko w aptece po konsultacji z farmaceutką:) Włosy tak jak pisałam farbowałam farbą bez amoniaku po konsultacji z lekarzem:) No uroków ci nie zazdroszczę ale mam nadzieję, że szybko miną. No i trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze:) Ja też się bałam ale nie miałam typowo genetycznych tylko karczek, nosek, dł kości i wszystko ok:) Prenatalnych nie mam co robić gdyż mogą być zafałszowane z powodu brania duphastonu.
    Trzymam &&&& i czekam na info:)

    olaola ja jak tak się czułam to brałam żelazo i magnez i pomogło:)

    Meginko mi na nudności pomagały i nadal pomagają migdały może spróbuj. Ja nudności miałam rano i wieczorem ale na szczęście ani razu nie wymiotowałam:) i oby tak zostało:) Ale też musiałam się zmuszać do jedzenia schudłam ponad 3 kg ale to dobrze bo i tak mam nadwagę:) Za to teraz codziennie mogłabym jeść frytki pycha:) Dobrze że mamusia pilnuje :)

    иιєиσямαℓиα, Meginka, gocha04, olaola lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    иιєиσямαℓиα - ja tez tak miałam, że jak ugotowałam to już nie zjadłam. Teraz nie wiem bo gotuje mi mama, sama nie mogę więc jem wszystko co ugotuje i mam ten luksus, że mogę sobie wybrać to na co mam ochotę:) Co do henny to wiem, że nie jest wskazana gdyż może spowodować uczulenie więc nic z henną nie będę robiła. Balsamy i inne takie kupuję tylko w aptece po konsultacji z farmaceutką:) Włosy tak jak pisałam farbowałam farbą bez amoniaku po konsultacji z lekarzem:) No uroków ci nie zazdroszczę ale mam nadzieję, że szybko miną. No i trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, na pewno wszystko będzie dobrze:) Ja też się bałam ale nie miałam typowo genetycznych tylko karczek, nosek, dł kości i wszystko ok:) Prenatalnych nie mam co robić gdyż mogą być zafałszowane z powodu brania duphastonu.
    Trzymam &&&& i czekam na info:)

    olaola ja jak tak się czułam to brałam żelazo i magnez i pomogło:)

    Meginko mi na nudności pomagały i nadal pomagają migdały może spróbuj. Ja nudności miałam rano i wieczorem ale na szczęście ani razu nie wymiotowałam:) i oby tak zostało:) Ale też musiałam się zmuszać do jedzenia schudłam ponad 3 kg ale to dobrze bo i tak mam nadwagę:) Za to teraz codziennie mogłabym jeść frytki pycha:) Dobrze że mamusia pilnuje :)

    dzięki za miłe słowa :)
    Zazdroszczę ci tych obiadków, ja mogę liczyć tylko na łaskę męża, ale z niego marny kucharz :/.
    Ja też nie robię właśnie testu Pappa, bo powiedziała mi ginka, że wyniki mogą wyjść zafałszowane przez branie duphastonu, dlatego po co się niepotrzebnie stresować :). Do kiedy maz brać duphaston? Ile bierzesz tabletek? Ja 3x1 , ale ostatnio ginka coś mówiła że od 12 tc będziemy chyba odstawiać strasznie się tego boję...

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ