X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla wszystkich starających się o dziecko.
Odpowiedz

Dla wszystkich starających się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata1989 wrote:
    A ja się boję:( zostało 2 dni do @ i coraz bardziej się boję że jednak przyjdzie:( chociaż nadal liczę że 7 cykl będzie tym szczęśliwym
    ehh szkoda ze mózgu nie można wyłączyć.
    Beata musisz być dobrej myśli :) ja staram się myśleć pozytywnie chociaż wczoraj miałam termin @ a dziś test negatywny i zero objawów ani na okres ani na ciążę :/

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziesz na betę? Test to akurat nie wyznacznik bo może później dopiero pokazać ciążę. A dobrej myśli bylam od owu. Teraz mogę sie bać:D

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata1989 wrote:
    Witaj Natalko:) a poprzedni lekarz znalazł jakąś przyczynę czy ot tak?

    Poprzedni lekarz powiedział że jeśli do końca roku starania nie dadzą efektów położy mnie na oddziale i czeka mnie laparoskopia ginekologiczna... Akurat koniec i początek roku miałam dość burzliwy i dopiero teraz się ze wszystkim ogarnęłam. Jestem bardzo ciekaw co powie nowy lekarz...

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. Też jestem ciekawa:) mój stymuluje owulację bo sama się trochę obija. Raz jest raz nie ma:)

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam dziś iść na betę jak miałam zobaczyć dwie kreseczki. a później to jakoś tak mi się odechciało isć ..

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny grunt to dobre nastawienie :)No i ważne żeby mieć wsparcie w swojej drugiej połówce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to na swoją drugą połówkę nie mam co narzekać. jest bardzo cierpliwy do mnie i wyrozumiały. a co najważniejsze znosi moje ciągłe humorki, które są nie lada wyzwaniem :D

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha:) ja z moim nie rozmawiam na ten temat. Bo jak się nakręcę to będzie jedyny temat i padnę psychicznie. :) będą dwie kreski będą rozmowy;P

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wykres masz bardzo dobry! Zycze zielonosci! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 18:32

    Paulette lubi tę wiadomość

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kardan wykres ładny, ale co z tego jak testy negatywne wychodzą bez cienia szansy na drugą kreseczkę ...

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette...Luknęłam faktycznie wygląda obiecująco ;)

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Trochę mnie nie było, nawał pracy związany z końcem roku w szkole :)

    Biorę clo od niedzieli i mam wieczorami fale gorąca jak przy menopauzie, więc jest bardzo zabawnie :D Poza tym w tym miesiącu jakiś mega luz mnie dopadł, przestałam się już chyba tak bardzo przejmować, zajęłam głowę innymi rzeczami :)

    Paulette wykres wygląda super :D Trzymam kciuki
    natalka_mwo1 wrote:
    Poprzedni lekarz powiedział że jeśli do końca roku starania nie dadzą efektów położy mnie na oddziale i czeka mnie laparoskopia ginekologiczna... Akurat koniec i początek roku miałam dość burzliwy i dopiero teraz się ze wszystkim ogarnęłam. Jestem bardzo ciekaw co powie nowy lekarz...

    Laparoskopia brzmi dość poważnie, miałaś ku temu jakieś wskazania ?

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchid ja po clo miałam tez ciekawy cykl. Do tego pregnyl i karuzela:D

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z pregnylem pierwszy raz będę miała do czynienia, ciekawa jestem co mnie czeka ;)

  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, podobno test warto zrobic 4/5 dni po spodziewanej @, moze jest za malo hormonu jeszcze :)
    Spokojnie! Nie nakrecaj sie niepotrzebnie :) stres tez wiele robi :)

    Bedzie zielono! :)

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchid, mam podobnie! Mam taki luz nawet jak sie <3 to nie mysle o tym ze wlasnie staramy sie o groszka. Poprostu oddaje sie przyjemnosci :)
    Co ma byc to bedzie! :)

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, skonczyl mi sie pakiet ten startowy :( zastanawiam sie nad kupnem. Jak wy macie? Czy ten standardowy wam w zupelnosci starcza?

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mi też się skończył i też myślę o wykupieniu abonamentu i żałuję że nie ma płatności przez sms bo konta w banku nie posiadam :(

  • kardan425 Przyjaciółka
    Postów: 68 22

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zastanawiam sie nad sensem wykupowania bo ten detektor ciazy chyba noe jest mi do niczego potrzebny ale zastanawiam sie jak to bedzie dzialac teraz. Jeszcze to wszystko takie szare :(

    f2w33e3kuzmmto35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt ta szarość mnie też męczy a było tak ładnie i kolorowo :)
    ale brakuje mi też statystyk i detektora płodności więc pewnie wykupię tylko nie wiem czy płacenie na poczcie ???
    zobaczę :)

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ