X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Witam Was w niedzielny poranek :) my (czytaj mąż) po spacerze z psem, ja lyknelam Euthyrox i czekam bawiąc się z psem, kiedy będę mogła coś zjeść. Na obiad jedziemy do moich rodziców na wieś. Mimo deszczowej aury, humor mam dobry. Od wczoraj przyszła ochota na seks, ale blokada przed bólem (po pierwszej próbie po lap.skończyło się to niewypałem) nie pozwala mi na spełnienie fantazji. Może dziś wieczorem coś podziałamy? O ciąży już nie myślę, chcę mieć tylko fun w łóżku. A Wy? Macie jakieś pozycję, w których Was boli? Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ;-)
    Faktycznie deszczowo dziś, ponuro i ciemno jak w dupie :-/
    Co do bólu to czasem coś zaboli czasem nie:-P ale generalnie nie mam z tym problemów

    Karolina widzę ładny wykres , 12dpo proszę sikac ! Jak zapowiedziałas temperatura miała wpaść a tak nie jest ? Więc sikaj !!!!!!!!!!

    No ja już rolady kończę wczoraj zjechalam po 19 masakra wstałam o 3 hahaha , ale poszłam na drzemkę jeszcze i tak laze pół nocy

    Wczoraj jeszcze nim zasnelam oglądałam program o piciu wody z butelek plastikowych
    Rzekomo lepiej pić kranowe ( odpuszczona) niz najlepsza wodę mineralną z plastikowej butelki
    Co o tym sądzicie?

    Schmetterling, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess, ze mnie żadna piekarka, ale też bym chciała, tylko nie wiem nawet od czego się zabrać. Chciałabym polubić gotowanie, ale kurde no nie lubię :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes zdaje się że od nowego cyklu , ja nie wierzyłam bo chodzę lub wierce się od nocy więc i tak byłoby nie miarodajnie

    Kurde ale wiatr się zerwal masakra pierwszy raz jestem wystrasznona haha nie tylko ja bo widzę że na przeciwko w bloku sąsiedzi też w oknach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Ona niezłe rewelacje z tą wodą, a ja zawsze piję z plastiku... Kranówy niesprawdzonej nie piłabym. Może lepiej przegotowaną?

    Co do pozycji kiedyś bolało od tyłu, teraz w niektórych pozycjach od tyłu, ale tylko trochę.

    U mnie szaro, buro, ponuro :( zmianą temp się nie przejmuję bo mierzę dopiero od ok 6 dnia, a jeśli nawet nie to i tak specjalnie bym się nie przejmowała.

    Z chlebem nie pomogę, sama chciałabym umieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam poczytać książkę, ale sama jestem sobie winna- rzuciłam psu plastikową butelkę i zabawa trwa w najlepsze. Nie potrafię czytać w hałasie. A Wy lubicie czytać książki?

    Temperatury nie mierzę. Z resztą po co? Lekarz i tak powiedział, że na naturalną ciążę szans nie ma. Nie chcę znów "wchodzić w temat".

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swego czasu pieklam chleb na swoim zakwasie...ale tylko ja go jadlam( typowy ciezki ciemny chleb) wiec przestalam.. Raz wyszedl mi nawet dobry bialy chleb...u mnie tylko takie jedza...najcjetniej to by chemiczny tostowy wcinali..
    Bułki tez robilam...ostatnio nawet mi sie znow zachcialo takie ze smazona cebulka mmm pycha były.
    Niestety czasu brak a jak mam wolne to mi sie zwyczajnie nie chce..

    A z innej beczki to dostałam sniadanie do łóżka i teraz kawe z chemicznym 7daysem...chyba kogoś wyzuty sumienia ruszyły... Ja poki co z łóżka nie wyłaże. Niech sie stara. A co!

    Schmetterling, Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm no dokładnie mowil lekarz ( Polski program ) że szkody z picia z butelek plastikowych doprowadzają do problemów endokrynologicznych ( według mnie hormonów)
    Woda z kranu jest o wiele zdrowsza pod warunkiem że pierwsze parę litrów spuscimy nim nalejemy sobie do szklanki ze względu na zardzewiale rury czy chlor

    Masakra już syreny wyja pewnie powalone drzewa :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś kochalam czytać. ..teraz za każdym razem gdy zaczynam to nie moge sie skupić bo myśli krążą wokół innego tematu.

    Fakt pogoda nie zschwyca...wieje i leje...
    Chyba juz wolabym isc do pracy dzisiaj...

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:

    A z innej beczki to dostałam sniadanie do łóżka i teraz kawe z chemicznym 7daysem...chyba kogoś wyzuty sumienia ruszyły... Ja poki co z łóżka nie wyłaże. Niech sie stara. A co!

    Pięknie:-) i tak ma być:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wodzie tez slyszalam...ale jakoś nie moge sie przemoc by taka pić...najgorzej gdy butelka sie nagrzeje np.latem w aucie to wtedy trzeba wyzucic bo szkodliwe substsncje sie przefistsja do wody...ake z drugiej strony...ja np.mieso kupuje w pudelku...i na rakotworczych pieluchach..wszędzie wszystko jest szkodliwe jakby tak patrząc...może stąd nasze problemy..cywilizacja nas wykończy

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Chciałam poczytać książkę, ale sama jestem sobie winna- rzuciłam psu plastikową butelkę i zabawa trwa w najlepsze. Nie potrafię czytać w hałasie. A Wy lubicie czytać książki?

    Temperatury nie mierzę. Z resztą po co? Lekarz i tak powiedział, że na naturalną ciążę szans nie ma. Nie chcę znów "wchodzić w temat".

    Uwielbiam szczególnie te o Arabach ż polkami w roli głównej , akurat te mnie strasznie wciągają, sagi różnego rodzaju i książki psychologiczne
    Teraz kupiłam sobie kryminal i to mecze średnio wciągający cały czas mam nadzieję że się rozkręci :-)
    No i wiadomo przeczytałam wszystkie części greya:-P

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakis czas temu dostalam nowa ksiazke Cobena..i nie moge jej przeczytać..a reszte jego ksiazek pozarlam

    Schmetterling, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam czytadła w tematyce II Wojny Światowej, ale po tym jak śniłam, że siedziałam u Hitlera na kolanach i mu stanął, wzięłam do ręki Grocholę i doczytać jej nie mogę. A z tematu, który opisałam powyżej, to polecam Hanni Münzer "Marlene".

    Karolina2787, Anet_86, Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Ja uwielbiam czytadła w tematyce II Wojny Światowej, ale po tym jak śniłam, że siedziałam u Hitlera na kolanach i mu stanął, wzięłam do ręki Grocholę i doczytać jej nie mogę. A z tematu, który opisałam powyżej, to polecam Hanni Münzer "Marlene".

    Hahaha co to za sen :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9 dc cyklu
    Nadal negatyw ale już jestem blisko;-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d1655a40dd7c.jpg

    Dla porównania nasikalam na test owu ż allegro nie pokazał nawet cienia mimo że jego czułość to 10
    A tych z apteki 30 czy 40

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Jeju już tyle naskrobane a mi się nic nie chce jak na razie no i też nie wiem jak zapisać dzisiejszą temperaturę bo zawsze mierze o 5:30 a dziś zmierzyłam o 7 jeszcze starego czasu więc sama nie wiem.

    Ona na testa już za późno dziś bo sikałam ;)

    Co do książek to ja bardzo lubię :) teraz jeszcze czytam kod kobiety. Już dietę jako taką mam rozpisaną :)

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 29 października 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w ten pochmurny dzień! Wodą z cytryną bo zaczęłam 4 dzień diety warzywno-owocowej Ewy Dąbrowskiej, jeszcze tylko 10 dni... Ale jest ciężko.

    3dc i jakoś temp nie spada, ale może macie rację, że to przez zmianę czasu bo zmierzyłam prawie 2h później niż zwykle, i może też przez tą dietę.

    Co do chleba ja też kiedyś sama wyhodowałam zakwas i piekłam ciemny normalnie w piekarniku, ale strasznie dużo było z tym zabawy bo to ileś godzin rośnie, ten zakwas musisz dokarmiać i jakoś brakowało czasu, korzystałam ze strony poniżej, i raczej wychodził mi:
    http://przepisnachleb.pl/prosty-chleb-razowy-na-zakwasie/

    Co do książek też bardzo lubię czytać chociaż jakoś mam coraz mniej chęci jak wracam po całym dniu w pracy przed kompem. Z takich o II wojnie polecam książę Grzesiuka (5 lat kacetu), ale też lubię psychologiczne, kryminalne, Greay tez przeczytałam :P w sumie wszystko przeczytam co nie ma za dużo opisów przyrody i krajobrazu ;)

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i musiałaś musiałaś? Nawet nie wiesz jak ja tu zaglądałam i odswiezalam stronę czekając na Twoją wiadomość! :-)
    Ohhh!!

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    po tym jak śniłam, że siedziałam u Hitlera na kolanach i mu stanął, wzięłam do ręki Grocholę i doczytać jej nie mogę.

    Wow!!! Wygrałaś!!!
    Też lubię czytać, najbardziej biografie, ale nieraz dostanę od koleżanek jakiś romans czy obyczajówkę też przeczytam. Teraz mam softkryminał i taki średni jest.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ