X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że tu coś w temacie poradnika idealnej Pani domu.
    Ja mam pralkę od góry co się wkłada :D
    I używam najczęściej programu "mieszane".

    Jestem właśnie po kilku telekonferencjach.
    Zjem sobie serek. Nie chce mi się już pracować, a tu jeszcze 3h ponad..

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Eeee to ja za 15min do domu lece :D WEEKENDZIK :D

    weekend-ruchomy-obrazek-0044.gif

    hahaha :D

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wiecie może czy jest opcji zmiany nicku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie, trzeba nowy profil tworzyć a co chcesz zmienić nick?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Raczej nie, trzeba nowy profil tworzyć a co chcesz zmienić nick?
    Yes :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Yes :)

    Dlaczego? Nie podoba Ci się imię?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dlaczego? Nie podoba Ci się imię?
    Imię mi się podoba, ale chcę być bardziej tajna :D

    Znowu.ta.kryska, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Imię mi się podoba, ale chcę być bardziej tajna :D

    Tajna? Tzn się przed kimś ukrywasz? Hmmm... :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Tajna? Tzn się przed kimś ukrywasz? Hmmm... :P
    yes yes yes :D :P

    Nova87, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    dla mnie negatywny



    Tylko u nas w temacie sa przejścia z badań nasienia po pralki :D :D :D
    Ja takie mialam a teraz mam ciemniejsze...ale tez jakby negatyw. ...a oeulka wg mnie juz byla...dzus zuzylam istatni test u chyba wiecej nue kupie...

    Co do prania. ...mi jak sie slabo odwiruje to capi...
    Ocet wlalam ostatnio i na 90stopni pusta sie prala bo pleśnią zalatywalo.
    W czasie prania bylo cos czuc potem jyz nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale błędy robię. ...sory...z telefonu ciężko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Proszek E to najgorszy smierdziuch wśród proszków. Śmierdzi sikami mojego kota.
    Chyba podaruję go teściowej :D

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, Janess, Nova87, Anet_86, hipisiątko, Angela Be, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Nasikalam :D bladzioch ale kreska wychodzi. Czyli owulacja za 2 dni. Srednio odpowiedni moment.

    Mamy wyniki chlopa. No i dooopa :( wszystko bez zmian. Tzn dalej problem z ruchem. Mikstury napro nic nie daly. Wysoki testosteron nie wplynal na ilosc. Morfologia 5%. 2 lata temu byla 7% ale to niewielka roznica wiec tez uwazam ze bez zmian. I co teraz? :(
    Zastanawiam sie czy by nie zadzwonic do napro bo nie wiem czy jest sens brac dalej te leki. Moze mu meila napisze. Sama nie wiem. Wizyta za miesiac.
    Wg dr z Krakowa, teraz trzeba zrobic fragmentacje, mar i hba + genetyke pod ivf.

    A przepraszam bardzo bladzioch taki jak mój?pytam bo ja mam 7dc dopiero

    A co do wyników Jannes czyż nie norma jest 4% ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Nasikalam :D bladzioch ale kreska wychodzi. Czyli owulacja za 2 dni. Srednio odpowiedni moment.

    Mamy wyniki chlopa. No i dooopa :( wszystko bez zmian. Tzn dalej problem z ruchem. Mikstury napro nic nie daly. Wysoki testosteron nie wplynal na ilosc. Morfologia 5%. 2 lata temu byla 7% ale to niewielka roznica wiec tez uwazam ze bez zmian. I co teraz? :(
    Zastanawiam sie czy by nie zadzwonic do napro bo nie wiem czy jest sens brac dalej te leki. Moze mu meila napisze. Sama nie wiem. Wizyta za miesiac.
    Wg dr z Krakowa, teraz trzeba zrobic fragmentacje, mar i hba + genetyke pod ivf.

    Mogę zapytać jeszcze co braliście? Jakie dokładnie są te wyniki?

    Ja spadam do domku..juhuu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola testujesz? :-)
    :-D :-D :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Karola testujesz? :-)
    :-D :-D :-D


    Że niby ja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest on, piątek, piąteczek, piątuniunio!!!

    No to tak, o sikańcach się nie wypowiem, bo jeden cykl sikałam na wykrywacze owulacji, ale nic nie rozumiałam i odpuściłam.

    Co do clo - podobno lekarze zapisują clo i ovitrelle jak witaminy, często bez potrzeby. Oczywiście są to lekarstwa, które wielu dziewczynom pomogły, ale niektórzy pasą tym jak krowy kiszonką (ze wsi jestem, to wiem). Także uważajcie.

    No i najlepsze - pranie i ustrojstwa do prania. Moja pralka (Indesit) ma ok 20 lat (najlepszy wiek :)) dostałam ją od właściciela mieszkania, które wynajmowałam na studiach. Gość sprzedawał mieszkanie, stwierdził, że nas lubi i możemy wynieść co chcemy, to blachara wzięła pralkę :P w ogóle pralka ma swoją duszę, bo została przywieziona z zagramanicy przez kochającą córkę dla samotnego ojca :) dermatologicznie pralka cierpi na rdzę, ale pierze, więc nie mam sumienia pozbywać się ostatniej pamiątki po tamtych pięknych czasach. Choć marzy mi się taka ładowana od góry, bo mam małą łazienkę.
    Ręczniki piorę w 60 st, czasem 90 - tak jak Karolina uważam, że im się przyda nieraz. Moj ulubiony proszek do vizir lawendowy, do płukania używam lenora, a sikami śmierdzi mój płyn do prania czarnego (nieraz luksusu się zachciewa), ale "zapaszek" znika po wyschnięciu ciuchów. Dzięki za patent z octem wykorzystam

    Kaaarolyyyna jak o tych łożyskach napisałaś, to mi zaimponowałaś... Pomyślałam no zna się dziewczyna na technice :D mnie urządzenia nie lubią często bywają wobec mnie złośliwe! Też myślałam zmianie nicku...

    Teraz popijam kawcię, ciacho wpierdzielam i cieszę się chwilą... Trochę muszę jeszcze ogarnąć na dole i fajrant!!!

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 ja tez mam bladziochy..w sumie przed wczoraj i dzis najmocniejsze a wydaje mi sie ze juz byla owu..


    https://zapodaj.net/4a49b92d6f772.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 18:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem wiem ja wiem
    Tylko chodzi mi o tak wczesny dzień cyklu, u mnie ledwo plamienie się skończyło mało tego poczułam się mokra i sprawdziłam mam wodnisty już śluz:-O
    Bardziej chodzi mi o nie jakośc testów czy jest pozytyw czy nie tylko porównać co do dnia cyklu .... Jannes jest najbliżej:-p


    Ooo właśnie Indesit- ta będzie moja następna:-P

    No i polakomilam się na blender stojący za 60 dych ż biedronki zalaczylam dzialal
    Więc stał 2 dni mąż wbija do kuchni sypie tam swoje specyfiki załącza a tam jeden wielki smród spalonych kabli działać działa ale śmierdzi na całą kuchnię
    Co teraz czekać aż się " dotrze " ? Czy odrazu lepiej go oddać nim się spali ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ona29 ja tez mam bladziochy..w sumie przed wczoraj i dzis najmocniejsze a wydaje mi sie ze juz byla owu..


    https://zapodaj.net/4a49b92d6f772.jpg.html


    Według mnie owulka była we wtorek ;-)

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ