X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sprzatalam. Niedługo drzemka i do pracy :)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psiaki to spryciarze :) znajdą swoich właścicieli :)

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłamałam sie po wizycie u endo...
    Na samym poczatku cytuje" zmartwie Panią, ale tak naprawde to czy ma Pani Hashimoto czy tsh wyzsze czy jeszcze co innego- nie ważne bo istotna jest tylko owulacja- jesli wystepuje nawet przy podwyższonej prl to nie powinno sie jej leczyc" tak w skrócie. ..
    Dostalam skierowwnie na badania i tyle

  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalamana85 zrob sobie te badania, alr idź do innego lekarza!

    Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Bardzo dobry zestaw badan. Podstawowy. Tylko co z tego jesli dr nie bedzie Cie leczyc bo masz owulacje...

    Tak na przyszlosc to ukrywaj kody kreskowe. Wlasnie wyslalas w swiat swoj pesel.
    O nieee....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janes wyedytujesz by usunąć ten link?

    Znowu.ta.kryska, Janess, Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie...
    Tak to właśnie z lekarzami jest...dupy same i tyle...

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam wysoka prl i ładne owulacje potwierdzona monitoringiem. Musze o tym pogadać ze swoją ginekolog jak to jest. Dla mnie tez są to bzdury.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 20:15

    Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni a czym zbijasz?
    Ja mam brac dostinex 1.2 raz w tyg, ale zle sie po nim czulam i nie wzielam ostatnio...te badania mam zrobic po odstswieniu go za miesiąc. ..tyle czy to konieczne? Prl wiadomo ze przy braniu bedzie niższa ale reszta badan?

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak ostatnia dawke wzielam 2 tyg temu to za 2tyg moge zrobic...tyle ze bede tydzien po zabiegu, ale akurat 21 mam wizyte u gin

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyniki dobre i prl też ok a na monitoringach owulacji brak. Proga też mam ok i dupa więc nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.Człowiek głupieje już od ilości tych wszystkich badań ech...

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkie starające :-)

    Czy któraś z Was ma może mocno nieregularne cykle? Zawsze miałam jak w zegarku 26 dni, zawsze... a od 7 miesięcy to jakiś cyrk... 16-36 dni. Brałam już leki na wyrównanie, ale po odstawieniu dalej to samo a jak niby zajść na anty... :(
    Czasami już mi się odechciewa wszystkiego... piszę chyba tylko dlatego, że mam jakiś dzień załamania... 1,5 r. i nic. Nic.
    Mam straszne blizny na szyjce macicy po nieudanej elektrokoagulacji i poprzednich dwóch porodach. Może trzeba pomyśleć o inseminacji... tylko najpierw te cykle... eh chyba zaśmiecam, ale musze gdzieś to zrzucić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    A przeciwciała?

    Nie robiłam. Gin powiedział że zleci mi dalsze badania jak będzie trzeba. Teraz czekam na telefon od niego żeby wyznaczył termin na hsg

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27, młoda baba jeszcze ze mnie :P Wiem, że jest czas... Mam owulację, badania wszystkie w normie... Zdarzają się czasami cykle bezowulacyjne z lewego jajnika. Jestem też rok po laparoskopii, miałam straszne torbiele na tym właśnie jajniku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze, że jestem taka rozregulowana... nie chodzę na monitoringi teraz, bo chciałam trochę odpocząć od tego. Odciążyć psychikę, bo za bardzo się już nakręcałam... spóźniały mi się miesiączki i doszukiwałam się wszelkich symptomów na siłę :P wizytę mam teraz dopiero koniec stycznia :(

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prolaktyna na ostatnim badaniu 21 ng/ml, lekarka mówiła że wszystko ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie zastanawiam się czy nie zmienić lekarza, bo o badaniu muszę się prosić... założenie, że jak już dziecko jest to czemu ma nie być niby następnego i wymyślanie eh :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no ja tez powiem ze badania w normie mam choc polowa nie porobionych
    Baaaa ostatnie badania jakie robilam to chyba bylo końcówka 2016 rok ( i wszystkie w normie :-P )
    Więc super poprostu :-P

    Ja juz po pracy teraz 2 dni wolnego :-P
    Az niewiem co zrobic ze soba ha ha
    @ mi w tym nie pomaga jak zawsze skaaaapa i przy tym bardzo bolesna ... :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 22:06

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC, Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz kobieta zmienną jest , zalozyla konto i tak szybko jak zalozyla tak szybko usuneła

    Znowu.ta.kryska, Moa, Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny można dołączyć?? :)
    Co niektóre z Was mogą mnie skojarzyć po starym nicku Madziulla.
    Z mężem o pierwsze dziecko staramy się od wiosny 2013 roku więc trochę czasu już minęło :(
    w grudniu 2014 roku miałam ciąże biochemiczną. Mam endometrioze, niedoczynność tarczycy. w lutym 2016 miałam badanie hsg. w grudniu 2016 roku poszliśmy do kliniki niepłodności i latem 2017 mieliśmy podejść do kilku IUI. Jednak juz przy pierwszej probie okazało się że mężowi bardzo spadło nasienie. do IUI jednak podeszliśmy ponieważ wyniki były jeszcze na granicy. IUI była nie udana. przy kolejnym podejściu okazało się ze nasienie jest jeszcze gorsze i mąż udał się do androloga i zdiagnozowano żylaki jąder czyli żylaki powrózka nasiennego. 8 grudnia przeszedł operację laparoskopową i teraz czekamy na poprawę nasienia czyli jakies 3-4 mies. może w koncu sie kiedyś uda

    Znowu.ta.kryska, werni, MisiaABC, Moa, Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ