X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 26 marca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Kfjatus wrote:
    Moni ja zmieniłaś avatara? Ja też chcę i niby technicznie wiem, co i jak, ale mi nie wychodzi... jakieś porady? :)

    ustawienia --> społeczność i dodajesz zdjątko - najlepiej małe bo większego chyba nie pociągnie:)

    No tak, tylko mnie wyrzuca całkowicie i usze się logować jeszcze raz :(. Nie wiem czemu :/

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    moni_c wrote:
    No ja zaczynam nowy cykl... beta spadła do 5 :/ No ale nowy miesiąc i nowy cykl i nowe nadzieje :) tym razem szybko testu za chiny ludowe nie zrobię...

    o nieeeeee!!!!!!!!! Ja tylko miałam dzisiaj dostać @... tak mi przykro:(
    same smutne wieści dzisiaj... ja dostałam @... moja siostra poroniła... teraz Ty!!! no masakra jakaś:(

    OJ WSPÓŁCZUJE SIOSTRZE ,DOBRZE ZE TAKA SILNA JEST !!

    i przytulam z wiadomego powodu :*

    Libra lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 26 marca 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Aniczka chciałam zerknąć na Twój wykresik, ale masz styczniowy zamieszczony i nici z podglądania ;)

    kurna ja jakas chyba za tepa jestem bo nie potrafie dodac aktualnego wykresu zreszta zaraz koncze cykl wiec na te kilka dni nie warto dodam nowy kwietniowy pozdrawiam

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Libra wrote:
    moni_c wrote:
    Libra podchodzę do tego pozytywnie bo co mi do umartwianie? Nic :) zamartwianiem mogę tylko się ''zablowkować'' a tego nie chcę :) Chcę zajść w ciąże, w zdrową ciąże, urodzić zdrowe dziecko i żyć szczęśliwie czekając aż dziecko zacznie pyskować a ja będę wspomniać jakie było wyczekiwane i słodziutkie jak było małe hihi :)

    Strasznie mi przykro z powodu Siostry :( Była we wczesnej ciąży? nie wiem może ja dziwna jestem, że tak pozytywnie podchodzę do tego- ale nic innego mi nie zostało poza przyszłością.

    moja siostra stara się o dzidzię prawie 2 lata... w styczniu miała hsg, w lutym laparoskopię... i zaraz zaszła w ciążę... poroniła w 6 tyg.
    ona też powiedziała, że jest jeden plus w tej smutnej historii... w końcu zaszła w ciążę! i teraz się na pewno nie podda...
    ona twarda sztuka jest... szybko się otrząśnie... i mam nadzieję, że jeszcze szybciej w ciążę zajdzie

    A najlepiej jakbyście obie zmajstrowały bobaski :) Takie bliźniaki od dwóch sióstr, tego oczywiście życzę :).

    dzisiaj się śmiałyśmy, że zapisujemy się na czerwiec;)
    a nasi m założyli się o 5 butelek Finlandii, który z nich tata pierwszy zostanie;) dwa udańce;)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    moni_c wrote:
    Kfjatus wrote:
    Moni ja zmieniłaś avatara? Ja też chcę i niby technicznie wiem, co i jak, ale mi nie wychodzi... jakieś porady? :)

    ustawienia --> społeczność i dodajesz zdjątko - najlepiej małe bo większego chyba nie pociągnie:)

    No tak, tylko mnie wyrzuca całkowicie i usze się logować jeszcze raz :(. Nie wiem czemu :/

    ja mam tak samo... buuuuu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie w tym wietrznym dniu :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 marca 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemka dziewczyny :) ale dziś jestem śpiąca... normalnie chyba utnę sobie małą drzemkę bo padnę, a potem reszta przedświątecznych porządków...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    siemka dziewczyny :) ale dziś jestem śpiąca... normalnie chyba utnę sobie małą drzemkę bo padnę, a potem reszta przedświątecznych porządków...

    to chyba przez ta pogodę ,każda z nas taka chętna do pracy ;)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie dziś senny dzień :) Oj a tych porządków już się nie chce :/

    Meginka lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak sieeeeeeeedzę przed tym monitorem i oczy mi się zamykają.... a co do porządków to nie będę jakoś bardzo pucować, normalnie przetrę kurze, umyje podłogę i już :) nie spodziewam się gości na szczęście i chyba w drugi dzień będziemy z M leżeć do góry d..... :)i odpoczywać :) a w pierwszy dzień w gości :) Niektórzy to tyle przygotowań, tyle żarcia, sprzątania i w ogóle, a tu minie wszystko bardzo szybko i znowu szara rzeczywistość...

    Kfjatus, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 27 marca 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko masz bardzo wyluzowane podejście - podoba mi się :P. Masz rację, skoro nie masz gości to po co, aż tak się spinać, nawet nie ma dla kogo tak szykować, bo tylko się zmarnuje. A jak jesteś śpiąca to do łóżeczka na drzemkę !!! :P

    Meginka lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ja tak sieeeeeeeedzę przed tym monitorem i oczy mi się zamykają.... a co do porządków to nie będę jakoś bardzo pucować, normalnie przetrę kurze, umyje podłogę i już :) nie spodziewam się gości na szczęście i chyba w drugi dzień będziemy z M leżeć do góry d..... :)i odpoczywać :) a w pierwszy dzień w gości :) Niektórzy to tyle przygotowań, tyle żarcia, sprzątania i w ogóle, a tu minie wszystko bardzo szybko i znowu szara rzeczywistość...

    ja też nie szaleję ,w pierwszy dzień idziemy na świąteczne śniadanie na przeciwko do mojej mamy potem do przyszłej teściowej na obiad a w drugi dzień może rodzice na kawę i ciasto przyjdą :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 27 marca 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira masz rację nie ma co przesadzać, wszystko z umiarem i pewną logiką :).

    samira lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.. wracam do was - do tych starających się. :(
    wczoraj w nocy miałam zabieg, po poronieniu.. Czuję się mega fatalnie.. Nawet nie wiem czy jestem w stanie już zacząć starania.. Póki co chce mi się tylko leżeć i ryczeć..
    Nigdy nikomu nie życzę piekła które przeszłam tej jednej nocy.. :(

    samira lubi tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 27 marca 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sla.s strasznie mi przykro :(. 3maj się Kochana! Jestem z Tobą i przytulam bardzo mocno.

    Meginka lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 27 marca 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Cześć dziewczyny.. wracam do was - do tych starających się. :(
    wczoraj w nocy miałam zabieg, po poronieniu.. Czuję się mega fatalnie.. Nawet nie wiem czy jestem w stanie już zacząć starania.. Póki co chce mi się tylko leżeć i ryczeć..
    Nigdy nikomu nie życzę piekła które przeszłam tej jednej nocy.. :(

    mocno przytulam :* ,nie mogę pisać bo mam łzy w oczach nawet nie wiem co ci napisać :(:(:(

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Cześć dziewczyny.. wracam do was - do tych starających się. :(
    wczoraj w nocy miałam zabieg, po poronieniu.. Czuję się mega fatalnie.. Nawet nie wiem czy jestem w stanie już zacząć starania.. Póki co chce mi się tylko leżeć i ryczeć..
    Nigdy nikomu nie życzę piekła które przeszłam tej jednej nocy.. :(

    ojej aż mnie ciary przeszły, jak to przeczytałam. Tak mi strasznie przykro i smutno. Nie będę Cie pocieszać, bo domyślam się że słowa nic tu nie pomogą w tym bólu... potrzeba czasu... Wiedz tylko, że jesteśmy duchem z Tobą i Cię wspieramy. Przytulam kochana :*

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 27 marca 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sla.s strasznie mi przykro ;( Trzymaj się kochana, wiem, że teraz ciężko Ci w to uwierzyć, ale na pewno będzie lepiej. Jesteśmy z Tobą.

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mniam ale pyszny żurek zrobiłam :P

    Kfjatus, Ilona lubią tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ