X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek powoduje skurcze macicy dlatego bierze się go tylko do owulacji a siemię lniane można jeść cały czas.

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess fajowe te flaszki :D hehe gdzie można takie kupić? Bo ja nie widziałam nigdzie podobnych

    Ok już mam odp ;) dzięx

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2017, 10:06

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś gotuję zupę brokułową i zrobię kotleciki mielone z mięs indyczego, o. I zaraz zacznę to przygotowywać, w końcu będzie obiad o normalnej porze.

    Znowu.ta.kryska, Moa, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam mojemu chrześniakowi na bierzmowanie porządne pióro.
    Wiadomo, to inna okazja i zależy kto co lubi ;)

    Znowu.ta.kryska, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej:-)
    Ja już z pracy;-)
    U mnie dziś na obiad to samo co wczoraj tylko że z kasza haha :-P a teraz wcinam pieczywo lekkie posmarowane masłem orzechowym mm mm pychota !!

    Potem afe umyć i do lekarza :-P

    Co do urodzin my ostatnio kupujemy karty podarunkowe do różnych sklepów na różne kwoty :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2017, 11:42

    MisiaABC, Znowu.ta.kryska, Moa, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę kupić sobie psa.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes a można sumplememtowac testosteron ?

    Kryska nieee:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś wyczytalam że absolutnie nie wolno suplementowac testosteronu, chyba nawet tu w pytaniu do specjalisty lekarz odpowiedział że nie wolno bo to niszczy nasienie...

    Dziewczyny ale mam kurde gazy hahaahah Kryska !!!! Trzeba ścisnac pośladki:-P

    Znowu.ta.kryska, Anet_86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja siedzę w poczekalni czytam no laboratorium czytam dalej pobieraja krew do 17 hahahaah
    Człowiek jest głupi
    Może co oddać odrazu ?
    Jakieś propozycje ?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już po , owu była " prawdopodobnie " nie ma cialka żółtego nie ma płynu e zatoce też nie ale mówi że była owu
    To ciekawe:-P
    No i dalej , endometrium 5 mm także rewelacja ha ha a migdały garscmi jadłam
    Widoczny jakiś pecherzyk ale on nie wie co to haha napewno nie ciąża mówi
    Szyjka czysta , miesniak głęboko po prawej stronie siedzi mówi zostawić druga część macicy czysciutka problemów nie będzie z ciąża
    Od dziś duphaston i od nowego cyklu stymulacja
    Muszę jeszcze z mężem pogadać żeby wiedział bo ja się zastymuluje a on sobie wyskoczy

    Plamienia raczej pewne hormonalne , no i w przyszłym miesiącu pełny monitoring;-)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona jak owu była to najważniejsze i jak podziałane to czekamy na efekty :)

    Ja już w domu po pracy i winko sobie popijam co by endo wspomogło. Dziś spaghetti bolognese na kolacyjkę ^_^

    a jeśli mowa o testosteronie to jeśli można go wyregulować to czy równie dobrze można go obniżyć? Chodzi mi u kobiet, bo ja mam za wysoki ale nie wiem w jaki sposób mogłabym go obniżyć, są na to jakieś naturalne sposoby prócz łykania chemii?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    a jeśli mowa o testosteronie to jeśli można go wyregulować to czy równie dobrze można go obniżyć? Chodzi mi u kobiet, bo ja mam za wysoki ale nie wiem w jaki sposób mogłabym go obniżyć, są na to jakieś naturalne sposoby prócz łykania chemii?

    Karolina, szpilki kup, wtedy estrogeny wzrosną i stłumią testosteron... A u facetów testosteron podnosi się przez zakup nowego auta :D My w styczniu zakupiliśmy co by szanse zwiększyć na poczęcie latorośli, ale u nas czynnik żeński zawodzi i to nie o hormony chodzi...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    A propo wysokiego testosteronu to tak mnie dzisiaj wkurza stary ze sobie nie wyobrazacie. On szaleje a mi sie chyba pms zaczyna. Moze go nie zamorduje w nocy :) jakby co to mi podsylajcie jakies pilniki czy cos...

    Przy pms uniewinnią Ciebie :) no w najgorszym wypadku to okoliczność łagodząca :)

    Ona29, Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo cienkie liche więc dupek
    Płyn mówił 4 dni mógł się wchłonąć a na ciałko jeszcze za wcześnie
    Słucham lekarza zobaczymy
    Poinformowalam też męża, faktycznie obawia się wszystkiego ale to przyjął jego słowa były takie
    : Jak my to Pancia zrobimy teraz, a jak znów będzie coś nie tak ?
    A może tego się boi ? Strasznie przeżył moje poronienie

    Jannes u mnie wogole może być problem z Endo w 6 tygodniu miało 1.2 cm także też nie za bardzo
    Rzekomo duphaston ma pomóc
    No tak orzechów to ja się najadlam paczka dziennie 100 gram a wino było gruszkowe :-P

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Jak my to Pancia zrobimy teraz, a jak znów będzie coś nie tak ?
    A może tego się boi ?

    Pancia, na razie zróbcie, nie ma co się martwić na zapas. Pewnie, że Twój mąż się boi, w końcu on wiele stracił... Macie siebie, dacie radę :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe masz rację, ja się wyrazilam jasno
    Narazie od dziś dupek potem ten lek jakis inny nie clo potem od 9 dc monitoring
    Zobaczymy:-)
    Teraz czekać na @

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że nie bierzesz clo, bo ono może upośledzać endometrium. Musisz popracować nad endometrium - za zażywasz te wszystkie wieśki, ziółka itp?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesia brałam W tym cyklu akurat, kupiłam jeszcze dziś witaminę D ( Lago nie krzycz) w aptece , ponoć też ma wpływ
    Co dalej?
    Wiesia nie bardzo chce brać bo mój śluz po nim to jeden wielki glut musiała bym pić syrop ogólnie dużo się tego wszystkiego zebrało
    Co Wy mówicie?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 11 października 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Kobitki! :)

    Ona29, nie wiem czy już nie pisałam, ale jak tak to i tak się powtórzę ;) Ja biorę zioła ojca Sroki. Nie narzekam. Jestem zadwolona. Wiadomo jednak, że co organizm to inaczej reaguje. Odnośnie witaminy D to faktycznie słyszałam same pozytywne rzeczy na jej temat.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu pokazało mi dziś owulacje tego dnia kiedy miałam ten ból, jakby jestem już 5dpo
    Lekarz mówił że ten ból to napewno owulacja była
    I teraz dalej , muszę zbadać te estrogeny bo ich nadmiar a niedobór progesteronu ( wahania między tymi hormonami) prowadzą do miesniakow które posiadam
    Jeśli chodzi o siemie to tak tzw fitoestrogeny boję się jeść brać żeby mi się miesniak nie powiększył :-( i kolejne pytanie czy zioła sroki można pić na stymulacji ? Ohh :-(
    Mój zestaw na chwilę obecną to :
    Witaminy prenatalne
    Inofem
    Acard
    Magnez ( 2 rano 2 wieczorem)
    Duphaston
    Witamina D3

    No i w tym cyklu bodajże do 11-tego wiesiołek

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ