X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Anet ja nie dostałam Clo jego nie można brać przy miesniakach
    Dostałam Aromek i tym samym jeszcze go nie biorę dopiero od następnego cyklu a przy wiesku mam tylko gluty więc raczej obstawiam na niego

    A ja myślałam, ze Ty wcześniej brałaś clo, stąd tak skojarzyłam. Ale widać coś pomyliłam... sorka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet faktycznie parę lat temu brałam:-P
    :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Anet faktycznie parę lat temu brałam:-P
    :-)

    To chyba pisałaś o tym i stąd tak skojarzyłam. Czyli jednak nie jestem taka głupia na jaką wyglądam :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie wyglądasz nawet na głupia i sobie wmawiasz:-P

    Pisz co u Taty ;-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryska zabilas już kogoś?
    A te pms to się nie powinno leczyć?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • JoGa Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 12 października 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas Was czytam i trzymam za Was kciuki☺️

    Dziś byłam z mężem u lekarza i dowiedziałam się, że mam "chłopa z jajami", 200mln w ejakulacie i 33mln w ml, chyba wie co mówi!
    Ja natomiast mam zbyt krótką fazę folikularną i to może być problemem.
    Wiecie może czy metformina jest w stanie wyregulować te anomalie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tata czuje się dobrze, dzięki, że pytasz. Jest w domu, bardzo zadowolony z operacji. Za 2 tyg będą wyniki badania histopatologicznego. Czyli musimy czekać i trochę się tym stresuję, ale staram się być dobrej myśli.

    Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Anet ja nie dostałam Clo jego nie można brać przy miesniakach
    Dostałam Aromek i tym samym jeszcze go nie biorę dopiero od następnego cyklu a przy wiesku mam tylko gluty więc raczej obstawiam na niego[/QUOTE

    Poważnie?Hmmm,ale u mnie ten cyrk z macicą i nadmiarem pęcherzyków był właśnie przy Aromku....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Poważnie?Hmmm,ale u mnie ten cyrk z macicą i nadmiarem pęcherzyków był właśnie przy Aromku....

    Misia, może przy Aromku też może dojść do przestymulowania. Ja akurat tylko clo brałam, więc w kwestii Aromka nie pomogę

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 12 października 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a ja po pierwszej wizycie w klinice i mam mieszane uczucia, w sumie poszliśmy z badaniami które zrobiliśmy do tej pory i nie zrobił nam żadnych innych co od razu mnie zastanawia...
    Wg lekarza wszystko jest w jak najlepszym porządku(morfologia 3% i ruch 26% również, chyba tylko ja uważam że to nienajlepsze wyniki) W ogóle byłam w 10dc, pęcherzyk 26mm, czyli wracać do domu i serduszkować.
    Przepisał mi luteine i luttagen od 16dc i jednego i drugiego po 3 tabl dziennie, tylko tak w domu na spokojnie czytam internety i się zastanawiam to się w ogóle powinno brać razem?
    Przepisał też Dostinex na obniżenie prolaktyny, 1/4 tabl na tydzień.

    Po wizycie nie wytrzymaliśmy ciśnienia oboje pokłóciliśmy się nie wiem w sumie o co, że w ogóle pojechaliśmy chyba.

    A dziś ochłonełam podczytuje Was z Somersby i pizza w ręku, żadne tam owsianki ;)

    Anet_86, MisiaABC lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela lubię za Somersby :)

    Trudno coś powiedzieć o tym lekarzu, ale jak maci wrażenie, że się nie przykłada, to nie ma sensu wiązać się z nim na dłużej. Musicie czuć, że coś się dzieje, idzieci do przodu, a nie stoicie w miejscu. O tych lekach w ogóle się nie wypowiem, bo pojęcia nie mam.

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 12 października 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym też wrócić, a nie mogę odnaleźć bo z taką zawrotną prędkością piszecie :P Do tego fajnego psa z długimi włosami, ktoś pisał... że to jego wymarzony, jaka to była rasa? Masz takiego małego szczeniaczka, on nie gubi włosów? :P

    BTW w Rossmannie -55% na produkty do makijażu, obkupiłam się dzisiaj ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2017, 20:50

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JoGa wrote:
    Cały czas Was czytam i trzymam za Was kciuki☺️

    Dziś byłam z mężem u lekarza i dowiedziałam się, że mam "chłopa z jajami", 200mln w ejakulacie i 33mln w ml, chyba wie co mówi!
    Ja natomiast mam zbyt krótką fazę folikularną i to może być problemem.
    Wiecie może czy metformina jest w stanie wyregulować te anomalie?

    Ja niestety pojęcia nie mam, więc w tym temacie nie pomogę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w sephorze dziś kupiłam żel pod prysznic,mydło w płynie o zapachu zielonej herbaty i masło do ciała mango.Ależ pachnę :-D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • Chrumka Znajoma
    Postów: 16 14

    Wysłany: 12 października 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 16:57

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Cud :) rośnij Kruszynko <3
    16ud9jcgdo0f3zy6.png
  • Chrumka Znajoma
    Postów: 16 14

    Wysłany: 12 października 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 16:57

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Cud :) rośnij Kruszynko <3
    16ud9jcgdo0f3zy6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Test ciazowy?! W 9dpo?! Z mega slabym nasieniem?! Weeezzz... :-P Lubie zarty, ale bez takich jaj mi tu :-P

    Krysia mój miał 3mln plemmikow, i żywotności 30 % i bez morfologii ( było napisane - zbyt mała ilość plemmikow) i raz wystarczyło że @ nie przyszła więc bez takich mi tutaj :-P

    MisiaABC, Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes a Ty co? Widziałaś swój wykres? Nie żebym była wróżka ale nasikac na coś byś już mogła:-P
    Wygląda to bardzo obiecujaco ;-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wszystkim :)

    Ja też już na nogach. Przesądna nie jestem dlatego też nie wierzę w pecha 13, cyfra jak cyfra równie dobrze każda inna mogłaby być uznawaną za pechową. Janess moja znajoma też urodziła się 13go i jeszcze grudnia wtedy kiedy wprowadzono stan wojenny. Wracając do piątku jak planujecie spędzić weekend? :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2017, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess najlepiej winkiem ;) też mam zamiar zbadać proga i prl bo wyniki które mam to już dawno robione a przydałoby się sprawdzić jak jest w teraz.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ