Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    A na co jest acard w naszym przypadku?
    Mnie po polopirynie boli żołądek...

    Polepsza ukrwienie śluzówki przez co ułatwia zagniezdzanie zarodka

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Przed laparo odczuwałam ból owulacji tylko z lewej strony. Bo na prawym jajniku rosła torbiel endo. Teraz naprzemian raz z prawego raz z lewego.
    hipsiątko musisz nakręcać z rana na torbiele?? :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Ja dopiero wstałam, i oczy przecieram.
    Ja mam zdecydowanie częściej owulację z lewego jajnika, gdzieś czytałam, że nie ma reguły naprzemienności. Ale ja uważam, że po prostu ten prawy jajnik jest słabszy, no na logikę - rzadziej owulacja, to gorzej działa.
    Ja biorę od dwóch cykli po owulacji do @.Efekt - chyba trochę bardziej obfite @ i zero skrzepów, a czasem jakiś mi się zdarzał.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Nie chcę Cie smucic ale u mnie torbiel endo nie zniknęła po żadnych lekach. Tylko laparo. Zmniejszyła się jedynie gdy przestałam brać clo.

    Ja nie mam torbieli endometrialnej. Tą usuneli podczas laparoskopii. Teraz męczę się z torbielą po niepękniętym pęcherzyku ;)

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Muszę, żeby nie było tak słodko z samwgo rana bo mnie mdli od słodyczy ;P
    Poczekaj kilkanaście dni jak większośc będzie sie zbliżac do @ to juz nie będzie slodko:) Zaczną się sikańca, zwidy i lamenty :D
    Wtedy będziesz chciała jeszcze słodkości :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    A tak wogole to u mnie brak kultury ;)

    Dzień dobry wszystkim.
    Śniadanie zjedzone, pranie ręczne zrobione, pościel zmieniona, m jak miłość obejrzane i mam chwilę dla siebie bo o 9 pieseł jeść będzie się domagał. Potem wymarsz w pole póki nie pada. Roboty w grom.

    Ale szybka jesteś. :)
    Lubię czytać, że ktoś tak dużo zrobił, to mnie mobilizuje.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    A tak wogole to u mnie brak kultury ;)

    Dzień dobry wszystkim.
    Śniadanie zjedzone, pranie ręczne zrobione, pościel zmieniona, m jak miłość obejrzane i mam chwilę dla siebie bo o 9 pieseł jeść będzie się domagał. Potem wymarsz w pole póki nie pada. Roboty w grom.

    Co uprawiacie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)

    Czy któraś z Was piecze na Boże Narodzenie piernik staropolski?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zlapał dziwny nastrój...z jednej strony wkurwienie...z drugiej smutek...i jakaś nieopisana zlosc do calego swiata...
    Wzielam sie za porzadki odkurzylam..umylam podlogi...ogarnelam kuchnie co jej nikt nie sprzwtal od 2 dni i chyba wszystkie naczynia brudne...masakra ( moj M oczywiscie nic nie widzi...)
    I jakoś to mi nie pomogło...chyba jestem taka zła bo @ przyjdzie...ale jeszcze z 6 dni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie, że od paru dni jestem niewidzialna na tym wątku. Piszę i nikt na to nie reaguje.

    No nic chyba nic tu po mnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja Cię dostrzegam. ;)
    Racja :) <3

    Co tam kochanieńka? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonowaaa wrote:
    Mam wrażenie, że od paru dni jestem niewidzialna na tym wątku. Piszę i nikt na to nie reaguje.

    No nic chyba nic tu po mnie...


    Hej, ja też uważnie czytam, co piszesz, tylko o tym pierniku nic nie mam do dodania, bo nigdy nie piekłam.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia cześć :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja właśnie w drodze na swoją najdalszą plantacje truskawek. Co do piernika to ja jestem lewa w pieczeniu ciast i robię tylko takie na herbatniakch lub biszkoptach
    zjadłabym truskawki!

    a ten piernik jest mega łatwy, ale robi się go 6 tyg przed świętami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja baaaaardzo rzadko piekę ciasta, a jeśli już to kombinuję takie bez glutenu i mleka. Ale to tak w sumie ze dwa, trzy razy w roku, a tak to nie jemy ciast.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonowaaa wrote:
    Mam wrażenie, że od paru dni jestem niewidzialna na tym wątku. Piszę i nikt na to nie reaguje.

    No nic chyba nic tu po mnie...

    Ja zawsze wyczekuję Twoich wiadomości :)
    Laska, ale ja Ci z serinikiem nie pomogę...a sorry, piernikiem.

    Za chwilę będę gadać z wkurwionym Niemcem.
    Trzymajcie za mnie kciuki!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj znalazłam przepis na trufle orzechowo-śliwkowe czekoladowe. Może zrobię jutro, tylko się zastanawiam, jak zblendować czy zmiksować orzechy lub migdały, najpierw oczywiście trzeba namoczyć na noc, ale czy aż tak zmiękną, żeby blender dał radę ?...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Truskawki. A na wiosnę cebulę ;)

    Dużo tego macie? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonowaaa wrote:
    zjadłabym truskawki!

    a ten piernik jest mega łatwy, ale robi się go 6 tyg przed świętami.
    What?? Dlaczego tak długo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    What?? Dlaczego tak długo?
    Bo to taki długo dojrzewający :D
    http://www.mojewypieki.com/post/piernik-staropolski

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ