X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro zobaczę jak te moje winko podziałało na endo :P

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wiemy no ten ból brzucha ma @ wcale o niczym nie świadczy :-P
    Ty no ten musisz wiedzieć że masz szansę no te ciałko ta tempka nadzieja musi być:-P biel wizira też jeszcze możliwa
    Napisz jaki wynik bo temperatura raczej wskazuje na wysoki progesteron

    Wstaje bo tak pracuje:-/
    Jakbym nie musiała śpię do 10 tej
    Albo nie poszlabym próg zbadać ooo haha

    Dziś też chyba kupię wino , jakie polecacie ?
    Ja raczej słodkie lubię ale wiem że wytrawne muszę, także czekam na jakieś propozycje:-P

    Karola 13-ego w piątek jako 12-stolatka zalamalam obojczyk przypadek?
    No ale ja tam aż tak się data nie przejmuje

    Jannes czekam na wyniki i trzymam ciągle kciuki :-)

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję tylko słodkie winko więc nie mam pojęcia o wytrawnych. Co do Twojego wypadku to jasne że przypadek :P zdarza się. Ona a prl kiedy najlepiej zbadać? Wiem tyle już było gadane ale znasz mnie ;)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    No to ja już po pobraniu krwi. Obstawiam progesteron ok 3. Co dostanę jak wygram? :D

    W dzisiejszym konkursie do wygrania kurs samomacania: Macanie dla przyjemności w kontekście profilaktyki chorób dziedziczonych.

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Semi dry cote :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale że nie wytrawne ?

    Prolaktyne możesz kiedy chcesz
    Ja zazwyczaj badalam tego magicznego 21dc:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie piję bo nie mogę do pracy mam więc tylko wieczorkiem jak wrócę sobie lampeczkę walnę. Za owsiankę dziękuję bo właśnie koktajl owocowy z siemieniem popijam :)

    Znowu.ta.kryska, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Pijaki od rana! A fe, do 12:00 trzeba poczekac, bo wczesniej to alkoholizm. Chyba, ze ma sie urlop, to wtedy dyspensa i mozna do sniadania. Ja dopiero wstalam, takze dzien dobry bez migreny. Ide owsianke robic. Komu?

    Ha, to ja mogę.Mam wolne.Jedno z tych win, tylko białe stoi na widoku w kuchni :)
    Właśnie owsiankę zjadłam. Spóźniłaś się ;)
    Ulga tak wstać bez migreny, co. :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja nie piję bo nie mogę do pracy mam więc tylko wieczorkiem jak wrócę sobie lampeczkę walnę. Za owsiankę dziękuję bo właśnie koktajl owocowy z siemieniem popijam :)


    Ja mam całe opakowanie siemienia, ale jeszcze ani razu nie użyłam tego cuda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ale wiecie co, trace juz sily w naturalne starania. Chyba pora podjac meska decyzje i zdecydowac sie na ivf.

    Jannes niewiem co u Was problemem jest w nasienie ale mój miał i azoospermie i oligospermie i teraz jesteśmy na etapie 50 mln i 70% żywotności w tym A 65 %
    Ja tam wierzę w suple bo 4 miesiące wcześniej było jedno wielkie zero ani jednego zolnierza nawet martwego
    Nie przechodzilismy żadnych chorób itp jakoś i ilość zdecydowanie poszła w górę i zaskoczyłam
    Nie podobają mi się Twoje spadki
    Są za drastyczne ... niewiem co na to lekarze ale uważam że u Ciebie może być problem z progesteronem

    Znowu.ta.kryska, Janess, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello yellow,ale tu ruch :D. Ja o dziwo mam wolne piatek i sobote, ma u mnie byc 25 stopni wiec szykuje sie na aktywne spedzenie czasu. U mnie winko bylo wczoraj, na zakonczenie tygodnia pracy, ale prawdziwe wino a nie fermentowany sok winogronowy jaki Wy pijecie hehehehehehe :D Przywyklam, ze wiekszosc kobiet pije slodkie wina dlatego zawsze na imprezy przynosze swoje i mam 200% pewnosci ze nikt mi go nie wypije :D

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska, Janess, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Chyba ze ja bede na tej imprezie ;-)


    na odleglosc czuc, ze braterska dusza :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Naprotechnolog na miejscu twierdzi ze z obecnymi wynikami wcale nie jest tak źle jak nam wszedzie wmawiaja. (

    A czy naprotechnolog zasuregowal jakas kuracje dla meza?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Ale do konkursu dopuszczalna jest jedna odpowiedz na kandydatke, by kazda miala rowne szanse. To gdzie Twoj glos postawic? Poniedzialek, sroda czy piatek?


    Wcale nie będzie :)Wnioskuję po cyckach :)

    Znowu.ta.kryska, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wreszcie jakiś trop odnośnie mojej owulacji w tym miesiącu bez pomiarów, a mianowicie o godzinie 12.00 temperatura 37,2. Śmieszna godzina :)nieodpowiednia, ale porównywalna z tymi z poprzednich cykli z fazy lutealnej. Więc wnioskuję, że już po owulacji :) I tak mi w nos, policzki i czoło jest gorąco, a siedzę i nic nie robię.

    I wieczorem wczoraj też musiała już być trochę wyższa, ja to czuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 12:25

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ciężko mi powiedzieć bo u nas ta 50 - tak to przy ml , ale szczerze uważam że źle nie jest ...
    Do tej pory łyka selen , cynk, plus speman
    Androvity i inne były u nas z marnym skutkiem
    Inaczej ż żadnym
    A powiedz dlaczego nie zgadzasz się na laparo? Chodzi o zrosty rezerwę czy poprostu nie uważasz tego za pomocne?
    Nie doczytałam hsg miałaś?
    I tak szczerze, plemmikow macie trochę, żywotność jakaś tam jest , może spróbujesz z concencive tańsze to niż ivf a spróbować warto - pomoc ożywia plemniki zawiera jony magnezu dzięki którym stają się szybsze i dłużej żyją... :-)

    Już ostatnio nie podobal mi się Twój spadek , jest bardzo drastyczny tak to może spaść dzień przed @ ale jeszcze kilka dni ... gdyby zarodkowi nie zdążyło by się dojść do macicy to poprostu i tak nie miał by szans na zagniezdzanie bo Twoja błona zaczyna się jiz zluszczac.... dziwne to wszystko

    Krysia a co to ż z tym Twoim chłopem że on taki nie do współpracy? Nie chce? Nie zależy mu ?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes, ale nie bój się laparoskopii, jakby co. Ja miło wspominam dwudniowy pobyt w szpitalu w tym celu. Robiłam prywatnie, w uroczym miejscu, czułam się jak na weekendzie w małym hoteliku z pięknym wnętrzem. Jeszcze mnie pytali ,co sobie życzę na śniadanie. A po zabiegu szybko się dochodzi do siebie, raz dwa i można biegać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2017, 12:18

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Tak. Ten naprotechnolog jest jedynym lekarzem który próbuje leczyć.


    A byliscie u androloga? Sorka, ze tak draze ale widze, ze leczysz sie u napro a moim zdaniem przy problemie meskim to raczej slepa uliczka i zbedny wydatek. O ile Clo i Euthyrox to sa leki i faktycznie moze to byc dobre posuniecie,o tyle reszta suplementow to taka oczywista oczywistosc, nie trzeba lekrza, zeby zalecil te suplementy. Nie zrozum mnie zle, bo kazdy leczy sie jak uwaza, ale tylko Ci podpowiem, ze ja tez faszerowalam sie swinstwami i probowalam polepszyc moje parametry, mimo ze wszystko bylo ok a lekarze mowili, ze maz nie ma zlych wynikow, az w koncu sama doszlam do wniosku, ze to jednak u niego problem. Czytalam duzo fachowej literatury i kiepska morfologia przy wzmozonej lepkosci to powazny problem. Ciaza mozliwa ale trzeba sie wyczekac jak ktos ma czas. U mnie teraz wszystko gra i buczy (mam Hashimoto i niedoczynnosc, ale hormony unormowane) i postanowilam nie faszerowac sie lekami, bo to bez sensu. Teraz starego suplementuje i czekam na cud, bo tylko tyle moge zrobic :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie ostatnio się też zastanawiam nad tym żelem Conceive plus. Mam obawy,bo to jednak wyrób chemiczny, pewnie niesłuszne, ale ja to taka w zgodzie z naturą jestem :) , na ile się da :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego też jest problem z aglutynacją, czyli sklejaniem się plemników od stanów zapalnych. Nasz lekarz uważa, że to problem, no to się leczymy.

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ