X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz przepisał tylko mi dalej Clo na 3 kolejne miesiące i mężowi witaminę a+e i tran, ale nie ukrywał, że raczej nic z tego nie będzie nawet dzięki inseminacji..

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż miał też stulejkę, badania były robione przed zabiegiem. Ale podobno to nie ma wpływu

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tej pory nie miałam problemów z owulacją, miałam tylko badaną prolaktynę i testosteron- w normie.

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • paulina2811 Autorytet
    Postów: 1032 632

    Wysłany: 12 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to, że nakładł mi do głowy, żeby się nastawić na to, że nie uda się nam...

    Paulina m3sxdzu5cirt3gl0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    No i hello wszystkim! Witam ja i moja migrena. Kawa, owsianka, prochy i do przodu.

    O, migrena, dobrze Cię rozumiem.
    Ja dziś akurat nie mam migreny, a przed minutą zrobiłam sobie też owsiankę :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina2811 wrote:
    Najgorsze jest to, że nakładł mi do głowy, żeby się nastawić na to, że nie uda się nam...

    Wiesz, ale to dziwny ten lekarz. Skąd on to może wiedzieć. Jasnowidz jakiś czy co?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    A jaka z czym? W mojej jest jablko, rodzynki, cynamon i hit sezonu czyli siemie :-) Dawaj przepisa na swoja :-)


    Eeee, moja to tylko z bananem.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    ALT + R kasuje wszystko, nie wiem dlaczego

    Rzeczywiście, masz rację, sprawdziłam to.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska mój sportowiec wali owsianke w blenderze stojacym:
    Owsianka
    Płatki żytnie
    Banan
    Orzechy ( migdały laskowe włoskie)
    Zurawina
    Rodzynki
    Mleko bez laktozy
    Mieli to wszystko litr wypija :-P

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i łyżka izolatu bialkowego

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przez owsianke

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Kompletnie nie mam dzis humoru. Boli glowa, a nie mam jak usnac, bo remont kuzwa balkonu. Tureckie partacze miesiac mialy, balkon miesiac rozbabrany stal, a ich nie bylo, za to wlazly dzis i sie tluka akurat jak mam wolne. Nie wyspalam sie przez nich!



    <3
    Współczuję.
    Nas też czeka remont balkonu, ale to już chyba w przyszłym roku, bo ciągle pada, balkon mokry, płytki nie są jeszcze wybrane :)

    Ja w sumie też mam nie najlepszy humor, doła mam jakiegoś, choć to ni @.
    A mój mąż to ma większego doła niż ja, on tak chce mieć dziecko, martwi się, że nie zdążymy (co jest bardzo prawdopodobne), że nie widzi sensu życia bez dziecka... Serio.
    Wpadłam ostatnio na taki absurdalny pomysł, że może by sobie spróbował z kimś innym mieć to dziecko, skoro nam się nie udaje...
    Myślałam też nad inseminacją, może by to coś pomogło...
    Ivf się boję ze względu na moje przygody ze stymulacjami...

    Idę do kuchni - robię dziś kluski ziemniaczano-dyniowe, takie kopytka, oczywiście bez glutenu :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię pierwszy raz z przepisu z jakiejś gazety.
    Piecze się dynię (ostatecznie ma być 300g), gotuje ziemniaki (też 300g).
    Potem dodaje 3 jajka, łyżka soli, 2,5 szklanki mąki, 4 łyżki mąki ziemniaczanej.
    Tę dynię i ziemniaki zemleć.
    Wszystko ugnieść.
    Zrobić wałeczki, pociąć, ugotować.
    Podawać z roztopionym masłem klarowanym, można dodać świeżą szałwię (tej ostatniej nie mam).
    Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam z pracy i uraczylam się pampuchami z własnoręcznie zrobionymi jagodami dodalam też śmietany pychota !!

    A na obiad dziś watrobka drobiowa ;-)


    Misia tak nie myśl ... chociaż powiem szczerze mnie nie raz przeszło przez myśl iść e swoją stronę i żyć- bo tu raczej przeplatany problem w chłopie jest i patrz Co los , to on ma dziecko ... :-(

    Jeśli twój mąż chce bezgranicznie dziecka napewno to Ciebie widzi jako matkę, wierz mi <3

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też biorę niepotrzebnie ten Aromek tzn mam brać?
    Bo raczej nigdy problemu z owu nie miałam ...

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zdecydowanie zaskoczyło wtedy kiedy odstawiłam wszystko włącznie z kwasem foliowym a lykalam tylko magnez ;-)
    No może jednak zwiększy szanse - jeśli ma zwiększyć spróbuje 3 pęcherzyki Jannes z czego zazwyczaj jeden jest dominujący no :-P
    Niewiem ja tam jednak wolę spróbować ze względu na miesniaka który od ostatniej wizyty urósł 2 mm niby nie dużo ale znów to oznacza że rośnie ...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    ale dzisiaj miałam dzień... ale chyba zaplusowałam w pracy :D

    Paulina, czy miałaś monitorowaną owulację? Jeśli tak to nie brałabym clo, bo po co? Pamiętajmy, że przy clo może dojść do przestymulowania jajników i mogą tworzyć się torbiele, a tego nie chcemy. Poza tym clo upośledza endometrium, wiem z doświadczenia - też n=byłam na clo i też lekarz popełnił wszystkie możliwe błędy :( Nie wiem jakie macie szanse na naturalną ciążę i nie mnie to oceniać, ale skonsultowałabym sprawę z innym lekarzem.

    W ogóle przy stymulacji jakimkolwiek lekiem cykl powinien być monitorowany, inaczej nie dowiemy się jak działa dany lek?

    Paulina, zgadzam się z dziewczynami, idź do innego lekarza. Trudno znaleźć dobrego, ale warto szukać bo niestety pełno jest konowałów!!! Też to przerabiałam.

    Ona, pisałaś coś o glutowatym śluzie (BTW, jakieś skojarzenia z jedzeniem???), przypomniało mi się, że kiedyś farmaceutka mi powiedziała, że clo zagęszcza śluz i czasami może nawet tworzyć czopy, które bronią dostępu plemnikom. Pomyśl, może to nie wiechu glutuje Twój śluz, a clo???

    Ja staremu dzisiaj zaserwuję pomidorową, a sama zrobiłam sobie zupkę chińską, ale była tak ostra, że po 3 łyżkach stwierdziłam, że to był głupi pomysł i zrobiłam sobie kanapki :p

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska, ja zdaje sobie z tego sprawę i lekarz też dlatego nie dostałam clo przy którym wyraźnie pisze nie stosować gdy są miesniaki
    Mam ten Aromek który wbrew pozorom wycisza estrogeny ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet ja nie dostałam Clo jego nie można brać przy miesniakach
    Dostałam Aromek i tym samym jeszcze go nie biorę dopiero od następnego cyklu a przy wiesku mam tylko gluty więc raczej obstawiam na niego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaczej u mnie poprostu poziom estrogenow nie równal się progesteronowi
    Nawet po @ mój progesteron wydawał się być za wysoki do estradiolu
    Podobnie około 7 dpo zawsze mój próg był powyżej normy dla danej fazy
    Niewiem jak teraz muszę zbadać
    Pójdę w poniedziałek bo jutro się nie wyrobie chyba że popołudniu zajadę do tego labo gdzie mój lekarz przyjmuje

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ