X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni ja w Wiśle;-)
    Próbuje właśnie pobudzić koleżankę bo chce iść żreć :-P

    A co do starań Nieiwem są i nie są- badania zrobił sam od siebie więc to na plus :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno w Mikołajkach jest lepszy hotel :)
    Ale nie byłam tam na basenie bo tyle ludu tam bylo. Z całej Polski ludziska się zjechali.

    Dzień dobry dziewczyny wkoncu słońce wyszło. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Podobno w Mikołajkach jest lepszy hotel :)
    Ale nie byłam tam na basenie bo tyle ludu tam bylo. Z całej Polski ludziska się zjechali.

    Dzień dobry dziewczyny wkoncu słońce wyszło. :)
    Byłam w Mikolajkach też mam porównanie o tyle lepszy bo większy- typowy moloch tak jak mówisz ludzi mnóstwo, ciężko z basenem jedzenie gorsze mniej wyboru tu jestem już któryś raz z kolei, ani razu się nie zawiodlam. Jedzenie dobre duży wybór z kolei w Mikolajkach akurat rok temu byliśmy obiad lipny niby szwedzki stół ale nijaki wybór jedzenia

  • Mirka1996 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie . Staramy sie z mężem od 10 miesięcy w tym 3 ostatnie cykle z Clo i zastrzykiem na pękanie, efektów brak poki co. Podejrzenie jest PCO ale lekarz nie do konca stwiwrdza ten fakt . Ostatnie wyniki z dwoch cykli 3dc

    AMH 4,82
    E2 84,92 ubiegly cykl , w tym 87 (gin mowi ze powinien wynosic ponizej 50 w 3dc.norma 12-230
    FSH 6,49
    LH 7.10
    Prl 48,81 ubiegly cykl , w tym po 30 dniach bromergonu 9.42

    TSH 1,10
    Testosteron 39.21

    Cholesterol 198
    Hdl 62
    Nie hdl 136
    Ldl 126
    Trójglicerydy 49
    DHEA-SO4 -506,40
    SHGB 107,60

    Proszę o jakikolwiek komentarz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jakie Wy jesteście Kochane! Dziękuję Wam za troskę i wszystkie wiadomości prywatne. Jest mi niezmiernie miło!

    Ewa, bez fajek czuję się dobrze. Sądzę, że jeśli nie zapaliłam po tej gównoburzy w domu moich teściów, to teraz już będzie z góry.

    Co do terapii DDA, kiedyś wspominałam, że na niej byłam.
    Sądzę, że to postawienie granicy oraz sprawy jasno, że nie będę uczestniczyć w tych pijackich libacjach to też jej efekt. Nie będę się rozpisywać w tym temacie. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć, to zapraszam na priv.
    Zachęcam też do posłuchania tego (Z Panem Serafinem współpracowałam na grupowej terapii DDA oraz odwiedzałam do przez rok do czerwca tamtego roku)
    https://www.radiokrakow.pl/audycje/pierwszy-krok/syndrom-dda/

    Jeśli chodzi o męża, to długo wczoraj rozmawialiśmy. Na spokojnie. Być może wybierzemy się na terapię małżeńską.

    hipisiątko, werni, Krystyna123, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Pozdrawiam polską służbę zdrowia.

    Pani dr przyjmuje od 8 rano. Mamy 13 12 i wszedł 11 numerek :)
    Ja mam 21. A kanapek nie mam.

    Co narzekasz, już jesteś za połową :D

    hipisiątko, werni, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    A doopa blada bo są 3 osoby z nr 16 !!! Ooo przychodnia na nfz :)

    Znam to, bo moi rodzice chodzą w takie miejsce. Nie dałabym rady.I co Ty robisz tyle czasu?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Nie wiem co ja będę robić jak mi nie długo padnie komórka :P
    Oglądam na necie kabarety ;)

    Nie znoszę kabaretów, nie śmieszą mnie.
    To może gazetka z kiosku?
    Ja nie mogę się do pracy zebrać.
    Po południu idę z dziewczynami do kina

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać Hipi po wizycie. Co do kabaretów jak mnie najdzie ochota to wtedy oglądam.

    Ona a tak zachwalaja te hotele :)

    Motylek może ta terapia pomoże. Jemu wytłumaczy.

    Idę w kime jestem sama inni poszli na 2 zmianę do pracy. Byłam w sklepie razem z moim wyszłam. Jak wstanę zrobię grochowa jakoś mnie naszło. Dawno jej nie jadłam. Wcześniej był kurczak z ryżem.

    hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie oszukujmy się w tym hotelu płaci się za nazwisko właściciela, parking dodatkowo platny 120 zł na cały mój pobyt niby nie dużo ale sam pobyt 2 z przodu nie moja . Chciałam być mądrzejsza postawiłam auto na " rogu " półtora godziny próbowalam wyjechać nie było szans zasypało sniegiem - gościu pomógł poprosiłam założył łańcuchy- popchalam udało się. Więc z pokorą po powrocie wjechałam na parking ...
    Generalnie jest super, pokój żaden to apartament wielkie łóżko wszystko w drewnie piękna łazienka w Papudze w Bielsku gdzie doba kosztuje niecałe 300 zł pokój wcale nie odbiega od tego ...ale no właśnie idąc tam na kolację za kanapki zaplacilismy 80 zł talerz kanapek z różnymi dodatkami A to łosoś A to jakaś wędlina itp tu już martwić się nie muszę... Aqua park dla mnie super wszystko co mi potrzebne jest. Wczoraj jeszcze tak nam się trafiło że na zewnątrz są 3 gorące jacuzzi więc nie zastanawiając się poszłyśmy... I trafilysmy uwaga na pokaz sztucznych ogni - bajer ! Jacuzzi gorąca woda podswietlone i jeszcze patrzysz w niebo A tu Ci petardy szczelaja - naprawdę super:-)
    Ja ogólnie jestem pod wrażeniem.

    Hipi przetrwalas? Jak po wizycie?

    Motyl najważniejsze żeby wszystko było dobrze pomiedzy Wami<3

    Schmetterling, Krystyna123, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps
    Żadnych przystojniakow ! Ale to żadnych!

    Schmetterling, hipisiątko, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak nfz kochany , ja jeszcze na końcu grudnia słyszałam od lekarza przepraszam ale nie ma już wizyt na NFZ...
    Chyba trzeba się cieszyć że wogole się tam dostałaś
    Swoją drogą parówki z bułką i bananem ciekawe zestawienie :-P

    Schmetterling, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w kinie z kumpelami na "Pech to nie grzech"

    hipisiątko, Krystyna123, werni lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi badaj tarczyce :-)

    Motyl terapia to ponoć dobra lekcja dla każdego związku :-) będziesz miała o czym pisać ;-)

    Ona zazdroszczę pobytu, musiało być pięknie :-) ja byłam tylko u golebiewskiego na basenie w Karpaczu :-)

    A tak ogólnie to jestem po 1 dniu w nowej pracy, ogólnie koszmar, dużo nowych rzeczy, nikt nic nie tłumaczy, jak sama pytam to Ciagle słyszę: popracujesz trochę to się dowiesz.. 8h słuchałam o dzieciach i planach na dzień babci i dziadka... przyszłam i się poryczalam. Oczywiście nie obeszło się bez rozmowy o tym czy ja mam dzieci i podsumowaniu mnie zdaniem: to już masz 30 lat i jeszcze nie masz dzieci? Ja w Twoim wieku już miałam dwójkę. Kolejna: ja tez. I trzecia: No w sumie ja tez.
    Myślicie, że to efekt stresu pierwszego dnia? Bo ja jakoś czarno to widzę :-/

    Krystyna123, Schmetterling, werni lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Zawsze mozesz im sie zwierzyc. Nic nie tracisz, a na wstepie glupie tematy utniesz.

    Ucięłam temat informacja, że plany macierzyństwa jestem zmuszona odłożyć w czasie przez konieczność leczenia tarczycy. Ale i tak zostałam sklasyfikowana jako babka co życia nie zna bo dzieci nie ma... ach przykro mi i tyle. To przewracanie oczami i patrzenie jedna na drugą. Baby to potrafią być okropne. No nic... może to tylko stres. Wiadomo, że w poprzedniej robocie to siedziałam jak alfa i omega, a teraz jestem w nowym miejscu, z nowymi ludźmi, gowno wiem, a do tego natłok pracy chyba mnie przeraził. Może to tylko taki początek. Pewnie strach i tyle. Oby!
    Bo dziś dzwonili z innego miejsca i chcieli mnie na rozmowę zaprosić ale w godzinach tej pracy i musiałam zrezygnować. Traktuje to tak, że jak powiedziałam A to muszę powiedzieć B i zobaczyć jak będzie pózniej.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, gdzie dokładnie pracujesz? W przedszkolu? Ja bym im zara dogadała tak, żeby je zatkać. No ale ja czasem wredna jestem.

    Ja jestem tak obżarta, że zaraz zwymiotuję.
    Zjadłam zestaw Big Mac, potem w kinie popcorn i cola. A film do dupy.

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8512 7412

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie w przedszkolu, w biurze. I siedzę w pokoju z trzema kobietami.
    Może ja jakaś wyalienowana już jestem. Wcześniej miałam swoje biuro i zakaz radia wiec przez 8h siedziałam w ciszy, a teraz 3 babki, radio, ciagle telefony służbowe i prywatne. Łeb mi pęka po tym pierwszym dniu. Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.
    Tez bym im chciała coś powiedzieć ale jak? Jak one razem robią 20 lat, a ja nowa jestem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 20:50

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawszw mówię, że nie mogę mieć. Koniec.

    To jest kwestia przyzwyczajenia, nie martw się. Jak wyszłam z korporacji do cichego kameralnego biura to myślałam, że zwariuję i mi w uszach piszczało.

    Krystyna123, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryśka, Ty w niemieckiej szkole uczysz?

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mieszkałam w De poznałam polki co też były nauczycielkami niemieckiego. :)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 523 524 525 526 527 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ