X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zaczekam :)

    Anet_86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet nieiwem!!

    Ohhh doszłam w końcu do odpowiedzi dotyczącej moich palpitacji serca ...

    A mianowicie wszystko zwalam na magnez !!!
    3 dzień z rzędu próbuje, i mam go ; lykam , 20 minut późnej przyspieszone bicie serca, dosłownie
    I tak znów dziś przyszłam zjadłam lykam magnez i znów pach pach pach
    Czyli że co? Za dużo?


    Karola w życiu jeszcze kołdry nie pralam no chyba że miałam jakaś stara , zazwyczaj wietrze w oknie
    No w Twoja Za to będzie pachnąca:-P
    No i pewnie się narobiłaś:-P

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam z miasta...myślałam ze jakos fajnie i inaczej spedzimy ten dzien bo obiad na miescie...ale jak zwykle on jak nsjszybciej do domu bo musi odpocząć...a to ja będę jutro tyrac a on lezakował...a młody u dziadkow do jutra..
    Czy wolne niedziele cos dadza? Watpie...bo w soboty bedzie dluzej otwarte i będą tłumy..tak czy siak beda tylko 2 niedziele w miesiacu...
    Caly czas rozgladam sie za jakas inna praca w innej branzy...ale ciezko jak mam nieskonczone studia..wiec będę sie męczyć do emerytury...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JE SIĘ NIĄ

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, MisiaABC, Anet_86, Angela Be, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Ona u mnie PMS jest dzien przed @. A po czym poznaje?? Sam widok męża doprowadza mnie do chęci mordu. I tylko on tak na mnie dziala nikt inny :)
    Ja tak mam od wczoraj hehhh....a jeszcze 5 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia wcześniej pytałaś a nie odpowiedziałam to teraz piszę że kołdra nie żadna puchowa bo zwykła tylko wielka i na nasze łoże doskonale pasuje :)

    Ona Kołdrę musiałam odświeżyć ale w życiu się tak nie namęczyłam :/ Mój na szczęście nie opierdzielił mnie tylko zatachał na suszarę i teraz wisi i kapie w salonie na ręczniki :P

    Kryska szczerze to ja to już dawno zauważyłam tyle że nie potrafię tak pocisnąć petardę jak Ty ;) dlatego wolałam się wgl nie udzielać. Szacun for you za to :)

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeny bez przesady...każdy jest dorosły...kazdy ma czasem gorszy dzień itp itd.
    Jestesmy tu po to by sie wspierac i się wygadać bo każda z nas ktira tu jezt nie moze zajsc w ciaze...a do tego trzeba normalnie zyc...a se czasem zycie plata figle to coz...tak bylo jest i będzie...
    Moj sie na mnie obrazil bo za tydzien nie chce z nim jechac do tesciow..nie rozukie ze nuedziele pracuje...on na to ze moge wziac urlop na zadanie...ale to mbie potem zjedza w pracy zywcen...a prosic sie nie doproszw by ktos za mnie przyszedl...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska, już pisałam, że brakowało Cynamonowej odrobiny dystansu do siebie i musiało się to tak skończyć. Dojdzie do siebie, to wróci pod innym nickiem.

    Załamana wygrałaś :) mój samochód do sprzątania. Nagroda czeka na odbiór już od dziś. Adres wyślę na priv. Buhahahahah :D
    Z tą pracą może nie będzie tak źle i w końcu coś się trafi, a może trzeba dokończyć studia? Może jakiś kurs albo coś w ten deseń. Wiem, że łatwo tak siedzieć przy kompie i mądre rady na prawo i lewo rozdawać, ale może trzeba się spiąć i spróbować czegoś innego?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Kryska, już pisałam, że brakowało Cynamonowej odrobiny dystansu do siebie i musiało się to tak skończyć. Dojdzie do siebie, to wróci pod innym nickiem.

    Załamana wygrałaś :) mój samochód do sprzątania. Nagroda czeka na odbiór już od dziś. Adres wyślę na priv. Buhahahahah :D
    Z tą pracą może nie będzie tak źle i w końcu coś się trafi, a może trzeba dokończyć studia? Może jakiś kurs albo coś w ten deseń. Wiem, że łatwo tak siedzieć przy kompie i mądre rady na prawo i lewo rozdawać, ale może trzeba się spiąć i spróbować czegoś innego?

    Tak...jyz probowalam i nie dalam rady...przy takich zmianach w pracy bez szans...a co kogo obchodzi ze masz szkole..o rodzinie nie wspominając...

    Hehe spoko dawaj adres i jestem...tylko uszykuj wisnioweczke hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku ciaza bylaby wybawieniem chcby przed ta praca...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Hehe spoko dawaj adres i jestem...tylko uszykuj wisnioweczke hahaha

    A co Ty chcesz wiśniówką paćkać po mojej białej strzale???

    Winko mam jak coś, nawet grzańca mogę Tobie zrobić. Ale po robocie, żebyś smug nie zostawiła :P

    Trzymam kciuki, żeby jednak się udało zmienić pracę :) a co chciałabyś robić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 16:29

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dzis mam takiego wku*rwa ze w mig bym wypucowala....

    Wsxystko Anet byleby przestać sie użerać z tymi ludźmi...czasem jest naprawde nieprzyjemnie...jeszcze jakby to moja wina byla ze nie chca nikogo wiecej zatrudnic i sa kolejki...
    Myslalam swego czasu by cos wlasnego otworzyc...ale funduszy brak...i pomyslu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    To powiedz jak jej to wytłumaczyć? Na spokojnie sie nie da. Groźba też sie nie da.
    Do tego po powrocie z odstresowującej wycieczki dostałam zjebkę ze sie niczym nie interesuje...
    Ja juz k** nie moge. Chce zyc swoim zyciem a nie jej chorobami, żalami i wieczymi pretensjami o wszystko.

    No jak z moim ojcem. Dokładnie tak samo. Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale nic nie poradzisz, Twoja mama jest dorosła.

    Prog chyba niski, co?

    Załamana, mam nadzieję, że znajdziesz lepszą pracę :) trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 18:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prog w ciazy jakby co ile powinien wynosic? Byc w normie czy wyzej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/fad98a31bac0a.png.html

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamana ja ci mowie testuj bo masz proga wysokiego i moze swiadczyc o ciazy

    KoniczynkaNaSzczęście, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale prl mam niską. ..
    Myślisz ze moge jyz w pon.zrobic bete?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce fisiowac a chyba zaczynam...

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powinna byc za wysoka. Z tego co sie orientuje za wysoka to zle. Ale moge sie mylic.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po leczeniu bo mialam wysoka...a na poczatku cyklu za niska i odstawilam leki..teraz w normie. W ciazy ponoc wzrasta.

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ