X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 19 września 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek na pewno prześledzę od początku :)
    wiele z was tutaj ma dużo większe doświadczenie w tych wszystkich badaniach i doszukiwaniu się przyczyn niepowodzeń...


    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess ja mam lampę uv zamawiałam już dawno cały zestaw z żelami ale do hybryd lampa też się nadaje więc nie ma zbytnio różnicy jaką kupisz. Moja już jest stara więc i żarówki w niej słabe ale jak nowa to każda dobra. kiedyś miałam na tym punkcie świra ;) Ogólnie fajna sprawa jeśli ktoś ma cierpliwość heh


    Hipisiątko witamy serdecznie :) bardzo długo się starasz mam nadzieję że w najbliższym czasie zostanie Ci to wynagrodzone ❤ tymczasem niech czas miło Ci płynie w naszym gronie :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess ja wiem że można kupić mniejszą :D tylko mówię że moja lampa jest jak dla mnie dobra i do żelu i do hybrydy. Gdybym miała teraz kupować to na pewno kupiłabym mniejszą i mocniejszą bo żarówki są już na wykończeniu ale jeśli dłużej potrzymam to i z tym da radę ;) Kiedyś to było tak że najlepiej w zestawie kupować bo lepiej się opłacało a teraz jeden pies bo dostaniesz dobrą lampę za dobrą cenę. Pochwal się jak już się zdecydujesz i zakupisz no i oczywiście pazurkami bo uwielbiam oglądać ^_^ a pro po jakie planujesz sobie walnąć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 17:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyneczki, witaj Hipisiątko :)

    Co do lamp, mi pazurki zawsze robi szwagierka i teraz wiem tylko co ma robić, żeby się trzymało, bo na początku miałam z tym problem.

    A u mnie odliczanie do wizyty, jeszcze tydzień został...

    Jeszcze o plamieniach przypomniało mi się, że podobno bakterie i zakażenia też je powodują.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet ja mam paznokcie z tłustą płytką i też słabo mi się trzymają więc zdradź mi co bym mogła zrobić żeby się dłużej utrzymały ;)

    Co do bakterii i zakażeń to ja miewałam takowe a plamień nigdy. Często mi się zdarzało zapalenie pęcherza ale łykam zapobiegawczo żurawinę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, u mnie pomogło matowienie płytki przed malowaniem i odtłuszczanie. Używam lakierów semilac i trzymają się ok 3 tyg.

    Nie znam się na plamieniach, ale tak na forum czytałam.

    A o zapaleniach pęcherza nic mi nie mów. Ten sam problem miałam, ale na razie jakoś to opanowałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet to ja zawsze tak robię a to i tak nic nie daje :/ może mam kiepskie te żarówki już i czas na wymianę. No i dopiero co zakupiłam Semilac ale jeszcze nie używałam więc bd musiała sprawdzić.


    A coś łykasz? Jakieś witaminki bo żurwinka jak najbardziej pomaga no i wit. C

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, nie łykam teraz żurawiny, ale chyba z rok łykałam. Teraz piję ok 1,5 - 2 l wody, czasami z imbirem i cytryną, żurawinę suszoną staram się dodawać do potraw, podobnie z natką pietruszki. Na razie (aż boję się zapeszyć) mam spokój. No i oczywiście żadnych przemarznięć - plecki przykryte, stópki rzadko bose :) jak babcinka starowinka :)

    Jeśli chodzi o paznokcie to może właśnie kwestia lakierów?

    Janess, może właśnie bakterie były winne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess tak też zrobię, tylko mam nadzieję że dostanę żarówki do tego starocia :P ale jak na razie mam dość zamawiania na allegro bo 15.09 zamówiłam buty. Najpierw gadali że brak na magazynie, potem że buty są i był błąd serwera a teraz dostałam e-mail że niestety butów nie wyślą bo okazało się że są uszkodzone fabrycznie i takowego obuwia mi nie wyślą zatem podali mi inną propozycję w ramach rekompensaty mam wybrać inne buty ech... ciekawa jestem jak długo tym razem będą szły.

    Co do basenu to fakt tam też nie trudno o infekcję a czasami nawet same o tym nie wiemy a coś złapiemy.

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 20 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie np plamienia to raczej sprawa hormonów ponieważ pojawiają się cyklicznie co miesiąc w 2 fazie cyklu,poprawiło się tylko po stymulacji owulacji...
    Ale wiem też że plamienia mogą powodować właśnie bakterie typu: chlamydia czy ureaplasma może warto przebadać się pod tym kątem.
    Mój lekarz wspominał mi coś o tych badaniach ale narazie musimy ogarnąć hormony.

    Dziewczyny u was też taka szaruga? Strasznie gwałtownie zakończyło się to tegoroczne lato :/



    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja nawet tego lata nie odczułam, serio kilka dni było ciepło i tyle a tak ciągle deszcz i deszcz. Na następne lato chyba trzeba będzie jakiś dłuższy urlop zaplanować i jakiś wyjazd w ciepełko :) bo w pl nigdy nie wiadomo jak z pogodą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    Witam też nowe dziewczyny :-)

    Jannes pytałaś o to kiedy lykalam bromka- dokładnie na noc by przespać skutki uboczne i rano miałam je wszystkie jak wstawalam nie wiem jak to ma się do działania o którym pisałaś ( 12 godzin bodajże) ale przez cały kolejny dzień oprócz uderzeń gorąca kolowania w głowie miałam też uczucie zatkanego nosa więc śmiem powiedzieć że te 1/4 tabletki działała u mnie całą dobe
    Pamiętam jak raz do pracy wstałam rano wyjść z domu nie mogłam dopadaly mnie zimne poty masakra

    Sylwia dokładnie z tym progesteronem poczytaj wstecz bo faktycznie mnie też mowiono tak jak Tobie , 21dc
    Twój wynik wskazuje jednoznacznie że owu była tylko normy faktycznie dziwne...musialo by być 0.1 żeby nie potwierdziło owulacji? U mnie jest podobnie górną granicą nie wysoka ale dolną jednak trochę wyższa tak czy siak ja też robiłam zawsze około 21dc i zawsze wynik miałam POWYŻEJ normy zakazdym razem
    Może warto zrobić jak pisze Jannes 7 dni po owulacji ?
    Ja posłucham koleżanki i tak właśnie zrobię jak @ przyjdzie łącznie z estradiolem :-P

    Co do pazurków ja się w to kiedyś bawiłam ale typowo żele, więc nie pomogę lampę miałam normalna ż wiatraczkiem i czujnikiem i Karola (:-P ) dość często wymieniałam żarówki

    Aaaa zakupy na allegro właśnie czekam też na paczkę zamówiłam sobie ocieplane leginsy za 10 zł i czuje że to będzie wałek:-P widziałam że nowy sprzedawca dużo kupujących 3 sprzedane rzeczy , ale parę dni minęło i zero odzewu...moja dyszka plus kilkadziesiąt osób i się nazbiera

    Hipsiatko widzę że walczysz tyle lat podobnie co ja :-/
    Trzeba mieć dużoooo wiary w sobie , i napewno się uda :-)

    Kryśka a Ty co tak milczysz ?
    Misia ABC ?
    ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 20:58

    hipisiątko, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Was - długoterminowych staraczek, od amatorki :)
    Na 02.10 udało mi się dostać do ginekologa, to będzie 15dc (owu mam zazwyczaj 16-18dc), o co powinnam go zapytać? Czy moge już poprosić o skierowanie na jakieś badania? (To nasz 3cs)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeszcze ten pęcherz, też miałam często już zalapalam od czego poprostu nie wolno mi chodzić boso czy nawet w skarpetkach po kafelkach ch/ panelach zawsze to muszą być kapcie tfu tfu odpukac mam już długi czas spokój

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 21:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Mam pytanie do Was - długoterminowych staraczek, od amatorki :)
    Na 02.10 udało mi się dostać do ginekologa, to będzie 15dc (owu mam zazwyczaj 16-18dc), o co powinnam go zapytać? Czy moge już poprosić o skierowanie na jakieś badania? (To nasz 3cs)



    O co pytać? Dziewczyny powiedzą... badania? Ja bym się tak jeszcze nie nakrecala .... pozniej idzie oszaleć potwierdź owulacje ( to najwazniejsze ) sprawdź progesteron i działaj:-)
    Ps progesteron utrzymuje ewentualną ciążę:-)

    Taka moja sugestia może dziewczyny coś więcej powiedzą
    Trzymam kciuki żeby się szybko udało !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was takie pytanie
    Wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy i o nim zapomniałam:-/
    Dziś rano zostałam taki o widok

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc7d97ae70a2.jpg

    Jak to się ma do wiarygodności? Widzicie tam coś? Bo ja tak:-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według moich obliczeń około 10 (7-8-9 maks)
    , tyle że śluz ciągnął się trochę dłużej teraz napewno mam typowo drugofazowy od jakiś 3 dni na betę narazie nie idę poczekam jeszcze tydzień, bo zdaje sobie sprawę że może to być biochemiczna lub że wynik jest zaklamany

    Hmm skąd pomysł a nie wiem tak o:-P

    A czemu koło sto ? Moja beta pierwsza wynosila 47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie teraz niepamietam, chyba nawet to był poranny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś tam widać. Może to być efekt ,,leżakowania", ale były tu takie, co z kosza wyjmowały i takie późne dwie kreski naprawdę oznaczały ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerkam właśnie na pierwszego bladziocha który wyszedł praktycznie odrazu był ledwo widoczny ale był i 2 miesiące późnej krecha jest wyraźna
    Także pewnie to tylko złudzenie lub efekt lezakowania w razie czego mam jeszcze jeden test zrobię dla pewności w niedzielę rano :-)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ