X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mimo wszystko mam nadzieje, że ten cykl będzie szczęśliwy Libra ;)
    I oczywiście za całą resztę dziewczyn które zamierzają testować niedługo! :)

    Ilona, Meginka, Libra, aniczka lubią tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sla.s trzymaj mocno kciuki,bo Twoje się z pewnością podwójnie liczą :D

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się i tutaj... Meginko, co słychać u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus no to trzymaMY kciuki za Was wszystkie <3

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Kfjatus no to trzymaMY kciuki za Was wszystkie <3

    Dzięki :). A jak tam u Ciebie ? Jak sam poczucie ?

    1221648qmrgggy559.gif
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libruś, u mnie wszystko po staremu :) wczoraj mój M powiedział, że kupi mi bujany fotel, żebym mogła w ciąży czytać książki i się bujać, a potem z dzidzią :) czyli nie mam wyjścia :) muszę zaskoczyć :) hehehehehe a poza tym, moje postanowienia o odchudzaniu trafił szlag ;) właśnie wpierdzielam czekoladki, takie pyszne nugatowe, że nie mogłam się powstrzymać ;) nie mam silnej woli :) ale co tam :) jak się zrobi ciepło, to zacznę biegać :) a może nie będę musiała... :)
    a Ty jak tam kochaniutka??? @ nie ma więc czekamy w napięciu na jutro, mam nadzieję,że nie przylezie do Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2013, 07:52

    Libra, Asia87 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dręczą mnie mdłości ale tak to jest okej. Nie mogę się doczekać tej jutrzejszej wizyty u gina. :D A u Ciebie jak samopoczucie? Kiedy to testujesz?

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Dręczą mnie mdłości ale tak to jest okej. Nie mogę się doczekać tej jutrzejszej wizyty u gina. :D A u Ciebie jak samopoczucie? Kiedy to testujesz?

    uuu ja mam jeszcze tyle czasu, że mogę nerwowo nie wytrzymać :) Termin @ mam dopiero na 4.04. Daj znać po wizycie, czego się dowiesz o mieszkającym w Tobie małym Lokatorze :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Libruś, u mnie wszystko po staremu :) wczoraj mój M powiedział, że kupi mi bujany fotel, żebym mogła w ciąży czytać książki i się bujać, a potem z dzidzią :) czyli nie mam wyjścia :) muszę zaskoczyć :) hehehehehe a poza tym, moje postanowienia o odchudzaniu trafił szlag ;) właśnie wpierdzielam czekoladki, takie pyszne nugatowe, że nie mogłam się powstrzymać ;) nie mam silnej woli :) ale co tam :) jak się zrobi ciepło, to zacznę biegać :) a może nie będę musiała... :)
    a Ty jak tam kochaniutka??? @ nie ma więc czekamy w napięciu na jutro, mam nadzieję,że nie przylezie do Ciebie :)

    my kupiliśmy skórzany wypoczynek z wielofunkcyjnymi fotelami:) fotelr się rozkładają i bujają:) za bujanie trzeba było po 100 zł za szt. dopłacić... ale czego się dla dzidzi nie robi;)

    ja się czuję normalnie... nic mi nie jest, nic mnie nie boli... miałam już raz 15-dniową fl, więc jeszcze spokojnie czekam:) jak będzie jutro taka tempka, to mała nadzieja zacznie się we mnie tlić... pożyjemy zobaczymy, czy ta @ się przyszwęda...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Meginka wrote:
    Libruś, u mnie wszystko po staremu :) wczoraj mój M powiedział, że kupi mi bujany fotel, żebym mogła w ciąży czytać książki i się bujać, a potem z dzidzią :) czyli nie mam wyjścia :) muszę zaskoczyć :) hehehehehe a poza tym, moje postanowienia o odchudzaniu trafił szlag ;) właśnie wpierdzielam czekoladki, takie pyszne nugatowe, że nie mogłam się powstrzymać ;) nie mam silnej woli :) ale co tam :) jak się zrobi ciepło, to zacznę biegać :) a może nie będę musiała... :)
    a Ty jak tam kochaniutka??? @ nie ma więc czekamy w napięciu na jutro, mam nadzieję,że nie przylezie do Ciebie :)

    my kupiliśmy skórzany wypoczynek z wielofunkcyjnymi fotelami:) fotelr się rozkładają i bujają:) za bujanie trzeba było po 100 zł za szt. dopłacić... ale czego się dla dzidzi nie robi;)

    ja się czuję normalnie... nic mi nie jest, nic mnie nie boli... miałam już raz 15-dniową fl, więc jeszcze spokojnie czekam:) jak będzie jutro taka tempka, to mała nadzieja zacznie się we mnie tlić... pożyjemy zobaczymy, czy ta @ się przyszwęda...

    oby się nie przyszwędała jednak :) z niecierpliwością czekam na zieloną kropę u Ciebie :)
    u mnie prawdopodobnie @ w okolicy Świąt... ostatnio miałam takie lekkie bóle w podbrzuszu, takie ni to owulacyjne, ni miesiączkowe, cholera wie co. Nie wiem kiedy dokładnie miałam owu, więc dokładnego terminu @ nie przewidzę. Fl mam 11 dni.
    Zawsze miałam cykle 24-25 dni, a ostatni 31... Myślę, że to od leków bo brałam lutke i CLO. W tym cyklu nie biorę nic, niech się dzieje co chce :) a za 3 tygodnie zapisałam się do nowej ginki, czas się porządnie wziąć w garść, porobić wszystkie badania itd.
    Żeby fotel nie stał na darmo hihihih :)

    Libra lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chce bujany fotel!!!! :)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Ja też chce bujany fotel!!!! :)

    Asia ja też chcę :D. Meginka z Librą dostaną, a my nie - to nie fair ;)!

    1221648qmrgggy559.gif
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, ja swojemu ciągle głowe truje,więc nie bedzie miał wyboru i będzie musiał mi kupić :p najlepszą okazją na taki prezent byłoby zajście w ciąże :p :)

    Libra, Kfjatus lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli plan jest taki, zachodzimy, a potem bujamy się najpierw z bobaskiem w brzuszku, a potem na brzuszku :D

    Libra lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 marca 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczyny :) to zachodzimy i będziemy się bujać :) Myślę, że jak pomęczycie swoich menów trochę, to ulegną i kupią :) Ja swojemu powiedziałam, że kupimy, ale dopiero jak brzuszek będzie widać :)A póki co, to nawet maleńkiej fasolki jeszcze nie ma... ehhhh jak fajnie by było tak się pobujać z maleństwem mmmmm

    Libra, Kfjatus, aisa lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie kupię, ale chyba jeszcze nie teraz, poczekam aż się dom wybuduje :). A dzieciątko mam nadzieję, że wcześniej się pojawi na świecie, do bujania będą musiały wystarczyć ręce członków rodziny lub wózeczek :D.

    1221648qmrgggy559.gif
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny już jestem prawie pewna, ze w tym cyklu znów sie nie udało :( szyjka zaczyna być bardziej miękka i bardziej otwarta i sluz zaczynam mieć klejacy ku rozciagliwemu, chyba wcześniej któraś pisała, ze taki sluz występuje przed@ także u mnie wszystko wskazuje na to ze niedługo @ przylezie. No cóż trudno. Jak nie teraz to może następnym razem ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ilona, Ilona czekaj cierpliwie, a nie już mówisz, że jesteś prawie pewna :P.
    Mam pytanie czy jest jeszcze jakaś inna strona, na której tak jak tutaj można wpisywać swoje pomiary temperatury ?

    Ilona lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam dziewczynki z całego serca II kreseczek i zielonych kropek :) Uczucie jest nie do opisania :D szkoda tylko że jak na tak wczesnym etapie się już wie, to niekiedy wiele stresów po drodze trzeba przeżyć...
    Jak teraz się nie uda to nigdy już nie zatestuję tak wcześnie, choć wierzę, że będzie dobrze o_O .
    Powodzonka!

    gocha04 lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszku, jest pewnie sporo :) ja kiedyś wpisywałam na stronie 28 dni, ale tu mi się o wiele bardziej podoba, bo jesteście WY :) no i szybko stamtąd uciekłam :)
    a tak poważnie, to wykres jest podobny do tego, tylko masz więcej objawów do zaznaczenia, więcej określeń na śluz itp.

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ