Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 października 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Znowu o psach na prociazowym watku. Zle. Tu trzeba o badaniach, sluzach itp.
    No wiec z badan, to jestesmy odrobaczeni, a jutro idziemy sie szczepic :-P
    a my dzis mielismy bliskie spotkanie z bezowa labradorka, ale chyba z ciazuni nici, bo mamy powazny problem z meska plodnoscia.....po prostu nie mamy jajek :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Czemu tak dlugo? Te noszenie? Bo spoznienie @ raczej jest norma po zabiegu. U mnie byla wczesniej, ale to roznie bywa.

    W tym czasie będzie miał badania na dysplazję stawów. To jest wymaganie naszej hodowczyni. Już bym chciała tą @..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    My mieszkamy na 4tym bez windy i też musimy go nosić do 8-12 miesiąca.
    Ja chyba do garażu się przeprowadzę :D

    Co do tematów wątkowych, to spóźnia mi się okres po tej laparoskopii.
    Już tydzień..

    Oczywiście test zrobiłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Oczywiście test zrobiłaś?
    Nie, testu nie robiłam. Owulację miałam przed laparoskopią.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zostało czekać... :-/


    Cisza tu taka zapadła ojej ... :-/
    Może wywołam
    Alegzi?
    Hiosiatko?
    Anet ?
    Jannes?
    Meldowac się tu wszystkie i pisać o byle czym :-D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O,to w mojej pracy podobnie :-D

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodzę ba bozonarodzeniowe spotkania :-D,mam w pracy ze dwie dobre kolezanki,z jedną to w sumie sie przyjaźnię,jedna przed drugą ma sesję terapeutyczną :-D czyli wyrzucamy z siebie,klniemy,obgadujemy wszystkich,i umysł sie oczyszcza.

    Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u mnie nerwy mają wpływ na serduszkowanie,co jest bardzo niedobre.Pomaga mi też myśl,że jak w pracy przegną,to się zwolnie i już.Jak to sobie powtarzam,zaraz lepiej,bo dystans się łapie

    Janess lubi tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 18 października 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    A propo dupy, to zaraz ide na zakupy i kupie sobie lody i sama zjem cale pudelko. Tylko zastanawiam sie czy kupic pol litra czy litr :D znaczy lodów :D
    To ja tez poprosze lodzika :)
    Chociaz napilabym sie % :(

    Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova lodzika chcesz? 07icon_smile4.gif[img][/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2017, 19:15

    Janess, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 18 października 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ciągle mi się samo wylogowuje, myślałam że ja coś zrobiłam ale widzę że to nie tylko u mnie...

    Praca temat rzeka, też wczesniej miałam bardzo stresująca pracę i obiecałam sobie ze przy przedluzaniu umowy jesli mi dadzą dobra podwyżkę to zostaje, a jak nie to odchodzę. No i odeszłam, strasznie bałam się że to zła decyzja, że nic nie znajdę i nawet miałam myśl ze co ja zrobiłam pójdę i przeprosze, wezmę co dają:p ale szybko mi przeszło i udało mi się od razu znaleźć nowa lepsza pracę i bliżej domu. Także myślę że trzeba znac swoją wartość. Co prawda to że mam mniej stresujące pracę nie sprawiło że jestem w ciąży,ale jest o niebo lepiej i nie żałuję :p

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 18 października 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina glodnemu chleb na myśli :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ja dzis mam mega dola i pije wino..
    .

    A to dlaczego?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova 02icon_mryellow.gif[img][/img]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2017, 20:18

    Nova87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Ja dzis mam mega dola i pije wino..
    .


    A co to się stało?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 18 października 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam dola nie trzeba zeby sobie winko wieczorem posaczyc :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    Jak tam dzionek się zaczyna u każdej? Ja już wodę z cytrynką popijam a potem muszę pozmywać, pranie wstawić, poodkurzać i jakiś obiad wymyślić ale kompletnie nie mam pomysłu jak zwykle :/

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry , ja standardowo w pracy:-P
    Tempka dziś poszybowala w górę test oczywiście jak dla mnie coś pokazuje ( czyli urojenia) i tyle
    Ostatni raz mierze temperaturę w tym cyklu dla mnie to zbyt stresujące wstałam tempka wysoka jak sikalam na test to mnie serce walilo jak oszalale to chore jest :-/

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona dawaj tego testa tutaj :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ