X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Życzę Wam dziewczynki z całego serca II kreseczek i zielonych kropek :) Uczucie jest nie do opisania :D szkoda tylko że jak na tak wczesnym etapie się już wie, to niekiedy wiele stresów po drodze trzeba przeżyć...
    Jak teraz się nie uda to nigdy już nie zatestuję tak wcześnie, choć wierzę, że będzie dobrze o_O .
    Powodzonka!

    moni, byłaś w końcu dziś u tego gina?? czy tylko wczoraj? no w sumie jak wczoraj powiedzieli, że za wcześnie, i nic nie widać, to chyba dzisiaj nie ma sensu. A co z betą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2013, 10:28

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj po pracy zrobię i jutro będę wiedzieć :) do gina kazali mi iść jak krwawienie ustąpi co powoli się dzieje. Nie wiem czy to nie zasługa dupka, czy po prostu mój organizm chciał mnie dobić ;) bo temp. wzrasta

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Oj Ilona, Ilona czekaj cierpliwie, a nie już mówisz, że jesteś prawie pewna :P.
    Mam pytanie czy jest jeszcze jakaś inna strona, na której tak jak tutaj można wpisywać swoje pomiary temperatury ?

    Ja poprostu tak czuje, zdążyłam już poznać swoje ciało. A czekać i tak będę, wyjścia innego nie mam ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni to super, ze tempka w górze. Napewno będzie wszystko dobrze ;D

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko, Librus zazdroszczę wam bujanych foteli obecnych i przyszłych ;D sama bym sie w takim pobujala ;D

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    dzisiaj po pracy zrobię i jutro będę wiedzieć :) do gina kazali mi iść jak krwawienie ustąpi co powoli się dzieje. Nie wiem czy to nie zasługa dupka, czy po prostu mój organizm chciał mnie dobić ;) bo temp. wzrasta

    hmmm to chyba dobrze, że tempka wzrosła, nasz organizm często płata różne figle i ciężko czasem go zrozumieć. Może rzeczywiście jest tak jak w przypadku Twojej Babci. Okaże się jutro. Pewnie siedzisz jak na szpilkach, bo chciałabyś już wiedzieć... ehhh ta niepewność...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Meginko, Librus zazdroszczę wam bujanych foteli obecnych i przyszłych ;D sama bym sie w takim pobujala ;D

    ja na razie mam tylko obiecany :)na pewno i Ty się doczekasz bujaczka :) U nas fotel pewnie trochę poczeka, ale za to ławeczka bujana jest w trakcie produkcji :) taka na dwór. Mój majsterkowicz sam ją powoli robi w garażu w wolnych chwilach, myślę że na wiosnę(hmmm kiedy ta wiosna???) będzie gotowa :) Także jak będziecie w okolicy, to zapraszam do pobujania :)

    Ilona lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    dzisiaj po pracy zrobię i jutro będę wiedzieć :) do gina kazali mi iść jak krwawienie ustąpi co powoli się dzieje. Nie wiem czy to nie zasługa dupka, czy po prostu mój organizm chciał mnie dobić ;) bo temp. wzrasta

    oj moni... toja ściskam kciuki, żeby tylko na strachu się skończyło! Żeby wszystko było ok!:*

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Meginko, Librus zazdroszczę wam bujanych foteli obecnych i przyszłych ;D sama bym sie w takim pobujala ;D

    ja na razie mam tylko obiecany :)na pewno i Ty się doczekasz bujaczka :) U nas fotel pewnie trochę poczeka, ale za to ławeczka bujana jest w trakcie produkcji :) taka na dwór. Mój majsterkowicz sam ją powoli robi w garażu w wolnych chwilach, myślę że na wiosnę(hmmm kiedy ta wiosna???) będzie gotowa :) Także jak będziecie w okolicy, to zapraszam do pobujania :)

    To super, na dworze w piękna wiosenna pogodę to i nawet lepiej sie buja niż w domu. Słoneczko, kawka, cwierkajace ptaki i ten zapach kiedy wszystko budzi sie do życia, ach sie rozmarzylam ;D

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 25 marca 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm tylko wiosny brak, ale może niedługo przyjdzie ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Ilona wrote:
    Meginko, Librus zazdroszczę wam bujanych foteli obecnych i przyszłych ;D sama bym sie w takim pobujala ;D

    ja na razie mam tylko obiecany :)na pewno i Ty się doczekasz bujaczka :) U nas fotel pewnie trochę poczeka, ale za to ławeczka bujana jest w trakcie produkcji :) taka na dwór. Mój majsterkowicz sam ją powoli robi w garażu w wolnych chwilach, myślę że na wiosnę(hmmm kiedy ta wiosna???) będzie gotowa :) Także jak będziecie w okolicy, to zapraszam do pobujania :)

    meginka jakbyś zauważyła to większość z nas tu się buja ahehe bez ławeczki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2013, 13:06

    Libra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze mam endo na 30 października ,masakra :O

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 25 marca 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    kwiatuszku, jest pewnie sporo :) ja kiedyś wpisywałam na stronie 28 dni, ale tu mi się o wiele bardziej podoba, bo jesteście WY :) no i szybko stamtąd uciekłam :)
    a tak poważnie, to wykres jest podobny do tego, tylko masz więcej objawów do zaznaczenia, więcej określeń na śluz itp.

    Dzięki Meginka :) Ja tylko tak orientacyjnie. Nigdzie nie uciekam :P.

    Meginka lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 25 marca 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Ja mimo wszystko mam nadzieje, że ten cykl będzie szczęśliwy Libra ;)
    I oczywiście za całą resztę dziewczyn które zamierzają testować niedługo! :)

    obys miala racje

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 25 marca 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Oj Ilona, Ilona czekaj cierpliwie, a nie już mówisz, że jesteś prawie pewna :P.
    Mam pytanie czy jest jeszcze jakaś inna strona, na której tak jak tutaj można wpisywać swoje pomiary temperatury ?

    hej mi moj M sciagnal z neta karte wykresu Jerzego Tomaszewskiego jest fajny czytelny wykres duzo mozliwosci ja mam karte pod tytulem staramy sie o dziecko ale sa tez inne wiec prowadze dwa wykresy

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 25 marca 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny mi tez tempka rosnie a w poprzednim cyklu w 26dc juz mi leciala w dol na leb na szyje wiec tez zyje nadzieja chociaz jakos czuje ze marzec to nie moj miesiac obym sie pomylila a popzatym owu mi sie przesunela na 17dc a ja wariatka juz testowalam kilka dni temu no i jedna krecha ale to chyba bylo do przewidzenia juz mi chyba calkiem na mozg padlo a najsmiesniejsze jest to ze robiac test wiem ze bedzie negatyw czysta glupota moja oczywiscie

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 26 marca 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniczka chciałam zerknąć na Twój wykresik, ale masz styczniowy zamieszczony i nici z podglądania ;)

    1221648qmrgggy559.gif
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 marca 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny :) ja wczoraj znalazłam 3 modlitwy o dzieciątko i wieczorem się pomodliłam. I myślę, że ta modlitwa była przyczyną mojego pięknego snu. Śniło mi się, że mam córeczki bliźniaczki :) Takie maleńkie, ubrane na różowo, nosiłam je na rękach po domu :) Jakie to było piękne :)
    Jakiś tydzień temu też mi się śnił dzidziuś :) Obym miała więcej takich ślicznych snów i oby się wreszcie spełniły :)
    P.S. nigdy nie miałam takich snów i jestem nimi bardzo mile zaskoczona :)

    aisa, moni_c, samira, Ilona, mauysia, Libra, martula, gocha04 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 26 marca 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka może wyśnisz sobie dzidzię :) Ja tam w sny wierzę bo przeważnie mi się sprawdzają ... czasami niestety się sprawdzają ;)

    samira, Ilona, Meginka lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 26 marca 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka te sny muszą się niedługo spełnić, skoro tak często je miewasz :) Już dawno nic mi się nie śniło...dopiero teraz o tym pomyślałam ;P

    Meginka lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ