X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Że niby ja?

    A że niby kto? Próg piękny owu była seks był tempka wysoko 10 dpo więc na co czekasz? Ty sikaj a ja się pobawie w detektywa i poszukam cienia cienia:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luhhuuuu no więc ostatnio rypał mnie prawy jajnik długo mocno, od dziś ciągnie i rypie lewy :-D czyli wszystko gra
    W poniedziałek zadzwomie do Gina ściemnie to ze wzięłam Aromek i monit zrobię:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    A że niby kto? Próg piękny owu była seks był tempka wysoko 10 dpo więc na co czekasz? Ty sikaj a ja się pobawie w detektywa i poszukam cienia cienia:-D


    Haha :D dobry dowcip. Kochana ja jeszcze mam 5 dni do @ a poza tym widzę że temperatura już spada powoli więc sensu nie ma a z resztą nawet testu nie mam.

    Co do blendera jak masz paragon to go lepiej zwróć i niech Ci kasę oddadzą bo ja też już nacięłam się na zegarek z biedry felerny się okazał a teraz żelazko z lidla tylko cholera szukam paragonu i nie mogę znaleźć chyba przepadł :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ona29 ja tez mam bladziochy..w sumie przed wczoraj i dzis najmocniejsze a wydaje mi sie ze juz byla owu..


    https://zapodaj.net/4a49b92d6f772.jpg.html

    A nie doczytałam monitoring robilas?
    Jedyne co potwierdzi owu to próg i w sumie estradiol we wtorek ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 19:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no niby spada ale to nadal tempka lutealna więc ja bym tam nadzieję miała;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Hmm no niby spada ale to nadal tempka lutealna więc ja bym tam nadzieję miała;-)


    Jutro już będzie z pierwszej fazy zapewne :P nadzieję to ja już dawno straciłam kochana :( czekam na kolejny, ostatni już cykl z clo i do dzieła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 19:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Jutro już będzie z pierwszej fazy zapewne :P nadzieję to ja już dawno straciłam kochana :( czekam na kolejny, ostatni już cykl z clo i do dzieła :)

    Kurde niby Cię rozumiem bo miałam to samo nie w głowie były mi testy ale po tym co się stało ja już we wszystko uwierzę a już tymbardziej w to co wydaje nam się niemożliwe;-)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Kurde niby Cię rozumiem bo miałam to samo nie w głowie były mi testy ale po tym co się stało ja już we wszystko uwierzę a już tymbardziej w to co wydaje nam się niemożliwe;-)


    Wiem, wiem ale ja bardziej wierzę w to że komuś się uda i czasem są to cuda niż żeby mi się udało, może jak bd po hsg to wtedy nadzieja powróci :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja leżę i wyje....
    Mam dosyc wszystkiego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana mam nadzieję, że to chwilowa niemoc... Łzy oczyszczają duszę i ciało!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie...to grubsza sprawa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dodatek tak wybuchnelam na swojego M wypominajac mu wszystko ze nie wiem co to teraz bedzie...
    Jego przeciez denereuje moj płacz. ..nic wiecej...denerwuje go moj placz....a ja nue umiem sie uspokoic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana nie wiem co się dzieje i nie naciągam na zwierzenia, ale niestety często jest tak, że podczas starań dochodzi do kumulacji wybuchów w związku. Moje małżeństwo jest tego idealnym przykładem.

    Moje podejście jest takie, że ja jednak szukam tego co łączy, co połączyło, nie tego co dzieli. Wszyscy mamy zalety i wady, mamy różnie priorytety i na różny sposób wyrażamy uczucia. Po okresie marketingu i reklamy trzeba znaleźć wspólny język i sposób na prozę życia :) Czasami jest tak, że dalej już nic nie ma, ale trzeba najpierw trochę się wysilić i poszukać jakiejś drogi...

    Znowu.ta.kryska, Ona29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Załamana nie wiem co się dzieje i nie naciągam na zwierzenia, ale niestety często jest tak, że podczas starań dochodzi do kumulacji wybuchów w związku. Moje małżeństwo jest tego idealnym przykładem.

    Moje podejście jest takie, że ja jednak szukam tego co łączy, co połączyło, nie tego co dzieli. Wszyscy mamy zalety i wady, mamy różnie priorytety i na różny sposób wyrażamy uczucia. Po okresie marketingu i reklamy trzeba znaleźć wspólny język i sposób na prozę życia :) Czasami jest tak, że dalej już nic nie ma, ale trzeba najpierw trochę się wysilić i poszukać jakiejś drogi...

    Wiem wiem...
    Jestesmy 10 lat razem..to szmat czasu...byly wzloty i upadki...
    Jakie czas temu przez dlyzszy czas bylo b zle...prawie sie rozwiedlismy...i jeszcze wiele sie stalo...miesiac mueszkalam sama...i przez ten czas tylko wyłam...nic wiecej. ..kompletna zalamka...
    Dzis wybuchlam po raz puerwszy tak po tym wsxystkim wypominajac to wszystko..
    Oczekiwalam zrozumienia na moja bezsilnosc i łzy...a uslyszalam tylko " znowu kurwa wyjesz zaraz oszaleje. Możesz przestac bo szalu dostane"

    Nie wiem co sie dzis ze mna dzieje...

    Ale po tej aferze to on znow sie wyniesie bo za duzo zostslo powiedziane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym to chyba nie to miejsce by sie zalic..
    Nigdy nikomu nic nie mowie a co dopiero obcym...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jest łatwiej coś tutaj napisać, niż z najbliższymi porozmawiać. Najtrudniej jest mi o moich problemach rozmawiać.

    Może jak trochę ochłoniecie, to jutro inaczej spojrzycie na całą sprawę?

    No nie jest miło takie słowa usłyszeć, też by mi było przykro, ale ja sama nieraz nawrzucam mojemu, a potem żałuję :(

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No obcym łatwiej wiadomo...ale to forum o ciąży a nie problemach malzenskich hehh
    Niestety to dosc powazna sprawa i obawiam się ze to definitywny koniec nastąpi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Mi jest łatwiej zawsze obcym na forum się wygadać niż w domu się żalić. Więc jak kasz ochotę to pisz co ci na sercu leży. Bynajmniej ja wysłucham choć moje rady to o kant dupy potłuc.

    Dziekuje Wam

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forum o ciąży, pralkach, teściowych, psach, kotach... i co tam jeszcze...

    Dobre rady, taaaa. Ja staram się nie dawać dobrych rad (jakbym jednak zaczęła dawać to czekam na upomnienia), ale czasem warto poznać inny punkt widzenia, warto wysłuchać innego podejścia, można oczy szerzej otworzyć.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nikogo nie oceniam...tez nie daje rad....bo tak naprawdę nie wiadomo do konca jak pomoc tskuej osobie...
    Takie kryzysy trzeba po prostu przezyc....a ja bsrdzo wsxystko przezywam...ale drugi raz tego nie zniose tymbsrdziej ze odkad mieszkamy w innym miescie to jestem tu sama

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ