X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc teraz ja posmece- pogoda do bani typowo jesienna baa jesień plus , bo te ostatnie dni to do bani siedzę w domu po pracy nigdzie się nie ruszam bo nawet mi się nie chce !
    Niechce mi się też sprzątać gotować i innych rzeczy robić dopadło mnie totalne lenistwo , sprzątam powierzchownie gotuję na szyblo no masakra jakaś...

    No i zaczął mnie brzuch pobolewac typowo okresowo , już dawno tego nie czułam:-P

    Anet brawo 9 km masakra ja na bieżni po 15 minutach prawie odpadam ha ha

    Alegzi tak dokładnie- po tym całym " zajsciu " został dystans...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess.. Brak mi słów na to, co opowiedziałaś... Nie mieści mi się w głowie JEJ zachowanie, mój mózg tego nie ogarnia... To takie przykre, kiedy nie masz kontaktu z najbliższą rodziną... Nie wiem, co powiedzieć... Nie znam tego, bo u mnie, pomimo tego, że najbliższa rodzina wie, że mamy problem z ciążą i chyba po cichutku wiedzą, że nic z tego nie będzie, to nigdy, przenigdy nikt nie ograniczał nam kontaktu ze swoimi dzieciakami... Uczestniczymy w wychowaniu naszych bratanic i siostrzenców, bo mamy to szczęście, ze nasze rodzeństwo uważa to za normalne i wręcz konieczne.
    Mam nadzieję, że ONA kiedyś zrozumie, ze swoim postępowaniem wyrządza krzywdę własnemu dziecku. Mam nadzieję, że raczej prędzej, niż później. Janess, trzymaj się cieplutko :-*

    Ona29... Współczuję takich przeżyć... Dopiero w czasie takich traumatycznych doświadczeń dowiadujemy się, na kogo tak na prawdę możemy liczyć... Życzę siły, kochana! Podziwiam, że potrafisz być ponad tym, jak wobec Ciebie zachowują się Twoi bliscy. Tak trzymaj, bo prawda jest taka, ze musimy wziąć na klatę więcej, niż przeciętna kobieta. Nikt, kto tego nie doświadczył tak do końca nie zrozumie. Może to właśnie brak zrozumienia powoduje takie zachowanie?

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto na poprawę nastroju ma ochotę na sypane ciasto ze śliwkami? Właśnie wyciagam z piekarnika!! :-) :-p

    Anet_86 lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 22 września 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, mamy weekend, nie smutajmy się! :) A co tam pogoda? Niech pada i jest szaro na zewnątrz. Róbmy to co lubimy, to co wychodzi nam najlepiej. Czytanie książek, szydełkowanie, bieganie, ba nawet oglądanie tv. Odprężmy się. Musimy myśleć pozytywnie, bo przez takie smutne myśli nigdy nie zajdziemy w ciążę. Mamy blokadę w głowie, a to jest najgorsze.

    Moa, ja poproszę kawałeczek. Idę sobie wodę wstawić na herbatkę także ciasto by teraz idealnie pasowało :)

    hipisiątko, Anet_86, Znowu.ta.kryska, Moa lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 22 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko, podziwiam za wieszanie firanek o 22. My kobiety jesteśmy niezastąpione :)

    Mnie cieszy sama myśl, że jutro idę na zakupy. I to nie ubraniowe, a jedzeniowe! Jak byłam mała zawsze się wkurzałam, że mama tak długo buszuje wśród lodówek, półek z herbatami, mąkami itp. A teraz jak mam swoją rodzinę (ja i mąż, naprawdę nas duuużo w tej rodzinie:) ) to dopiero rozumiem o co w tym wszystkim chodziło :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 21:42

    hipisiątko, Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 22 września 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zakupów jedzeniowych to zapytałam przed chwilą mężą czy coś mam kupić. Odpowiedział, że nie. No to ja myślę i mówię "a tych drożdżóweczek do pracy to mam Ci nie kupować?". A on na to "nie no kup". I weź tu się czasem dogadaj z mężczyzną :) Kobieta o wszystkim musi myśleć, niezastąpione MY :)

    U mnie za oknem ciemno, ale za to bez deszczu. Czasem lubię jak jestem sama lub z P. w domu, a na dworze pada. Jakoś uspokaja mnie ten dźwięk :)

    hipisiątko, dziwna sytuacja z tym oc. Skoro dopełniłaś wszelkich formalności to wygląda na to, że ubezpieczyciel ma bałagan u siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 22:03

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 23 września 2017, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak czytam te wasze historie to aż nie dowierzam...ludzie to jednak naprawdę są dziwni.
    Janess naprawdę przykro jest czytać coś takiego..problemy z zajściem w ciąże to nie choroba zakaźna..nie wiem gdzie wspomniana ONA ma rozum i dziwię się że jej mąż godzi się na coś takiego z jej strony
    Ona29 nikt chyba nie chciał by się tak zawieść na bliskich,to jest totalna znieczulica na czyjąś krzywdę i cierpienie
    Ja mam dwóch siostrzeńców i trzy siostrzenice i bardzo lubię spędzac z nimi czas..zwłaszcza z najmłodszymi rocznymi bliźniakami :)
    Czasem mam taki trochę żal (sama nawet nie wiem do kogo..do świata? )że moje siostry czy koleżanki nie mają i nawet nie rozumieją moich problemów, dla nich same choćby plamienia przed okresem to jakaś abstrakcja.Czuję się przez to jak jakiś wadliwy egzemplarz, który do niczego się nie nadaje..na szczęście takie refleksje nachodzą mnie tylko kiedy mam gorsze dni :)

    dziewczyny jak widzę wasze plany weekendowe to naprawdę was podziwiam..ja ostatnio mam takiego lenia, że kompletnie za nic nie mogę się zabrać..nie wiem czy to przez tą pogodę (ciągle pada od kilku dni) czy to ogólny brak mobilizacji do działania...wieszanie firanek po nocach ?:) szacun :)



    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów to samo..
    Deszcz deszcz deszcz witam się z pracy ! ;-)
    Cześć ż Was wie część nie ale pracuje na dworze :-/
    Leje niesamowicie:-(
    Poprosiłam mamę żeby mi test kupiła bo jednak nie mam w domu( tłumaczyłam się tym że muszę kontrolować bhcg mama nie jest głupia zapytała pierwsze a okres już dostałaś? ) , brzuch mnie boli jak na @ ale no nie ma żadnej różnicy pomiędzy bólem miesiaczkowym a tym ciążowym. Według owu i moich notatek możliwe że dziś byłyby dopiero 9dpo zresztą chciałabym żeby było w lewo albo w prawo żeby @ przyszła a jak nie to żeby oznaczała ciążę
    Znów swiruje, kiedyś miałam ten etap dawno za sobą widzę ze to powraca :-(

    Co do wieszania firan - mam problem z głowy latem przyszedł pan wymierzyl pomierzyl zamontowal rolety i mam spokój szkoda że nie ma Pana co by jeszcze okna umyl hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    witam się z Wami w piękny jesienny pochmurny dzień :) tak, tak Kochane, pochmurny dzień też może być piękny:)

    Tym, które opanował leń (i dobrze należy się odpoczynek) proponuję świece zapachowe i domowe spa - ja uwielbiam. I postanowienie, że od jutra będę aktywna :)

    Alegzi, spacer czy bieg (ja robię 9 km w ok 1 h 12 min, więc nie jest to jakieś zastraszające tempo) trzeba się ruszać. A i zbieranie grzybków wpisuje się w konieczność ruchu :) Też kiedyś nie lubiłam zakupów jedzeniowych, ale jakoś je oswoiłam, chociaż zajmują tyle czasu, że robię je tylko raz w miesiącu :)

    Hipisiątko, brawo!!! Chata błyszczy to teraz relaks, ja uważam, że jak mam dom posprzątany to jestem spokojniejsza. Harmonia w domu i w życiu :D

    Moa, wrzucisz przepis? Ja chętnie spróbuję, ale chyba na dostawę do łóżka nie mam co liczyć. A wiadomo umiesz liczyć licz na siebie :P dlatego jak nie za trudne to może spróbuję zrobić???

    Ona, niestety tak to już jest, że wciąż mamy nadzieję i trudno jest znosić rozczarowania... Niestety nie ma złotego środka, ani tabletki, która pomaga znosić te trudne chwile. Ja z własnego doświadczenia 3 lat niepowodzeń, kryzysów i załamań wiem, że czas naprawdę leczy rany. Mi zawsze pomagało robienie tego i w ogóle przypomnienie sobie, co dawało radość w czasie przedstaraniowym. Wracanie do starych nawyków, robienie czegoś miłego dla siebie - maseczka, sprzątanie w szafie, ogólne porządki, cokolwiek, czasami na siłę, czasami wcale nie chciało mi się czytać książki, przesadzać kwiatów, ale już wiem, że pewna higiena życia i trochę rutyny pomagało mi wyłazić z całkiem głębokich dołków... My staraczki jak nikt inny potrzebujemy zdrowego dystansu!!! Ciocia dobra rada ze mnie :/
    A co Ty w tym deszczu dzisiaj robisz jeśli mogę zapytać?

    I na koniec przydługiego postu - hasło na ten weekend i całą jesień:
    >>>>>>>>>>DZIEWCZYNY TRZEBA TRZYMAĆ FORMĘ PONAD NORMĘ!!!<<<<<<<<<<<<<<<

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2017, 09:00

    hipisiątko, Znowu.ta.kryska, Moa lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 23 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aloha :) Karola po Twoim nicku tu przyczlapalam :D Moze czasem z Wami sobie cos popisze? Ona29 nie mialam okazji, ale tylko szybko napisze ze wspolczuje tego co ostatnio przeszlas :( Witam inne dziewczyny, ktorych jeszcze nie znam :)

    Anet_86, Ona29, Karolina2787, sylwia1986, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W imieniu dziewczyn, które Cb nie znają - witaj Lago!!! Chciałoby się zapytać co Ciebie tutaj sprowadza... Napiszesz coś sobie?

    Lago lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago o Ty !!!!!! Jak miło !!!! Gdzieś Ty była?
    Pisz co u Ciebie ?
    Anet mamy własną działalność 3 stoiska handlowe w tym jeden na dworze i akurat na ten rok przypadł mi dwór :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2017, 09:40

    Lago lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 23 września 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    W imieniu dziewczyn, które Cb nie znają - witaj Lago!!! Chciałoby się zapytać co Ciebie tutaj sprowadza... Napiszesz coś sobie?
    A dlugo by pisac.....tak w skrocie to jakies 2 lata temu dojrzalam do macierzynstwa, ale moj organizm chyba nie chce ze mna wspolpracowac. Przeszlam etap chodzenia do lekarza 3 razy w miesiacu, lykania roznych lekow, przeszlam HSG i 2 inseminacje, wydalam multum kasy i przy okazji sama sobie zdiagnozowalam Hashimoto i niedoczynnosc. Puki co wyleczylam sie z obsesyjnego myslenia o ciazy, zmienlam prace, miejsce zamieszkania i na razie skupilam sie na leczeniu tarczycy i zadbaniu o swoje zdrowie mimo, ze nie mialam zadnych odczuwalnych dolegliwosci. Zobaczymy czy moj organizm odwdzieczy mi sie za to co dla niego robie :D

    Anet_86, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 września 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago, witaj :)

    Grunt to pozytywne myślenie. Jeśli uparcie myślimy tylko o jednym, czyt. dziecku, to w głowie powstaje wtedy blokada, którą za żadne skarby świata nie przeskoczymy. Trzymam kciuki za nową pracę i mieszkanie :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry dzień :)
    Witam się i ja u mnie nie pada a nawet słonko mnie dziś obudziło zaglądając przez dachowe okno. Plany na dziś: zakupy i odebranie butów z inpostu w końcu! Czekam 2gi tydzień bo najpierw mi powiedzieli że nie mają danych butów na magazynie, potem że błąd serwera i buty jednak są następnie że nie wyślą mi tych butów bo wykryli jakieś uszkodzenia fabryczne i podeslali mi propozycję bym wybrała inne mogą być droższe w ramach przeprosin i dopiero dziś dotarły ech...

    Lago!!! :D jak dobrze Cię tu widzieć, tak się cieszę :) kochana co u Ciebie? Pisz jak najczęściej a najlepiej zadomow się tu na stałe ;)

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 23 września 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. może i ja dołączę . w listopadzie 2015 urodziłam córkę po 2 latach staran. wtedy jeździliśmy do gina 3x w miesiącu monit owu która zawsze była . clo duphaston próbowaliśmy wszystkiego. wtedy miałam problemy z prolaktyna. zaszłam w końcu na samym bromergonie.
    od urodzenia córki nie zabezpieczamy się z nadzieją na wpadkę . córka zaraz skończy 2 lata a rodzeństwa nie widać . prolaktyne mam już w normie . w tym miesiącu po owu pójdę kolejny raz zbadać tarczyca prolaktyne progesteron... dziś rano wpadłam na to że moja fl ma 10 dni... może tu leży przyczyna ? wzięłam już rano wit B6 a przed chwilą przeczytałam że powinno się ja brać po owu bo śluz hamuje . już nie wiem co zrobić żeby znów być w ciąży ?

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 23 września 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. W listopadzie 2014 roku urodziłam synka. Teraz to nasz 17 cs. Badania wszystkie ok, a ciąży jak nie było tak nie ma.

  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 23 września 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    Witam. może i ja dołączę . w listopadzie 2015 urodziłam córkę po 2 latach staran. wtedy jeździliśmy do gina 3x w miesiącu monit owu która zawsze była . clo duphaston próbowaliśmy wszystkiego. wtedy miałam problemy z prolaktyna. zaszłam w końcu na samym bromergonie.
    od urodzenia córki nie zabezpieczamy się z nadzieją na wpadkę . córka zaraz skończy 2 lata a rodzeństwa nie widać . prolaktyne mam już w normie . w tym miesiącu po owu pójdę kolejny raz zbadać tarczyca prolaktyne progesteron... dziś rano wpadłam na to że moja fl ma 10 dni... może tu leży przyczyna ? wzięłam już rano wit B6 a przed chwilą przeczytałam że powinno się ja brać po owu bo śluz hamuje . już nie wiem co zrobić żeby znów być w ciąży ?


    Witam :) U nas podobnie się ma sytuacja. Też zadaję sobie pytanie "co zrobić?".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Ania i Youstyna :)

    Zrobiłam 20 zawijanych z pieczarkami :D
    1,5 kg pieczarek - 10 zł, 2 kg schabu - 30 zł, pokrojenie, rozbicie, przyprawienie, przygotowanie farszu, zawinięcie, panierowanie, smażenie - 4 godz babrania, uśmiech teściowej i słowa pochwały - "Nie lubię takich ostrych, ale już zjem" BEZCENNE!!! Dla takich chwil warto żyć, aż się łza w oku kręci... Ale fakt rura pali po nich :P

    A jak Wam mija sobota?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2017, 16:46

    Znowu.ta.kryska, Moa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanowne Koleżanki Staraczki,

    niniejszym mam zaszczyt ogłosić konkurs na złoty tekst teściowej :) Do wygrania szacun na dzielni (znaczy się na forum) ;)

    Ja zgłaszam moją teściową z dzisiejszym tekstem wypowiedzianym o moim skromnym poczęstunku, lecz nie do mnie, a do mojego męża. Przypomnę, iż startuję z hasłem:

    "Nie lubię takich ostrych, ale już zjem".

    Moja zawodniczka może zdeklasować konkurentki, bo jej teksty zajęłyby mi całą str na wątku, ale wybieram dzisiejszy, najświeższy.

    alegzi, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ