X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    No i musiałaś musiałaś? Nawet nie wiesz jak ja tu zaglądałam i odswiezalam stronę czekając na Twoją wiadomość! :-)
    Ohhh!!



    A tam kochana i tak nic z tego nie będzie wiesz jakie są temperatury specjalnie nam robią nadzieję żeby w ostatniej chwili spaść na samo dno i @ przyłazi i tak będzie niedługo u mnie więc po co to się stresować tymi testami :P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie pomysł na jakiś fajny farsz do sajgonek?
    Coś BYM Zjadła dobrego a nie wiem co
    Kiedyś w Auchanie kupowałam sajgonki z krewetkami marchewka i kapustą kiszoną- rewelacja ale już dawno tego nie ma w sprzedaży wycofali czy co ...kupne sajgonki cwiperzowo- wołowe też dobre ale chce zrobić swoje a nie mam na nie pomyslu mogą być z warzywami ale miecho też tam musi być:-)

    Karola i jak zadowolona jesteś ż tego kodu kobiety? Konkretniej napisz o czym książka czy to sama dieta ? Porady ? Opisy ?

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 29 października 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, a no właśnie jak ta książka?

    Ja zaczęłam ten detoks też licząc, że dzięki temu obniży mi się prolaktyna i TSH,bo nie mam jakoś strasznie wysokich i że może ogólnie po niej zmienię swoje nawyki żywieniowe. Pomyślałam że skoro 8 lat brałam antyki to może to mi coś popsuło i taki detoks będzie uzdrowieńczy. Ponoć po tej diecie odmienię ciało i ducha, jednak póki co o niczym innym nie myślę tylko o tym jak to bym zjadła mięsko albo ser, ciastko, cokolwiek czego nie mogę, ale pozytywne jest to że przynajmniej nie myślę o ciąży której nie ma :P

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A tam kochana i tak nic z tego nie będzie wiesz jakie są temperatury specjalnie nam robią nadzieję żeby w ostatniej chwili spaść na samo dno i @ przyłazi i tak będzie niedługo u mnie więc po co to się stresować tymi testami :P

    No ej ....tymbarsizej ze masz szansę, bo skoro byś ich nie miała to po co byś się starała? :-P
    No nic czekam do jutra będę tu pierwsza :-D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela Be wrote:
    Karolina, a no właśnie jak ta książka?

    Ja zaczęłam ten detoks też licząc, że dzięki temu obniży mi się prolaktyna i TSH,bo nie mam jakoś strasznie wysokich i że może ogólnie po niej zmienię swoje nawyki żywieniowe. Pomyślałam że skoro 8 lat brałam antyki to może to mi coś popsuło i taki detoks będzie uzdrowieńczy. Ponoć po tej diecie odmienię ciało i ducha, jednak póki co o niczym innym nie myślę tylko o tym jak to bym zjadła mięsko albo ser, ciastko, cokolwiek czego nie mogę, ale pozytywne jest to że przynajmniej nie myślę o ciąży której nie ma :P


    Aaaa detox czyli same warzywa ? ?
    Zawsze jak widać są tego plusy:-P

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 29 października 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj z Wami witam się Ja i moja jelitowka:(( wpadlam sie przywitam i ide spac:(

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Dzisiaj z Wami witam się Ja i moja jelitowka:(( wpadlam sie przywitam i ide spac:(
    O cholera :-/
    Nie dobrze :-/
    Bardzo źle:-/
    Współczuję:-/

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 29 października 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina no prawie, mogę się też raczyć owocami, a konkretniej: jabłkiem, grejpfrutem i cytryną :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Książka o dziwo bardzo mnie zainteresowała :) jest w niej opisanych kilka krótkich historii kobiet które borykały się z problemami i jak dzięki tej książce i pomocy autorki pomogły sobie i problemy znikały jak ręką odjął. Za nim jednak doszłam do diety która jest opisana na różne sposoby to poczytałam trochę o problemach innych, o objawach co to niektórych problemów a gdy już doszłam do rozdziału z dietą to powiem Wam że ogólnie produkty rozpisane w tabelce są praktycznie używane przeze mnie na codzień, no może kilka jest takich o których nie słyszałam ale można je odrzucić ze względu na ilość tych które nam dopasują no i przyrządzamy potrawy z danych produktów. Są podane przepisy ale równie dobrze możemy same tworzyć dania które bd zawierały dane produkty. Tabela żywieniowa jest uzależniona od naszego cyklu, podzielona na 4 fazy i według nich wiemy co w danej fazie jest dobre dla nas i naszego zdrowia. Bla bla i takie tam, ale szczerze mnie się podoba :) i już kilka produktów zakupiłam co by je wprowadzać do diety.

    Angela Be lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    No ej ....tymbarsizej ze masz szansę, bo skoro byś ich nie miała to po co byś się starała? :-P
    No nic czekam do jutra będę tu pierwsza :-D


    haha ale uparciuszek z Ciebie ;) nie odpuszczasz co? :P


    Nova zdecydowanie nie lubię :( polecam herbatkę z kopru włoskiego bądź mięte

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie :-P
    Bo kurde mam przeczucie !
    Ale ok niechcesz to się nie nakrecaj ja to zrobię za Ciebie :-P
    U mnie narazie staranek nie ma ale nadal obserwuje swój organizm
    Więc nakrecac się mogę na Was i trzymam ogromne kciuki :-P

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz że bardzo bym chciała żeby Twoje przeczucie co do mnie się sprawdziło :) jednak wiem jaka jest rzeczywistość... Ok już nie blublam zostawię to dla siebie :P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Wiesz że bardzo bym chciała żeby Twoje przeczucie co do mnie się sprawdziło :) jednak wiem jaka jest rzeczywistość... Ok już nie blublam zostawię to dla siebie :P

    Oj tam oj tam , jaką rzeczywistość no jaka!!! Większość ciąż to niespodzianka i tego się trzymajmy :-P
    No głowa do góry cycki do przodu a kysz wredna małpo witaj spokojne 9 miesięcy:-) !!!!

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Oj tam oj tam , jaką rzeczywistość no jaka!!! Większość ciąż to niespodzianka i tego się trzymajmy :-P
    No głowa do góry cycki do przodu a kysz wredna małpo witaj spokojne 9 miesięcy:-) !!!!


    Czaruj tak, czaruj może coś tego wyjdzie :D haha jakoś objawów ciążowych nie mam więc to by była naprawdę niespodzianka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Czaruj tak, czaruj może coś tego wyjdzie :D haha jakoś objawów ciążowych nie mam więc to by była naprawdę niespodzianka

    Że niby na jakie objawy liczysz ? :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przy podcieraniu zauwazylam krew. Minimalnie oczywiście. Brzuch boli jak na @ ale cycki zero..nadal małe flaczki. Zastanawiam sie ze moze @ przyjdzie wczesniej...moze dobrze mi tu wyznaczylo owu...ale nigdy mi sie tak nie zdarzyło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    A ja przy podcieraniu zauwazylam krew. Minimalnie oczywiście. Brzuch boli jak na @ ale cycki zero..nadal małe flaczki. Zastanawiam sie ze moze @ przyjdzie wczesniej...moze dobrze mi tu wyznaczylo owu...ale nigdy mi sie tak nie zdarzyło...

    Sama jestem ciekawa bo według wykresu to tak by powiedzieć zeszły wtorek
    A może to wogole bez owu ? Testy jak dobrze pamiętam też nic nie pokazywały?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Że niby na jakie objawy liczysz ? :-P


    No przynajmniej ból cycków :P a tu nic a nic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfff czytałam dziś właśnie na tym forum dziewczyna z samego rana napisała że leciutko tak minimalnie poczuła ból piersi i zrobiła test i jest bladzioch:-P
    Więc odrazu kamieni się nie spodziewaj:-P
    Pozatym każda ciąża jest inna jak i jej objawy :-P

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj no wiem, wiem ;) dobra już nie gadam, mykam do miasta to do później :) bajo!

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ