X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha no i zapomniałam napisać że na prawym jajniku przecherzyk 8mm co lekarz mówi że jest prawidłowe, więc pytam bo czyli owulacja będzie dopiero ? Odpowiada nie , owulacja już była....

    No i jeszcze jedno obudziłam się dziś z chorym pecherzem , umre chyba lyklam już furagine max mam nadzieję że jakoś przetrwam w pracy ... :-(

    No i czesc wszystkim ha ha :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    Ja już po wodzie z cytrynką ale może ktoś na kawę bądź herbatkę chętny? :)

    Ona po owulacji a pęcherzyk jest? To tak jakby miała być druga owu niedługo hmmm... Co do pęcherza to współczuję łykaj żurawinkę odkąd biorę to mam z tym spokój :)

    Jakieś plany na dzisiejszy dzionek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 06:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, a może ten pęcherzyk to ciałko żółte, tylko lekarz to tak nazwał. Ja mam koleżankę, której powiedział, że to torbiel, a to było ciałko żółte (tak w ogóle okazało się, że w tym właśnie miesiącu ta koleżanka zaszła w ciążę).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess nawet nie wiedziałam że jest furagina na receptę, może ma lepszy skład dlatego na Ciebie działa bardziej niż pozostałe. Co do stymulacji to ja bym wolała jednak wiedzieć czy podziałała, czy są pęcherzyki itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, napisałam taki długi tekst, gdzieś coś ręką niechący nacisnęłam, i znikł :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, znowu to samo... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to od emotikonek jak dasz taka której w ovu nie ma urywa tekst :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tracę cierpliwość.CZwarty raz to piszę:
    ja miałam stymulację , przez 4 miesiące, bez monitoringu w czasie okołoowulacyjnym. Lekarz kazał mi przychodzić w czasie okresu. Okazało się,że mam po kilka pęcherzyków w jajnikach. Zaniepokoiłam się, ale nie mogłam wydobyć od tego lekarza żadnych informacji (a jestem jednak dociekliwa). Trochę zaufania miałam, więc uznałam, że skoro nie mówi, że jest to złe, to znaczy, że dobre.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niewiem ale pecherzyk był też w macicy mówił o pecherzyk pytam go a on napewno nie ciąża i tyle :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na której z kolejnych wizyt lekarz stwierdził ,że widzi obraz policystycznych jajników, tylko nietypowy, bo pęcherzyki nie są ułożone po obwodzie. No to zdębiałam ze zdziwienia, bo stara jestem, a takiej akurat choroby nigdy nie miałam.Przeraziłam się i poszłam do 3 innych lekarzy, którzy zgodnie orzekli, że mam zaprzestać tej stymulacji, bo sobie szkody narobię.Miałam swoje zawsze piękne owulacje, więc tak organizm zareagował.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 08:11

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wydukakalam w następnym cyklu pełny monitoring pierwszy raz w całym swoim życiu czyli wzrost pęcherzyków owulacja i po kontrol do szpitala wręcz mam się zgłosić 9dc

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden z tych lekarzy zlecił mi nawet po jakimś czasie sprawdzenie estradiolu w okresie okołoowulacyjnym, estradiol wyszedł dużo ponad 200, więc było ok.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rok wcześniej ten sam lekarz od stymulacji też mi dawał lek z między innymi estrogenami i po półrocznej kuracji dopatrzył się małych mięśniaków macicy. Ostatecznie inni lekarze też to zakwestionowali, po prostu macica była ,,rozpulchniona" po tych stymulacjach i tyle.
    Na szczęście wszystko wróciło do normy, a z tym kiepskim jednak lekarzem rok temu się pożegnałam.
    I taka to historia moich stymulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Ja wydukakalam w następnym cyklu pełny monitoring pierwszy raz w całym swoim życiu czyli wzrost pęcherzyków owulacja i po kontrol do szpitala wręcz mam się zgłosić 9dc

    To super, przynajmniej wszystko dokładnie będzie wiadomo :)
    A może nie zdążysz, bo będziesz w ciąży :) Czego Ci życzę :)

  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, wczoraj byłam u ginekologa. Przejrzał badania męża tj. 13 mln plemników i 49 w ejakulacie, ale 4% prawidłowo zbudowanych i typu a 9% a b 40%. Jako jedyne wyjście wskazał nam inseminację.Czy rzeczywiście z takimi wynikami nie mamy szans naturalnie?

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w sobotę wypada 7dpo
    Jutro zrobić i w poniedziałek? Estradiol i progesteron
    I jeszcze pytanie czym się różni progesteron od progesteronu oh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem macie szanse. Te wyniki wcale nie są złe. Są tu na forum przykłady dużo gorszych :)
    Ale IUI może ułatwić sprawę :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Mnie w sobotę wypada 7dpo
    Jutro zrobić i w poniedziałek? Estradiol i progesteron
    I jeszcze pytanie czym się różni progesteron od progesteronu oh

    Chodzi Ci o monitoring?
    A pojęcia nie mam, co to progesteron oh.
    Ja oprócz zwykłego progesteronu miałam robiony niedawno 17hydroxyprogesteron, może to o to chodzi. Ale niestety zapomniałam, po co to było robione, chyba coś związane z pracą nadnerczy.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to 17-OH progesteron ja też robiłam kiedyś te badanie razem z kortyzolem i innymi jeszcze tam jakimiś. Badanie wykonuje się głównie przy podejrzeniu wrodzonego przerostu kory nadnerczy. Podwyższony 17-OH progesteron może wiązać się z hirsutyzmem, zaburzeniami miesiączkowania czy niepłodnością.

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, właśnie, ja też robiłam badanie kortyzolu i czegoś tam jeszcze :) Okazało się, że mam te parametry nadnerczy obniżone, lekarz orzekł, że to zespół wyczerpania nadnerczy. Chyba od przewlekłego stresu...

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ