X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 23 marca 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    aniczka wrote:
    kurna czemu pokazuje mi stary wykres a nie ten swiezy owu przesunela mi sie z 9dc na 17dc wiec juz raczej w to nie wierze i nawet wykresem sie nie sugeruje

    wydaje mi się ze powinnaś wkleić po prostu miniaturkę tego nowego wykresu bo tak to masz stary wykres z nowym jak tak zawsze robię jak wchodzę to mogę przesuwać strzałkami na głównej stronie i jak przesunę tak że mam całkiem nowy to wtedy klikam udostępnij wykres-potem ze dla wszystkich a potem ze na tablicy i jeszcze kopiuję miniaturkę i wklejam jak poprzedni w ustawieniach (oczywiście wtedy wywalam poprzedni)!! a jak ci się on pokazuje jak się logujesz ??

    hej samirko dziekuje za podpowiedz tak zrobie i zobaczymy a jak sie loguje to mi pokazuje nowy

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 24 marca 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobitki ;D
    Wczoraj z corcia zrobilysmy Palmę i na 13 do kościoła poświęcić idziemy. Dobrze, ze mamy tu na obczyźnie misje katolickie i msze po Polsku.
    Miłej niedzieli życzę :D

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 marca 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Również życzę milej niedzieli :).

    samira lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 24 marca 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) moja ciąża tak jak się szybko zaczęła, tak i szybko się zakończyła :( dostałam okres i coś mi plumknęło przy siusianiu wielkim skrzepem :( smutno, ale jakoś z optymizmem patrzę w przyszłość.
    miłej niedzieli :*

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 24 marca 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni trzymaj sie kochana (mocno tule) Może powinnas do lekarza sie wybrać. Będzie dobrze zobaczysz.

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 24 marca 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Został mi 1 test ciążowy i sobie zrobiłam i widzę średnio mocną drugą kreskę- mocniejszą niż wczoraj- już nic nie rozumiem :( wiem, że moja babcia miała normalny okres w do 4 mc-a ciąży ale jakoś w to wątpię żeby u mnie było to samo... jutro do gina polecę eh. Jak ja nie lubie takich sytuacji w których nic nie wiadomo :( Jak dostałam okres dobra pogodziłam się z tym a teraz jeszcze ta krecha mi namieszała w głowie. Temp. skoczyła mi z rana z 36,45 do 36,61 czyli jakby zaczęła rosnąć ... Swoimi poczynaniami sama siebie dobijam :( jak sado maso ;)
    nic już nie wiem i nie rozumiem :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2013, 08:52

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 24 marca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni kochana przytulamy Cię wszystkie. 50przytula.gifKiedyś czytałam że po poronieniu poziom hcg utrzymuje się jeszcze kilka dni, więc może dlatego test wychodzi pozytywny. A może jest tak jak u babci. No ale dowiesz się najlepiej od lekarza, bo my to tylko możemy gdybać...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 24 marca 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Witam :) moja ciąża tak jak się szybko zaczęła, tak i szybko się zakończyła :( dostałam okres i coś mi plumknęło przy siusianiu wielkim skrzepem :( smutno, ale jakoś z optymizmem patrzę w przyszłość.
    miłej niedzieli :*

    o masakra bardzo mi przykro 3maj sie glowa do gory nic nie dzieje sie bez przyczyny bedzie dobrze

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Został mi 1 test ciążowy i sobie zrobiłam i widzę średnio mocną drugą kreskę- mocniejszą niż wczoraj- już nic nie rozumiem :( wiem, że moja babcia miała normalny okres w do 4 mc-a ciąży ale jakoś w to wątpię żeby u mnie było to samo... jutro do gina polecę eh. Jak ja nie lubie takich sytuacji w których nic nie wiadomo :( Jak dostałam okres dobra pogodziłam się z tym a teraz jeszcze ta krecha mi namieszała w głowie. Temp. skoczyła mi z rana z 36,45 do 36,61 czyli jakby zaczęła rosnąć ... Swoimi poczynaniami sama siebie dobijam :( jak sado maso ;)
    nic już nie wiem i nie rozumiem :O

    Moni, idź jutro do lekarza, bo może jest ok, tylko może trochę za mało progesteronu - stąd krwawienie - i da Ci dupka... trzymam kciuki, żeby było ok:*

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra ładnie wyskresik Ci rośnie no,no :)

    Ja również czytałam o tym, że po poronieniu poziom hcg jeszcze się utrzymuje. Ale mimo wszystko życzę Ci aby okazało się co innego i żeby wszystko było OK. :)

    samira, Libra lubią tę wiadomość

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 24 marca 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w szpitalu, na usg nic nie widać bo za wcześnie, wszystko ok z narządami. Dostałam dupka i mam zrobić bete jutro. Jak urosła jest ok jak zmalała lub spadła do 0 wczesne poronienie. Rozgadała się o tym poronieniu i podniosła mnie na duchu. Lepiej się z nią rozmawiało niż z lekarzami na prywatnych wizytach za 150 zł :/. Z tą podwyższoną betą po poronieniu też wyczytałam, tylko czy możliwe to jest w tak wczesnej ciąży? Bo chodzi o to, ze ta kreska jest wyraźna. Poprzednie to były tak zwane cień cienia..
    Ponownie miłej niedzieli!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2013, 16:19

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 marca 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 3maj się ciepło, życzę żeby było jak najlepiej :*.

    Ja czuję się dziś fatalnie, temperatura spadła, a ja razem z nią - kłują jajniki, jestem jakaś nadwrażliwa, nic mi się nie chce. ... Nie wiem czy to dobre znaki, czy nie ;) Oj ten nasz babski los...

    samira lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Został mi 1 test ciążowy i sobie zrobiłam i widzę średnio mocną drugą kreskę- mocniejszą niż wczoraj- już nic nie rozumiem :( wiem, że moja babcia miała normalny okres w do 4 mc-a ciąży ale jakoś w to wątpię żeby u mnie było to samo... jutro do gina polecę eh. Jak ja nie lubie takich sytuacji w których nic nie wiadomo :( Jak dostałam okres dobra pogodziłam się z tym a teraz jeszcze ta krecha mi namieszała w głowie. Temp. skoczyła mi z rana z 36,45 do 36,61 czyli jakby zaczęła rosnąć ... Swoimi poczynaniami sama siebie dobijam :( jak sado maso ;)
    nic już nie wiem i nie rozumiem :O

    przytulam :*,może to ciążą biochemiczna była ....a tak jak Maginka mówi wyszedł test pozytywny bo hormon HCG się jeszcze utrzymuje ....albo tak jak Libra pisze za niski progesteron a ciążą nadal może być może weż lutkę lub duphka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2013, 17:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Moni 3maj się ciepło, życzę żeby było jak najlepiej :*.

    Ja czuję się dziś fatalnie, temperatura spadła, a ja razem z nią - kłują jajniki, jestem jakaś nadwrażliwa, nic mi się nie chce. ... Nie wiem czy to dobre znaki, czy nie ;) Oj ten nasz babski los...

    może zagnieżdżenie :) trzymam &&&

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 marca 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira już nie wiem, co myśleć. Na tą chwilę wiem, że mi niedobrze ;).
    Ale gdyby się udało byłabym przeszczęśliwa, a dzieciątko przyszłoby na świat w okolicach urodzin Męża :).

    samira lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Samira już nie wiem, co myśleć. Na tą chwilę wiem, że mi niedobrze ;).
    Ale gdyby się udało byłabym przeszczęśliwa, a dzieciątko przyszłoby na świat w okolicach urodzin Męża :).

    fajnie by było narodziny w urodziny hehe :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2013, 17:50

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 marca 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie- teściowa tyle radości, by nie zniosła :P.
    Oj, ale nie ma co gdybać. Pożyjemy - zobaczymy, dopóki nie ma @ nadzieja pozostaje ;).

    samira lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Dokładnie- teściowa tyle radości, by nie zniosła :P.
    Oj, ale nie ma co gdybać. Pożyjemy - zobaczymy, dopóki nie ma @ nadzieja pozostaje ;).

    zawsze jest nadzieja :)


  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 24 marca 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, masz rację - zawsze jest nadzieja i tego się trzymajmy :-).

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Libra ładnie wyskresik Ci rośnie no,no :)

    Ja również czytałam o tym, że po poronieniu poziom hcg jeszcze się utrzymuje. Ale mimo wszystko życzę Ci aby okazało się co innego i żeby wszystko było OK. :)

    hehehe... mnie tak "ładnie" wykresik rośnie co miesiąc, więc dlatego już się nie nastawiam, że to może być za sprawą ciąży

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ