X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?
Odpowiedz

Czy są tu jeszcze "Styczniowe Staraczki" ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    hejka dziewczyny :) ja wczoraj znalazłam 3 modlitwy o dzieciątko i wieczorem się pomodliłam. I myślę, że ta modlitwa była przyczyną mojego pięknego snu. Śniło mi się, że mam córeczki bliźniaczki :) Takie maleńkie, ubrane na różowo, nosiłam je na rękach po domu :) Jakie to było piękne :)
    Jakiś tydzień temu też mi się śnił dzidziuś :) Obym miała więcej takich ślicznych snów i oby się wreszcie spełniły :)
    P.S. nigdy nie miałam takich snów i jestem nimi bardzo mile zaskoczona :)

    a mi się śniło ze urodziłam ale dziecka nie widziałam ale wszystko z nim było ok, tylko takie ogromne łożysko i położna sprawdzała czy jest w całości ,bez krwi ale było ogromne ??!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Meginka może wyśnisz sobie dzidzię :) Ja tam w sny wierzę bo przeważnie mi się sprawdzają ... czasami niestety się sprawdzają ;)

    monic jak się czujesz,krwawienie ustąpiło ,kiedy idziesz do gienka ?

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 26 marca 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na wyniki bety :) krawienie ustaje teraz lekko leci i okres to na pewno nie jest bo mam dość obfite przez całe 6 dni... Ale jak teraz nic nie będzie z dzidzi bo słowo na 'p' jakoś nie przechodzi mi przez gardło to się nie załamię bo jakoś dziwnie mam pozytywne podejście do tego. Jeszcze jak mi lekarka naopowiadała, że dobrze, że teraz bo samo wszytsko się oczyści, że zarodek mógł mieć skazy genetycznie i sam się wyeliminował. W głębi czuję, że dzidzi już dawno nie ma bo zniknęły bóle piersi :/ .

    A w listopadzie śnił mi się zmarły dziadek i dziecko- chyba martwe dziecko które chciał wziąć ze sobą ,a ja zaczęłam histeryzować, że nie bo ono jeszcze żyje i pamiętam, że ten sen mnie przeraził wtedy. Nie wiem jak się skończyło się obudziłam. Czasami te sny mogły by się w ogóle nie pojawiać jak mają takie być. Yhh

    Buziaki i miłego dzionka- muszę się zająć pracą bo przynajmniej nie myślę za dużo o tym :)))

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 26 marca 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko mi też często się śnią dzieci,takie malutkie niemowlaczki, ale czuję, że to moja podświadomość płata mi figle. Oczywiście życze Ci Kochana aby sen się spełnił i obyś za jednym razem została podwójną mamą ;D
    Moni jeszcze nic nie wiadomo, miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
    U mnie dzisiaj temka spadla także zaczynam niedługo nowy cykl;D
    Miłego dnia kobitki ;D

    Meginka lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzieciątko przyśniło się krótko po świętach Bożego Narodzenia, wtedy zaczęłam poważniej myśleć o ciąży, rozmawiać z mężem na ten temat. To był piękny sen, dał mi do myślenia, poczułam te emocje (nie mógł mi wyjść z głowy przez dobre 3 dni).

    Czy wiecie dlaczego po owulacji (o ile była) mam rozciągliwy szklisty śluz? Czy to zapowiedź @?

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz płodny który występuje przed okresem i jest rozciągliwy i wodnisty świadczy o spadku progesteronu i zwiastuje właśnie zbliżający się okres, ale tym śluzem to baaaaardzo różnie może być... U jednych występuje kilka dni przed @, u innych w ciąży... Jedna wielka zagadka :) A może owu Ci się przesunęła???

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test owulacyjny, kreska testowa wyraźna, ale nie tak mocna jak kontrolna, trochę jaśniejsza jest. Jajniki mnie ciągną od wczoraj, tempka spada. Już mogłay ta @ przyjść, bo już mnie ten cykl górkowo-dolinkowy irytuje...

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 26 marca 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja zaczynam nowy cykl... beta spadła do 5 :/ No ale nowy miesiąc i nowy cykl i nowe nadzieje :) tym razem szybko testu za chiny ludowe nie zrobię...

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    No ja zaczynam nowy cykl... beta spadła do 5 :/ No ale nowy miesiąc i nowy cykl i nowe nadzieje :) tym razem szybko testu za chiny ludowe nie zrobię...

    o nieeeeee!!!!!!!!! Ja tylko miałam dzisiaj dostać @... tak mi przykro:(
    same smutne wieści dzisiaj... ja dostałam @... moja siostra poroniła... teraz Ty!!! no masakra jakaś:(

    samira lubi tę wiadomość

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 26 marca 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra podchodzę do tego pozytywnie bo co mi do umartwianie? Nic :) zamartwianiem mogę tylko się ''zablowkować'' a tego nie chcę :) Chcę zajść w ciąże, w zdrową ciąże, urodzić zdrowe dziecko i żyć szczęśliwie czekając aż dziecko zacznie pyskować a ja będę wspomniać jakie było wyczekiwane i słodziutkie jak było małe hihi :)

    Strasznie mi przykro z powodu Siostry :( Była we wczesnej ciąży? nie wiem może ja dziwna jestem, że tak pozytywnie podchodzę do tego- ale nic innego mi nie zostało poza przyszłością.

    Ilona, aisa, samira lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_ mi również przykro. Zobaczysz, już niedługo się uda. Przytulam i wysyłam pozytywną energię!

    Libra, to miał być nasz ostatni cykl. Rozpoczęłyśmy razem i obie skończyłyśmy bez efektów, tzn. Ty chociaż skończyłaś, a ja nadal się bujam z moim popieprzonym cyklem. Trzymaj się ciepło!

    Ilona, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Libra podchodzę do tego pozytywnie bo co mi do umartwianie? Nic :) zamartwianiem mogę tylko się ''zablowkować'' a tego nie chcę :) Chcę zajść w ciąże, w zdrową ciąże, urodzić zdrowe dziecko i żyć szczęśliwie czekając aż dziecko zacznie pyskować a ja będę wspomniać jakie było wyczekiwane i słodziutkie jak było małe hihi :)

    Strasznie mi przykro z powodu Siostry :( Była we wczesnej ciąży? nie wiem może ja dziwna jestem, że tak pozytywnie podchodzę do tego- ale nic innego mi nie zostało poza przyszłością.

    moja siostra stara się o dzidzię prawie 2 lata... w styczniu miała hsg, w lutym laparoskopię... i zaraz zaszła w ciążę... poroniła w 6 tyg.
    ona też powiedziała, że jest jeden plus w tej smutnej historii... w końcu zaszła w ciążę! i teraz się na pewno nie podda...
    ona twarda sztuka jest... szybko się otrząśnie... i mam nadzieję, że jeszcze szybciej w ciążę zajdzie

    Ilona, patka :), samira lubią tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 26 marca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    moni_c wrote:
    Libra podchodzę do tego pozytywnie bo co mi do umartwianie? Nic :) zamartwianiem mogę tylko się ''zablowkować'' a tego nie chcę :) Chcę zajść w ciąże, w zdrową ciąże, urodzić zdrowe dziecko i żyć szczęśliwie czekając aż dziecko zacznie pyskować a ja będę wspomniać jakie było wyczekiwane i słodziutkie jak było małe hihi :)

    Strasznie mi przykro z powodu Siostry :( Była we wczesnej ciąży? nie wiem może ja dziwna jestem, że tak pozytywnie podchodzę do tego- ale nic innego mi nie zostało poza przyszłością.

    moja siostra stara się o dzidzię prawie 2 lata... w styczniu miała hsg, w lutym laparoskopię... i zaraz zaszła w ciążę... poroniła w 6 tyg.
    ona też powiedziała, że jest jeden plus w tej smutnej historii... w końcu zaszła w ciążę! i teraz się na pewno nie podda...
    ona twarda sztuka jest... szybko się otrząśnie... i mam nadzieję, że jeszcze szybciej w ciążę zajdzie

    A najlepiej jakbyście obie zmajstrowały bobaski :) Takie bliźniaki od dwóch sióstr, tego oczywiście życzę :).

    Libra lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 26 marca 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo tak trzeba:) nie co rozpamiętywać bo z tego żadnego pożytku :)

    Ilona, Kfjatus, Libra lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • patka :) Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 26 marca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    hejka dziewczyny :) ja wczoraj znalazłam 3 modlitwy o dzieciątko i wieczorem się pomodliłam. I myślę, że ta modlitwa była przyczyną mojego pięknego snu. Śniło mi się, że mam córeczki bliźniaczki :) Takie maleńkie, ubrane na różowo, nosiłam je na rękach po domu :) Jakie to było piękne :)
    Jakiś tydzień temu też mi się śnił dzidziuś :) Obym miała więcej takich ślicznych snów i oby się wreszcie spełniły :)
    P.S. nigdy nie miałam takich snów i jestem nimi bardzo mile zaskoczona :)

    a mi się śniło ze urodziłam ale dziecka nie widziałam ale wszystko z nim było ok, tylko takie ogromne łożysko i położna sprawdzała czy jest w całości ,bez krwi ale było ogromne ??!!

    piękny sen ja też miałam kilka razy taki podobny :)

    Ilona lubi tę wiadomość

    :)
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 26 marca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny będzie dobrze :D W końcu nam się uda ;D

    moni_c, Libra lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • patka :) Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 26 marca 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Libra wrote:
    moni_c wrote:
    Libra podchodzę do tego pozytywnie bo co mi do umartwianie? Nic :) zamartwianiem mogę tylko się ''zablowkować'' a tego nie chcę :) Chcę zajść w ciąże, w zdrową ciąże, urodzić zdrowe dziecko i żyć szczęśliwie czekając aż dziecko zacznie pyskować a ja będę wspomniać jakie było wyczekiwane i słodziutkie jak było małe hihi :)

    Strasznie mi przykro z powodu Siostry :( Była we wczesnej ciąży? nie wiem może ja dziwna jestem, że tak pozytywnie podchodzę do tego- ale nic innego mi nie zostało poza przyszłością.

    moja siostra stara się o dzidzię prawie 2 lata... w styczniu miała hsg, w lutym laparoskopię... i zaraz zaszła w ciążę... poroniła w 6 tyg.
    ona też powiedziała, że jest jeden plus w tej smutnej historii... w końcu zaszła w ciążę! i teraz się na pewno nie podda...
    ona twarda sztuka jest... szybko się otrząśnie... i mam nadzieję, że jeszcze szybciej w ciążę zajdzie

    A najlepiej jakbyście obie zmajstrowały bobaski :) Takie bliźniaki od dwóch sióstr, tego oczywiście życzę :).

    dziewczyny ja jestem z bliźniaczek i moja siostra ma dzidzię ale niestety zmarło :( ja się staram od dwóch lat i dalej nic przeszłam sesje badań min. HSG i czekam na ten szczęśliwy dzień kiedy sie dowiem że jestem w ciaży

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    :)
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 26 marca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni ja zmieniłaś avatara? Ja też chcę i niby technicznie wiem, co i jak, ale mi nie wychodzi... jakieś porady? :)

    1221648qmrgggy559.gif
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 26 marca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patka :) wrote:
    Kfjatus wrote:
    Libra wrote:
    moni_c wrote:
    Libra podchodzę do tego pozytywnie bo co mi do umartwianie? Nic :) zamartwianiem mogę tylko się ''zablowkować'' a tego nie chcę :) Chcę zajść w ciąże, w zdrową ciąże, urodzić zdrowe dziecko i żyć szczęśliwie czekając aż dziecko zacznie pyskować a ja będę wspomniać jakie było wyczekiwane i słodziutkie jak było małe hihi :)

    Strasznie mi przykro z powodu Siostry :( Była we wczesnej ciąży? nie wiem może ja dziwna jestem, że tak pozytywnie podchodzę do tego- ale nic innego mi nie zostało poza przyszłością.

    moja siostra stara się o dzidzię prawie 2 lata... w styczniu miała hsg, w lutym laparoskopię... i zaraz zaszła w ciążę... poroniła w 6 tyg.
    ona też powiedziała, że jest jeden plus w tej smutnej historii... w końcu zaszła w ciążę! i teraz się na pewno nie podda...
    ona twarda sztuka jest... szybko się otrząśnie... i mam nadzieję, że jeszcze szybciej w ciążę zajdzie

    A najlepiej jakbyście obie zmajstrowały bobaski :) Takie bliźniaki od dwóch sióstr, tego oczywiście życzę :).

    dziewczyny ja jestem z bliźniaczek i moja siostra ma dzidzię ale niestety zmarło :( ja się staram od dwóch lat i dalej nic przeszłam sesje badań min. HSG i czekam na ten szczęśliwy dzień kiedy sie dowiem że jestem w ciaży

    Witaj Patka. Dobrze trafiłaś, my tutaj jesteśmy po to aby dzielić się wspólnymi problemami i się wspierać. W końcu wszystkie staramy się o dzidzie ;D

    Kfjatus lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 26 marca 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfjatus wrote:
    Moni ja zmieniłaś avatara? Ja też chcę i niby technicznie wiem, co i jak, ale mi nie wychodzi... jakieś porady? :)

    ustawienia --> społeczność i dodajesz zdjątko - najlepiej małe bo większego chyba nie pociągnie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2013, 18:34

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ