X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dla wszystkich starających się o dziecko.
Odpowiedz

Dla wszystkich starających się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na szczęście mam jeszcze chwile. Zrobi ktoś screena żebym mogła zobaczyć jak wygląda bez premium?
    u mnie dziś temp. poszła w góre. głupia już jestem. Nie wiem jak to powinno wyglądać wszystko.
    Przed okresem idzie w górę czy nie?

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem jak wstawiać tu zdjęcia :/

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba musisz na jakiejś stronie załadować a tu link wkleić:)

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak idzie w górę to bardzo dobrze :D Beata1989 sama sobie robilas zastrzyk z pregnylu?

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchid pierwszy robił mi mąż. A drugi lekarz bo miałam w ten dzień monitoring i na poprzednim usg juz bylo wiadomo, że będziemy podawać. Więc kazał mi przynieść ze sobą i on zrobił.
    Swoja droga pierwszy raz chyba mmi jakiś lekarz robił. Zawsze kazali pielęgniarkom:)

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny! Chciałam się podzielić z Wami tym czego dowiedziałam się wczoraj od mojego nowego lekarza. Zanim zacznę chciałam napisać że lekarz okazał się być bardzo kompetentnym i rzeczowym Panem. Najpierw porozmawialiśmy o tym co działo się przez ostatnie 8 m-cy. Pokazałam mu wyniki hormonów z października tamtego roku ale w związku z tym że były bardzo dobre na razie badań nie powtarzamy. Podczas pobierania cytologii oczywiście stwierdził nadżerkę... Zestresowałam się trochę podczas badania usg, ponieważ lekarz zauważył malutkiego mięśniaka który na szczęście nie wpływa na kształt macicy i nie może być powodem niepowodzeń poczęcia dzidziusia. Oprócz tego Lekarz stwierdził że jajniki są za bardzo pobudzone, jest w nich bardzo dużo pęcherzyków więc prawdopodobnie moje cykle często są bezowulacyjne. Przepisał mi INOFEM mam pić do września, jeśli to nie pomoże to czeka mnie wtedy laparoskopia ginekologiczna i leczenie silniejszymi lekami. Tyle po krótce, na szczęście zbliża się czas urlopu i wyjazdów więc zamierzamy razem z Moim Szczęściem korzystać z tego pełną parą :)

  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka to dobrze, że spasował Ci lekarz:) nie znam tego preparatu ale poczytałam na necie. Oby pomogło:)

    natalka_mwo1 lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki...zaczynam nowy cykl oby owocny...@ przyszla idealnie a myslalam ze po dostinex beda wahania...
    Huraaaa Wakacje....;)

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga kto ma ten ma:( czyli Ty cykl masz prawie jak ja?:) mi powinna przyjść jutro...

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Fiorella Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja czekam na @, a dzisiaj 14 dzień od owulacji, standardowo dostaję ok 30 dnia więc około niedzieli-poniedziałku to wypada.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam abonamentu premium, szkoda mi na to kasy :) poza tym ten detektor ciąży za bardzo mnie nakręcał i dawał złudne nadzieje :) Jedynie brakuje mi kolorków, ale jakoś idzie to przeżyć :) Dni płodne i tak wiem, kiedy mam.


    Umówiłyście się może na te bezpłatne konsultacje w klinice Invicta ? Ja się umówiłam na 8 lipca, ale chyba przełożę, bo pewnie wtedy dostanę @.


    W ogóle coś dziwnego się ze mną dzieje :( parę dni temu dostałam mega mocnego bólu podbrzusza w nocy, gorzej niż w czasie @. Później przez kilka dni leciała mi czerwona, żywa krew :( To się akurat zbiegło z owulacją. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Do gina jestem umówiona dopiero na poniedziałek. Przez telefon położna mnie trochę uspokoiła, ale ja i tak wiem, że to nie jest normalne. To nie było zwykłe plamienie, ani okres... Musiałam zakładać podpaski :( Dziś już nie widziałam krwawienia, ale kto wie, może jeszcze się pokaże.... Trochę się boję:( Poza tym pewnie przez to cykl jest już stracony.

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, Fiorella ;)...razem raźniej...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate a bierzesz jakieś wspomagacze typu clo czy inne?

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga miałam pisac ze będziemy razem itp ale póki @ nie dostane to na nowy cykl sie nie szykuje:D trzeba mieć nadzieję:)

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • Fiorella Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka_mwo1 wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny! Chciałam się podzielić z Wami tym czego dowiedziałam się wczoraj od mojego nowego lekarza. Zanim zacznę chciałam napisać że lekarz okazał się być bardzo kompetentnym i rzeczowym Panem. Najpierw porozmawialiśmy o tym co działo się przez ostatnie 8 m-cy. Pokazałam mu wyniki hormonów z października tamtego roku ale w związku z tym że były bardzo dobre na razie badań nie powtarzamy. Podczas pobierania cytologii oczywiście stwierdził nadżerkę... Zestresowałam się trochę podczas badania usg, ponieważ lekarz zauważył malutkiego mięśniaka który na szczęście nie wpływa na kształt macicy i nie może być powodem niepowodzeń poczęcia dzidziusia. Oprócz tego Lekarz stwierdził że jajniki są za bardzo pobudzone, jest w nich bardzo dużo pęcherzyków więc prawdopodobnie moje cykle często są bezowulacyjne. Przepisał mi INOFEM mam pić do września, jeśli to nie pomoże to czeka mnie wtedy laparoskopia ginekologiczna i leczenie silniejszymi lekami. Tyle po krótce, na szczęście zbliża się czas urlopu i wyjazdów więc zamierzamy razem z Moim Szczęściem korzystać z tego pełną parą :)

    Natalka czyli dostałaś podobną kurację co ja przy policystycznych jajnikach zanim dostanę hormony. Gdzieś doczytałam że Inofem to mio-inozytol, który działa jak metformina (biorę ją w formie Formeticu), tylko słabiej. Ja Formetic dostałam na receptę. Może Inofem Ci wystarczy, a w razie czego dziewczyny na forum podobno biorą większą jego dawkę.

    A no i Formetic biorę już 2 cykle i rzeczywiście schudłam 2kg, tak jak mówił mój gin że nawet do 5kg może spaść waga, więc jeśli masz niedowagę czy ważysz na granicy to trzeba uważać, mi to nie grozi :D

    Kate a gdzie można się coś dowiedzieć o tych bezpłatnych konsultacjach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 11:27

    natalka_mwo1 lubi tę wiadomość

  • natalka_mwo1 Koleżanka
    Postów: 49 13

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella wrote:
    Natalka czyli dostałaś podobną kurację co ja przy policystycznych jajnikach zanim dostanę hormony. Gdzieś doczytałam że Inofem to mio-inozytol, który działa jak metformina (biorę ją w formie Formeticu), tylko słabiej. Ja Formetic dostałam na receptę. Może Inofem Ci wystarczy, a w razie czego dziewczyny na forum podobno biorą większą jego dawkę.

    A no i Formetic biorę już 2 cykle i rzeczywiście schudłam 2kg, tak jak mówił mój gin że nawet do 5kg może spaść waga, więc jeśli masz niedowagę czy ważysz na granicy to trzeba uważać, mi to nie grozi :D

    Kate a gdzie można się coś dowiedzieć o tych bezpłatnych konsultacjach?

    Fiorella mam nadzieję że mi to pomoże... A jak nie to będziemy się zastanawiać co dalej.

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata, nic nie biorę, jedynie euthyrox na tarczycę i leki na alergię.

    Fiorella - tutaj :) https://www.klinikainvicta.pl/ovufriend-konsultacje/
    podejrzewam, że mogą próbować wciskać wszystkim in vitro :) no ale zobaczymy, może dowiem się czegoś nowego. spróbować nie zaszkodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 11:48

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate popytaj giną. Ja krwawienia przy owu nigdy nie miałam choć po clo tak mnie bolały jajniki, że ostatnie przytulanie w owu bylo ciężkie.

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata, ja czasem miałam plamienie po owu, ale to było bardzo delikatne - jedynie nitki krwi w śluzie. a tutaj po prostu leciało ze mnie :( zobaczymy ... trzymajcie kciuki, żeby to nie było nic poważnego.


    Może jak jajniki tak cię bolały, to znaczy, że dobrze pracowały ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 11:55

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Beata1989 Ekspertka
    Postów: 294 93

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dwa pęcherzyki były. Jeden 27 drugi 20 mm w dniu podania pregnylu.

    bbdaa08496ae85ea4dc36020f3fdd86a.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ