X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Schmetterling hello :)

    Dzień doberek :)

    Cynamonowaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling czy Ty jesteś leczona napro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Ona29 a Ty pracujesz? :)

    Tak pracuje cały czas łeb w łeb z nim od 10 lat w NASZEJ firmie


    Jannes nie rozumiem pytania mamę i małego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Tak pracuje cały czas łeb w łeb z nim od 10 lat w NASZEJ firmie


    Jannes nie rozumiem pytania mamę i małego?
    No to skoro pracujesz to dlaczego masz sobie odmówić zrobienia paznokci. Przecież każdy ma prawo na małe przyjemności :)

    Chodziło nam o to co piszesz o alimentach. Nie zrozumiałyśmy komu Twój mąż je płaci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona dziewczynom chodzi o synka Twojego M bo nie znają Twojej historii.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2017, 10:30

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już rozumiem. Wcześniej myślałam, że płaci alimenty swojej mamie.

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 24 października 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 mój jak zaczoł sie czepiac że po co wydaje tyle na pazury to kupiłam zestaw i sama sobie robie. A że co miesiąc coś nowego dokupuje i wychodzi drożej niż bym na paznokcie szła to ma nauczke:) Ale ogólnie w sprawy finansowe sie nie czepia. Mamy wspólne konto z którego on praktycznie nie korzysta bo zawsze ma swoje "lewe" pieniądze.



    kaaarolynaaa na to zbicie tsh to ci leki gin przepisał czy musiałas iśc do endokrynologa?

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tylko raz zaczął mówić po co robię paznokcie. Ucięłam to słowami, że zarabiam więc wydaję :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    kaaarolynaaa na to zbicie tsh to ci leki gin przepisał czy musiałas iśc do endokrynologa?

    Nova ja jestem leczona u endokrynologa-naprotechnologa i to on mi zalecił zbicie tsh.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konkretnie zrezygnować z czegoś paznokcie dałam jako przykład, zarabiamy dużo nie one są tu problemem

    O wspólnym koncie mogę zapomnieć ze względu właśnie na nasze zarobiki często wiele przekraczające 10 tyś i nie pisze tego dlatego żeby się " napiac " tylko dlatego że mimo tego czuje się jak biedak tzn inaczej nigdy nie jest tak że jest cos co ja chce

    Owszem mam wszystko ale to co on chce
    Czyli jak on chce żebym miała telefon to co mam jak on chce żebym miała buty to je mam
    Ale jak ja chce żeby mi coś kupił to nigdy tego nie robi ...
    Jeśli to on by zapragnął zmywarki już dawno by stała, jak chciał sobie bmw kupić to pojechał i kupił
    Ja jeżdżę rozpadajacym się autem nie oczekuje salonowego ale przynajmniej sprawnego technicznie

    Co do dziecka
    Tak ma syna
    4lata temu się wyprowadzilam poznał Pannę mieszkał z nią i żył ja toczylam swoje życie, potem chciał wrócić długo się starała nie powiem wrocilam po 3 tygodniach przyszła panna że w ciazy
    Ja się wyprowadzilam wynajelam mieszkanie
    On tak lazil i lazil że nie możliwe przecież nie może mieć dzieci ( mieliśmy papiery- już to wcześniej pisałam) że dziecko nie jest jego
    Uwierzyłam mu , bo w sumie sami tyle lat i nic on z papierami że nie może mieć mieć dzieci
    I tak miesiące leciały- było super nie malowalam że wróciłam
    Dziecko przyszło na świat, pojechał do szpitala no żadnej tam oznaki podobieństwa
    No i wiadomo testy Dna i wtedy wszystko jeśli kiedy wyszło że pozytywny że to on jest ojcem ....no ale byłam żyliśmy było fajnie i tego się trzymałam no i w sumie można powiedzieć że jest ok
    Gowno jest ok , nic nie jest ok
    Tyle znioslam ( jak franca z brzuchem przechodziła koło mnie , jak siedziała w ciąży pod klatką mi na ławce, jak spacerowala z dzieckiem pod moim blokiem- oczywiście specjalnie ) a on mi dziś mówi że ja mam rezygnować? ? ?
    Trafiło mnie to jak grom i nie dlatego że muszę ale dlatego że on wogole ma czelność odemnie zadac czegokolwiek !!!
    Ręce mi opadły, jeśli tylko to przylapie na suplementowaniu testosteronu to definitywny koniec
    A matkę, matka robi co chce nie płaci płaci je nie je a synuś ostatnio do mieszkaniowki pojechał 4 tysiące zapłacil bo długu narobiła, a ona 3 dni późnej na targu kwiaty za 100 zł na grób kupuje , przychodzi i tylk o mi mówi no był u mnie porabal mi drewna no napalil cieplutko oj oj by to szlag!!!
    A ja się szarpie i prosić się o wszystko muszę? ? !!
    Dziewczyny ręce mi opadły...
    Od dziś mam wypłatę na stole tak z nim ustalilam bo naprawdę mam dość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm u mnie to już raczej byłby koniec jakbyś się dowiedziała, że ma dziecko z inną. Ale każdy ma swoje zdanie :)

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Hmm u mnie to już raczej byłby koniec jakbyś się dowiedziała, że ma dziecko z inną. Ale każdy ma swoje zdanie :)
    Wierz mi łatwo nie było taki też był zamiar , dodatkowo on też spokoju nie dawał... długa historia już nawet nie chce do tego wracać bo to i tak nic nie zmieni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jak się kocha kobietę, to nie idzie się do łóżka z inną.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawa jest o tyle skomplikowana że nigdy nie mam spokoju , tzn jak odeszłam nachodzil przychodził najpierw się starał śniadania itd a jak to nie skutkowalo to agresja przesłanie do drzwi wypisywanie sms-ów
    Dużo obietnic niespełnionych

    Co do mnie kocham go to napewno od mojej rodziny ( nie lubią go) cieszą się że dzieci nie mamy
    Czy on chce ? Niewiem - on wie że testosteron dla niego jest szkodliwy mówiłam że mam się stymulować a na 90% jestem pewna że to łyka....mówiłam mu że miałam brać leki ale nie biorę bo to nie ma żadnego sensu
    Nie skomentował na żaden sposob- według mnie też nie zaprzeczył ... Nie mam już pewności czy on chce , zaczynamy powoli się oddać
    Dzieje się tak zawsze kiedy ja się wkoncu na coś upre ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona nie rozum mnie źle, ale wydaje mi się, że bez sensu jest taki związek. Agresja i kochanie trochę ze sobą nie grają. A co zrobisz jak będziesz w ciąży i będzie agresywny?

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie Agresja wtedy kiedy odchodzę i nie chce wrócić mimo że on się stara itd
    Korzystałam kiedyś z pomocy z psychologa , czy to coś dało? Nie wiem ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale odpowiedz sobie na proste pytanie - jak można być agresywnym kochając go? No helou!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ja to wszystko wiem , nie muszę bo wiem że to nie jest ok , tylko że on tak ma od zawsze i ja na to poszłam- jednak nigdy do mnie
    Tylko wtedy gdy mu się naprawdę pod dupa pali zdarzyło się to 2 razy i o te 2 za dużo
    Tak naprawdę pisząc wszystko za i przeciw
    To wszystko jest przeciw ... :-/
    Może ja się nie umiem z tym pogodzić
    To jedyny mój facet innego nie miałam żyjemy od mojej nastoletnosci razem , może to głowa moja swoje tu robi ...

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 24 października 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej jak tu sie poważnie zrobiło :(
    To ja troche radośniej bo mam wynik TSH i jest 1.76 :)

    MisiaABC, Cynamonowaaa, Janess, Schmetterling, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    O jej jak tu sie poważnie zrobiło :(
    To ja troche radośniej bo mam wynik TSH i jest 1.76 :)
    Super :D

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ