X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie jest lekko, ale to, że nie możesz spotkać się z kimś i pogadać nie znaczy, że jesteś sama. Mam nadzieję, że masz przyjaciół, rodzinę, nawet nie po to, żeby im się zwierzać, ale po to by mieć dla kogo żyć i jeszcze tym życiem się cieszyć :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Pewnie nie jest lekko, ale to, że nie możesz spotkać się z kimś i pogadać nie znaczy, że jesteś sama. Mam nadzieję, że masz przyjaciół, rodzinę, nawet nie po to, żeby im się zwierzać, ale po to by mieć dla kogo żyć i jeszcze tym życiem się cieszyć :)
    Wiesz...jak prxez miesiac mieszkalam sama to to byla czysta wegetacja...ledwo do pracy chodzilam i calt czas plakalam...nie moglam spac jesc...niby znajomi i rodzina sa...ale kazdy tylko ocenia badz mowi co masz zrobic...
    A ciesxyc sie zyciem jyz nie umiem od dawna...
    Bylam nawet u psychiatry...mowil ze moge miec poczatki nerwicy ale ze sama musze to zwalczyc...
    Teraz jyz jest ok bo miewalam doslowne ataki paniki...
    A swoja droga te lata starań tez dały swoje znaki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Forum o ciąży, pralkach, teściowych, psach, kotach... i co tam jeszcze...

    Nie bardzo rozumiem. Tzn że mamy tu tylko pisać o staraniach?

    Jak komuś coś przeszkadza to już jego problem :P No sory, ale życie to nie tylko starania, testy, śluzy, nasienia, badania, leki, ect.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 22:50

    Janess, Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taką wiadomość otrzymałam jeżeli chodzi o zmianę nicku
    'Niestety nie ma możliwości zmiany nicku. Tylko w bardzo szczególnych przypadkach zmieniamy nick. Jeśli uważasz, że Twój przypadek jest wyjątkowy, napisz do nas co konkretnie się stało. Postaramy się Ci pomóc.

    Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub sugestię napisz do nas. Jesteśmy tutaj dla Ciebie!
    Z pozdrowieniami,
    Kasia z OvuFriend'

    Co to znaczy 'wyjątkowy przypadek'? :O :P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana
    Jeśli chcesz wyj do księżyca to pomaga , jeśli chcesz wyrzyj się to też pomaga jeśli chcesz to napisz jak Ci źle, będzie Ci lżej...
    Ja też przechodzę chwilę zwatpien i łatwiej jest mi tu o tym napisać, niż z rodziną porozmawiać, pewnie każda z nas przechodziła gorsze lub lepsze chwilę
    Noc daje wiele zawsze kolejnego dnia myślenie jest już inne , bardziej trzeźwe bez emocji
    Ja też wczoraj odbyłam poważna rozmowę z mężem, o tym napiszę późnej bo muszę się szykować do pracy :-P
    Miłego dnia dziewczyny no i nie zrobcie zastoju :-P weekend :-P

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Dajcie spokój od rana taka atmosfera ze nic sie nie chce..
    Wczoraj mi oznajmił ze mam sie nie odzywać po tym comu powiedzialam bo ma dosyć wypominania...
    Od rana oczywiscie cisza..ide na 14 do pracy...
    Nadal chce mi sie wyć...mi to nie pomaga chyba..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Załamana, niestety nie łatwo sobie radzić z tak trudnymi problemami i pewnie z dnia na dzień nie znikną. Potrzeba więcej czasu, ale też chęci z obydwu stron. Z tego co piszesz wynika, że powinnaś zająć się sobą, trzeba szukać pomocy.
    kaaarolynaaa wrote:
    Nie bardzo rozumiem. Tzn że mamy tu tylko pisać o staraniach?

    Jak komuś coś przeszkadza to już jego problem :P No sory, ale życie to nie tylko starania, testy, śluzy, nasienia, badania, leki, ect.

    Jak napisałam, że forum jest o staraniach, psach, kotach, pralkach itd to nie wiem skąd wniosek, że przeszkadza mi zmiana tematu.

    Znowu.ta.kryska, Cynamonowaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Hej.
    Dajcie spokój od rana taka atmosfera ze nic sie nie chce..
    Wczoraj mi oznajmił ze mam sie nie odzywać po tym comu powiedzialam bo ma dosyć wypominania...
    Od rana oczywiscie cisza..ide na 14 do pracy...
    Nadal chce mi sie wyć...mi to nie pomaga chyba..

    Jeśli jesteś z nim to wszystko co zle powinnaś przemilczeć bo życie i zgoda na trwanie małżeństwa to jakby wybaczenie
    Nie pomoże tu wypominanie:-(
    Przemyśl to sobie Ty tez nie powinnaś wywlekac brudow

    A ja mam nadzieję że to chwilowe u Ciebie i zza czarnych chmur zaraz wyjdzie słonko:-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to ja jestem ta osoba ktora pierwsza przychodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś musi pierwszy rękę wyciągnąć. Ważne byście obydwoje chcieli zgody i chcieli być ze sobą.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozyjemy zobaczymy...
    Poki co luknijcie na moj wykres...bo cos jest nie tak.. Program wyznaczył mi owulacje zaraz po okresie...bo dzis temp spadła...a wg mnue owu byla pare dbi temu...ale temp na to nie wskaxuje...testy caly czas negatywne...tzn bledsze i bardziej ciemne kreski..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres faktycznie dziwny, ale t tylko komputer go wyznaczył, więc może się nijak mieć do rzeczywistości. Ja dopiero po monitoringach nauczyłam się rozpoznawać swoje owulacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie w tym cyklu wystapil typowy b.silny bol owu...zaznavzylam na wykresie..pytanie tylko czy ten bol byl przed czy w dniu owu...
    Teraz boli mnie brzuch id wczoraj jak na okres..takie ciągnięcia w dół. .nie wiem jak to opisac..i śluzu tez wiecej i teraz jest bardziej plodny...wiec dziwne to wszystko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo prowadzisz takie obserwacje? Myślę, że tylko monitoring da odpowiedź na pytanie kiedy jest owu. Ewentualnie możesz proga zbadać chyba 7 dpo (Dziewczyny poprawcie jeśli źle piszę).

    Dzisiaj ewidentnie sobotnio, cichutko... U mnie pogoda dziś pod psem, więc z biegania nici :( zaraz idę robić zawijane z kuraka ze serem , wtedy stary (który je uwielbia) patrzy na mnie jak na pierwszej randce :D a że dziś 2dc to niczym innym się nie zasłużę...

    Miłej soboty Dziewuszki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 10:26

    Znowu.ta.kryska, Janess, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Ciekawe, czy uda mi sie zrobic dzis jakis obiad...

    No chyba nie będziesz głodzić maleństwa? A może Ty jesteś surowy rodzic: jak nie upolujesz, nie zjesz!!!

    Znowu.ta.kryska, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam swoj organizm...od lat prowadze typowy kalendarzyk...z przerwami oczywiście. ..generalnie to byl pierwszy cykl po leczeniu dostinexem gdzie taki silny bol wystapil.
    Zobaczymy za 10dni jak @ przyjdzie.
    Ja wstalam. Zjadlam snuadanie i musxe sie do pracy szykować...a mam ogromba ochote wziac UŻ...ale by mnie zabili. ..noi premie bym straciła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Wiesz...jak prxez miesiac mieszkalam sama to to byla czysta wegetacja...ledwo do pracy chodzilam i calt czas plakalam...nie moglam spac jesc...niby znajomi i rodzina sa...ale kazdy tylko ocenia badz mowi co masz zrobic...
    A ciesxyc sie zyciem jyz nie umiem od dawna...
    Bylam nawet u psychiatry...mowil ze moge miec poczatki nerwicy ale ze sama musze to zwalczyc...
    Teraz jyz jest ok bo miewalam doslowne ataki paniki...
    A swoja droga te lata starań tez dały swoje znaki...

    What?? Sama musisz to zwalczyć?? Jakiś głupi.

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Podobnie jak seks, chociaz chyba niechcacy trafilismy nad ranem w jajo ;-)

    Hahaha hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:

    zaraz idę robić zawijane z kuraka ze serem , wtedy stary (który je uwielbia) patrzy na mnie jak na pierwszej randce :D

    Hahahaahahahahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 11:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Mi chodzi o ludzki obiad

    Ale "ludzki" czy dla ludzi? Bo ludzki to mi się źle skojarzyło. No bo jak sałatka jarzynowa to z jarzyn, jak deser malinowy to z malin, jak obiad ludzki to chyba nie z marchewki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 11:38

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ