X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)
    :-)
    :-)
    Witam uśmiechem. Mam jakiś taki...dobry nastrój :-p
    Może to przez to, że już piątek?
    Już po śniadaniu, pierwszej kawie, spacerze z psem, sprzątaniu kuchni -kolejność zmieniona. Przed sprzataniem chałupy ogólnie, prasowaniem, gotowaniem, zakupami i robotą. Kolejnośc może być. Jeszcze w środku przerwa na drugą kawę ;-)
    Mój pies w ogóle nie piszczał za swoja matką. Zdziwona byłam tym bardzo, bo pamiętam, że każdy pies w moim rodzinnym domu piszczał przez pierwsze dwa-trzy dni. Moja nic. Pierwszą noc spała z nami na piętrze, ale w ciągu dnia sama zeszła na korytarz pod drzwi wyjściowe i..tam już została. Nie chodzi mi po mieszkaniu, nie specjalnie to lubi. Teraz, zimą, śpi na półpiętrze klatki schodowej. Mamy tam drewniany podest, ma tam swoj kocyk i okno, przez które monituje podwórko. Jak jej za ciepło, schodzi na dół do swojego koszyka. W koszyczku ma swoje zabawki, sama je tam wrzuca i wybiera sobie te, którymi ma akurat ochotę się bawić. Największy problem mamy z jedzeniem, bo to taaaaaakieeeee wybredne!! To zwykły kundelek, ale byle karmy nie zje. Woli chodzić głodna! Nie jest też niestety przekupna, jest mądra i jak coś chcę wyegzekwować, to za smakołyk wykona polecenie, ale czasem trwa to dłuższą chwilę.

    Załamana, ja też wino ze szklanki :-) :-p

    Zamiast trampoliny do domu, polecam piłkę gimnastyczną. Mam taką z lidla, ze trzy lata ją mam, ostatnio ze starości urwały się takie gumy do ćwiczenia mieśni rąk, ale uważam, że ta piłka jest ekstra.

    Kryśka, ty sypiasz z rotweilerem?? Ło! Ostro! ;-)

    Dobra, uciekam do tych swoich zaplanowanych działań, bo nie wyrobie się w czasie.
    Soczewica mi chyba już dochodzi. Dziś w planie eksperyment-kotleciki z soczewicy, jarmużu, pieczarek i suszonych pomidorów. Ale jest też alternatywa-dorsz;-) Do tego ryż i bób. Generalnie jestem wielką fanką soczewicy:-) Jarmuż dopiero kilka dni temu oberwałam w ogródku... Ta zima mu sprzyja. Bób niestety mrożony, ale i tak uwielbiam :-)
    Rozgadałam się... Buziaki i miłego!

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC, Karolina2787, hipisiątko, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, można dołączyć? :)

    MisiaABC, Karolina2787, Moa, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moa piłki gimnastyczne miałam dwie, jedną oddałam znajomym też fajna sprawa :)

    Witam nową koleżankę Lilly_Ana skrobnij coś o sobie :)

    Lilly_Ana, Moa, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja sie też pochwale. Wyrko młodej wyprane plus fotel. Zachciało mi sie dzisiaj rosołu więc juz pyrka. Teraz biore sie za odkurzanie:)
    Witam nową koleżanke :)

    MisiaABC, Lilly_Ana, Moa, Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) wkoncu wysłana teraz szybkie ogarnięcie i wypad do centrum na spotkanie. Do pracy na nocke. Oby lżej bylo. Potem kilka dni wolnego. :)

    Moa, Schmetterling lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Dwa slowa ze spaceru odpisze. Moa, gdzie znalazlas, ze z nim spie?! No co ty?! Miska, 7 tygodni to za wczesnie. Bedziecie mieli wesolo. Powodzenia!
    Też tak myślę,że on za mały jest...dlatego taki głupi.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly Witamy :-)
    Napisz cos o sobie

    Ja tez sie witam w 2 dc wczoraj @ przyszla wieczorem

    Nie zrobię znow tych badań jutro swieto a w poniedzialek bedzie 5dc no chyba ze jeszcze bede mogla ?
    Tak wiec zostalo mi szykowac sie na ten Rzeszow i podjelam decyzje jesli kwalifikacji nie przejde pojde na operacje co ma byc to bedzie

    Misia z psami to normalne zawsze pierwsze pare dni kwicza popiskuja
    Moj akurat nie piszczal baa nawet nie wydawal z siebie innych dźwięków ale z reguly właśnie w ten sposob jak to tu ltos napisal okazuja tęsknotę do matki
    Zobaczysz w niedziele juz bedzie lepiej i zapomnisz ze pies wogole w nocy spac Ci nie dawal
    I jak Krysia napisala hodowcy nie hodofcy oddaja psiaki przynajmniej po skonczeniu ich i- smego tygodnia zycia
    Tak naprawdę mialam tylko jednego psa z profesjonalnalnej hodowli 20- sto kilku letnim doswiadczeniem za psa placiclismy w tysiacach ( ! ) za to porownanie niebo a ziemia jeśli chodzi o pomoc w wychowaniu i ulozeniu psa choc czasem i w tym nie ma reguly

    Ostatni dzien pracy i wolne ... juuupi !!!!

    Cierpliwa co tam ? Jak sie czujesz ?

    Lilly_Ana, Moa, Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    I jak się sprawuje sprzęt ? Zadowolona jesteś z zakupu ?
    Jak narazie jestem zadowolona. Widac jaki syf w domu mimo czestego sprzatania. Fajnie bo nie traci mocy ssania. Pranie to bardziej odswiezenie. Starych plam nie usunie ale to moze kwestia srodka do prania. Narazie sie ucze go obslugiwac.




    Najgorsze ze zas cos mi żoladek siada :( mam tak jakby gazy gora chcialy wyjsc i miedzy mostkiem a pempkiem nie moga sie przecisnac i czuje takie chwilowe klocie. A jak cos zjem to po kazdym poluku tam boli. 2 lata temu juz mialam nadzerke przelyku i nie widzi mi sie przechodzic przez to :(

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Hej, pies spał 4 godziny na swoim posłaniu, ale blisko naszego łóżka. Potem się obudził i poszedł do przedpokoju na siku na matę, napił się wody, pospacerował, znowu na matę siku. I dalej spacerował, potem kupka - nie trafił na matę, ale blisko. No i wreszcie zdecydował się piszczeć i domagać się wejścia na łóżko.W sumie 4 kolejne godziny nie dawał spać, wreszcie wsadziłam go do transportera, chwilę popiszczał, a potem spał, więc i ja mogłam spać spokojnie od 5.00do 9.30 - zbudził mnie i psa dźwięk telefonu - M, dzwonił. No i już wstaliśmy.
    Może to trochę i lepiej niż pierwsza noc.

    To jest mopsik, ma 7 tygodni dopiero, nic nie umie, niczym oprócz mnie się nie interesuje, zabawka, gryzak w ogóle go nie obchodzą. Boi się kuchni i trochę łazienki. Wczoraj po południu trochę zwolnił tempo. A wieczorem nawet się położył u M. na kolanach i zamknął oczy z rozkoszy i tak się wyciągnął na brzuchu i dwie łapy na płasko w tył i dwie przed siebie.Ten to ma podejście do zwierzą

    Ja mam buldoga francuskiego więc podobna rasa. 7 tygodni, to trochę za mało. Do 8 tyg powinien być przy matce. To jest małe psie dzieciątko, trzeba mu dużo czułości i miłości i cierpliwoości :) Powodzenia! Jak coś służę pomocą.

    Widzę. że ktoś tutaj ma rottka, chciałabym bardzo <3 w ogóle uwielbiam molosy. Myślimy o drugim psie i zastanawiamy się nad amstafem. Coś z tymi psami idzie nam szybciej niż z dzieckiem :D

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Też tak myślę,że on za mały jest...dlatego taki głupi.

    On nie jest głupi, on się boi.
    A jak nie będziesz z nim pracować, to nie zmądrzeje wyłącznie od wieku, to jest mops. To jest pies, który dawniej był zarezerwowany wyłącznie dla dworu Chińskiego - lenistwo i upartość to jest cechy charakterystyczne :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Kultura nakazuje aby się przedstawić w pierwszym poście w danym temacie :)

    Ale my się już znamy - nie jest to mój pierwszy post tutaj, wypowiadałam się tu parę razy kilka miesięcy temu :) Nie jestem tu częstym gościem, ale podczytuje Was i czasem coś skrobnę. Ale jeśli przeszkadzają Wam wizyty od czasu do czasu, to mogę zostać przy podczytywaniu. :)

    Edit: po prostu temat psów, to temat na którym się znam, więc pomyślałam, że coś napiszę. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 10:54

    Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe przyjęcie ;)

    Coś o mnie, w maju miną 4 lata starań. Mamy na koncie 2 poronienia, jedno kwiecień 2017 w 10tyg, a drugie miesiąc temu w 5/6 tygodniu. Nie mam naturalnej owulacji więc za każdym razem muszę wywoływać ją lekami i zastrzykami. Dziś powinnam dostać @ no ale nie zanosi się. W sumie nie ma co się dziwić, po pierwszej stracie musiałam wywoływać i dotarła po 8tygodniach.
    Nie wiem co jeszcze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:04

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis jeszcze w łóżku. ..czytam...zasypiam. ..oglądam cos...zasypiam...tak jak z pogoda..raz pada a raz sie rozchmurza..teraz kawa i sernik i wstaje

    Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly bardzo mi przykro z powodu utraty aniołków przytulam ❤ Wiesz jednak że zajść w ciążę możesz ale problem z donoszeniem. Robiłaś coś w tym kierunku tzn jakieś leki na podtrzymanie Ci gin przepisał? Ja też mam owulacje jedynie dzięki stymulacji.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly przykro mi. Właśnie może problemy z donkszeniem ?

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly tulam z powodu strat <3
    Mutacje MTHR mialas robiona ?

    Dziewczyny wlasnie odnosnie tej mutacji co prawda ja jej jeszcze nie robiłam ale u mojej siostry wykryto , prawdopodobnie to jwst genetyczne i lekarka jej mówiła ze oprocz " innego " kwasu foliowego wrqz z pozytywnym testem ciazowym odrazu zastrzyki do brzucha
    Mozliwe ale to bardzo mozliwe ze i ja to mam bo jak leżałam w szpitalu to robili mi inr ( jeszcze w trakcie ciazy ) i mialam je nie znacznie podwyzszone jakies 3 jednostki ponad norme więc i krew gestsza ...
    A znow jak biore acard rano moj mocz jest zabarwiony na czerwono ... :-/

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzień mija u Was dziewczyny ? :)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze godzina i do domu :) a Ty werni jakie plany na weekendzik?

    werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś do pracy na nocke ale od jutra do wtorku mam wolne. W niedziele jadę do Poznania na szkolenie miesieczne. A jakie u Ciebie? :)

    Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Ja dziś do pracy na nocke ale od jutra do wtorku mam wolne. W niedziele jadę do Poznania na szkolenie miesieczne. A jakie u Ciebie? :)

    Mam zamiar trochę ogarnąć mieszkanie bo po świętach mam wszystko nie tam gdzie trzeba i nic znaleźć nie można. Poza tym błogie lenistwo ;)

    Znowu.ta.kryska, Schmetterling lubią tę wiadomość

‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ